Перейти до змісту

подарунки коханим


PEACH

Рекомендовані повідомлення

Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію. Власне, можу мої запропонувати (вартість 300 грн) а до нього подарунковий сертифікат в салон краси (на 500 грн орієнтовно, щоб на макіяж та зачіску достатньо було). Гарним подарунком буде і пам'ять для сім'ї! 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Мені мій коханий нещодавно подарував квиток на цей концерт. Так там мойому щастю не було меж!)Давно мріяла побувати на чомусь подібному. Вважаю, що подарунок у форматі емоцій куди гаразда краще за речі. Але, тут кому як)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Colanim сказано:

Мені мій коханий нещодавно подарував квиток на цей концерт. Так там мойому щастю не було меж!)Давно мріяла побувати на чомусь подібному. Вважаю, що подарунок у форматі емоцій куди гаразда краще за речі. Але, тут кому як)

Квитки на концерт Винника? Ваш коханий, що, кидати вас зібрався? Чи може ваш коханний і є Винник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, olsad сказал:

Квитки на концерт Винника? Ваш коханий, що, кидати вас зібрався? Чи може ваш коханний і є Винник...

Там же не тільки він буде виступати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
2 годин тому, FullDay сказано:

А окрім самого подарунка хочеться ще й святковий настрій. А то свята стають простими буднями, просто з презентами. Я замовляв повітряні кульки, що світяться, а ввечері ми запускали їх в небо, дуже красиво було. Щось накшталт цього:
883461899_w449_h430_oblozka_svet.jpg

а потім це гавно приземляється на чийсь балкон або дерево і висить там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий погляд на  святкові подарунки. Може стати в нагоді.

http://fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/20171205-10-podarunkiv-dlya-cholovikiv-na-novorichni-svyata/#search

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...