Перейти до змісту

Recommended Posts

Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію. Власне, можу мої запропонувати (вартість 300 грн) а до нього подарунковий сертифікат в салон краси (на 500 грн орієнтовно, щоб на макіяж та зачіску достатньо було). Гарним подарунком буде і пам'ять для сім'ї! 

Поширити це повідомлення

Мені мій коханий нещодавно подарував квиток на цей концерт. Так там мойому щастю не було меж!)Давно мріяла побувати на чомусь подібному. Вважаю, що подарунок у форматі емоцій куди гаразда краще за речі. Але, тут кому як)

Поширити це повідомлення

1 година тому, Colanim сказано:

Мені мій коханий нещодавно подарував квиток на цей концерт. Так там мойому щастю не було меж!)Давно мріяла побувати на чомусь подібному. Вважаю, що подарунок у форматі емоцій куди гаразда краще за речі. Але, тут кому як)

Квитки на концерт Винника? Ваш коханий, що, кидати вас зібрався? Чи може ваш коханний і є Винник...

Поширити це повідомлення

17 часов назад, olsad сказал:

Квитки на концерт Винника? Ваш коханий, що, кидати вас зібрався? Чи може ваш коханний і є Винник...

Там же не тільки він буде виступати 

Поширити це повідомлення

А окрім самого подарунка хочеться ще й святковий настрій. А то свята стають простими буднями, просто з презентами. Я замовляв повітряні кульки, що світяться, а ввечері ми запускали їх в небо, дуже красиво було. Щось накшталт цього:
883461899_w449_h430_oblozka_svet.jpg

Поширити це повідомлення

2 годин тому, FullDay сказано:

А окрім самого подарунка хочеться ще й святковий настрій. А то свята стають простими буднями, просто з презентами. Я замовляв повітряні кульки, що світяться, а ввечері ми запускали їх в небо, дуже красиво було. Щось накшталт цього:
883461899_w449_h430_oblozka_svet.jpg

а потім це гавно приземляється на чийсь балкон або дерево і висить там)

Поширити це повідомлення

50 минут назад, Dima4s сказал:

а потім це гавно приземляється на чийсь балкон або дерево і висить там)

Звиняйте, панове. Комусь — свято, а комусь готувати та прибирати))

Редаговано FullDay

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз