Перейти до змісту

Уживане авто з Канади в Україну – 0% мита!?


kushmiruk

Рекомендовані повідомлення

Верховна Рада ратифікувала договір про Зону вільної торгівлі з Канадою. Тепер – черга за Канадською стороною і після цього торгівля між двома країнами буде переважно безмитною.

ЗВТ з Канадою принесе цікаві новації для авторинку України. Передусім йдеться про спрощення і здешевлення імпорту авто з Канади.

Відповідно до Статті 2.4 договору, мито на уживані автомобілі скасовується з моменту ратифікації договору двома країнами. Це правило поширюється на всі уживані машини з Канади, незалежно від типу двигуна і його робочого об’єму.

З новими авто ситуація трохи складніша. Пункт 1 Додатка 2-В прописує, що наразі більшість із них обкладені 7-відсотковим митом. Поступово кожен рік ставка мита зменшуватиметься на 1%, тобто через 8 років вона також зникне.

Виняток становлять нові моделі з бензиновими двигунами об’ємом 2200-3000 куб. см і з дизелями об’ємом понад 2500 куб. см. Мито на них нульове з моменту набуття чинності ЗВТ з Канадою.

 

Звісно, імпорт нових та уживаних авто з Канади має свої складності. Побачити авто наживо зможе далеко не кожен, адже переліт в Канаду недешевий, а візи в цю країну поки ще не скасовані.

До того ж, транспортування машини через океан у контейнері доведеться оплачувати, а це $2000-3000. Та й чекати машину доведеться щонайменше місяць.

 

Хто, що думає? 

Варто рипатись з цією "можливістю"? 

Групуватись на "контейнер" чи взагалі будувати, якийсь бізнес, варто? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що середньостатистичний українець навряд чи купуватиме сам авто в Канаді

А різні бариги-перекупи,  які за це схопляться, просто робитимуть більшу націнку, і в результаті продажна ціна буде така ж, просто дехто стане більше заробляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми надаємо послуги по Канаді. Від попереднього аудиту (наскільки це можливо і дає торгова площадка) до транспортування і сертифікації.

Вартість доставки стандартного автомобіля, не джип і не пікап сьогодні становить 1200$ з порту в Toronto в порт Одеси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акциз проходить по правилах Євро 5. Вартість авто там значно нижча. Залишається тільки ПДВ, якщо ратифікують звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Zeuss сказал:

Акциз проходить по правилах Євро 5. Вартість авто там значно нижча. Залишається тільки ПДВ, якщо ратифікують звичайно.

 

значно нижча це приблизно на скільки? Скиньте посилання на якийсь місцевий сайт з продажу, хочу порахувати.

Тут економія вийде орієнтовно 12% (10% мито, крім того ПДВ ще й нараховувалось на мито, то тепер не буде - умовно ще 2%).

Тобто, при вартості б/у авто там 5тис$,  економія на миті - 600$ що навіть не покриє витрати на доставку...

По нових нічого не можу сказати - не бачу Додаток 2-В на оф.сайті http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=0120&skl=9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі прикол, цитата з Додатку на сайті ВРУ:

Цитата

Для України запровадження режиму вільної торгівлі з Канадою збільшить виробництво продукції сільського та лісового господарства (крім виробництва насіння олійних культур, інших рослинних культур та лісозаготівлі), харчової промисловості (крім іншого м’яса, рослинних олій та молочних продуктів), легкої промисловості, хімічної продукції, інших неметалевих виробів, та машинобудування (автомобілі та запчастини, інше транспортне обладнання).

Тобто, поки Ви тут роздумуєте про купівлю авто звідти, уряд (ну і напевно наш президент :) ), планує або планував продавати авто туди...

Нє, ну я ще розумію просто якесь обладнання і запчастини (наприклад в авіації), но автомобілі!!! - це про які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, natalka) сказал:

 

значно нижча це приблизно на скільки? Скиньте посилання на якийсь місцевий сайт з продажу, хочу порахувати.

Тут економія вийде орієнтовно 12% (10% мито, крім того ПДВ ще й нараховувалось на мито, то тепер не буде - умовно ще 2%).

Тобто при вартості б/у авто там 5тис$  економія на миті - 600$ що навіть не покриє витрати на доставку...

По нових нічого не можу сказати - не бачу Додаток 2-В на оф.сайті http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=0120&skl=9

 

Зазвичай усі купують на аукціонах. І навіть ті, хто каже що купують в продавців, теж купують на аукціонах)

І навіть те, що купують в Литві, припливає паромом і куплене там на аукціонах)

Тому чіткої ціни ви не отримаєте.

Там кардинально інша схема роботи в порівнянні з Європою.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zeuss сказал:

Зазвичай усі купують на аукціонах. І навіть ті, хто каже що купують в продавців, теж купують на аукціонах)

Ну Ви ж раз в цій ніші, то вже маєте орієнтуватись приблизно в середніх цінах. 

наведіть хоч якийсь наближений реальний приклад з приблизною ціною. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка хоч приблизно модель цікавить. Ми минулого місяця в цілому по Штатах і Канаді купили понад 70шт.

В щось тай попадемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну які, які - самі улюблені в українців: фольци, бехи, мерси, тойоти  під євро 5 і чим по меншій ціні )))

Я так розумію вони там всі продаються пошкоджені? перше що відкрила і відразу попалось на очі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zeuss сказано:

Яка хоч приблизно модель цікавить.

Невелике і недороге авто для сім'ї, щось типу Renault Megane. До марки ніяких прив'язок немає, цікавлять мінімальна ціна (переплачувати за бренд не схильний).

Я не знаю які авто в них продаються масово, але цікавлять ті, які у нас більш менш популярні, щоб з ремонтами потім проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копарт жосткій, але там можна вхватити хороші авто.

B7 2013, 2.5л бензин, топ, світла шкіра, коцьнутий в праве заднє крило. Ремонту максимум на $500 куплений там за $6.7 без податків.

 

Фото можу скинути на пошту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zeuss сказано:

Копарт жосткій, але там можна вхватити хороші авто.

B7 2013, 2.5л бензин, топ, світла шкіра, коцьнутий в праве заднє крило. Ремонту максимум на $500 куплений там за $6.7 без податків.

 

Фото можу скинути на пошту.

+ податки і ремонт вийде тисяч до 10$?

6,7 - то там, чи вже з доставкою в порт Одеси ?

 

а дешевші варіанти?,

влаштує наприклад шкода фабіа  і подібні по розміру (пежо 207, хюндай акцент, поло, опель корса, ...) ,

або трішкі більші авто (пежо 308, опель астра, форд фокус, ....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, бюджетні варанти звичайно краще купувати в Європі. Ніхто не збирається конкурувати з ринком рено і іже з ним.

Звідтам везуть з європейських vw, mercedes, bmw, audi або японців toyota/lexus, везуть не дешеві моделі.. не в бідних комплектаціях.. і не в західні регіони)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Hemingue сказал:

ціни диллерів авто в канаді бачили? + перевезення контейнером, знаєте яка ціна буде?

 

Я от теж думаю, що тему варто перечитати усю перш ніж писати, да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте, що мова йде лише про ті б/в авто, які зібрані в Канаді:

 

Цитата

Олег Назаренко объясняет, нулевая пошлина не на б/у авто, которые экспортируются из Канады, а на б/у авто происхождением( то есть, произведенные в Канаде)! А это 6 концернов, которые имеют там заводы.

А именно Toyota (с Lexus), Honda (с Acura), Ford (с Lincoln), Dodge/Chrysler, GM (GMC, Chevrolet и Buick) и Volkswagen (немцы имеют контракт с Chrysler на производство их минивэна в Канаде).

 

І ще трішки розрахунків:

 

Цитата

Скажем, на сайте частных объявлений о продаже подержанных машин toronto.craigslist.ca Mazda3 GT 2007 года предлагается за$3,2 тыс., а Honda Civic 2000-го вообще за $950.

Правда, официально легализировать такие авто в нашей стране все равно не удастся, так как они не отвечают стандарту Евро-5.

 

Mazda3 2012 г., которая соответствует Евро-5, стоит $9 тыс. С учетом доставки и растаможки ее цена в Украине составит не менее $12 тыс. За такие же деньги, а то и дешевле, можно найти аналогичное авто в Германии.

Например, Jeep Cherokee Sport 2016 г. в Канаде стоит $21 тыс. У нас такой же стоит около $35 тыс. Даже с учетом растаможки удастся сэкономить до $5 тыс.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки знаю, то найпопулярніший бюджетний там автомобіль - це тойота королла. 

Та взагалі ця "машина" найпопулярніша в світі. 

Можна по цій моделі і порахувати - варто чи не варто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гіпотетично, можна знайти в Європі авто, привезене з Канади. Але це рідкість і гемор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Hemingue сказал:

Ця ідея впринципі хороша з канадськими автівками, але якби ми були ближче до канади тереторіально то це було б вигідно, канада і америка це зовсім інший рівень авто, там ще є якісні автомобілі, вони не відходять від принципу великого обєму двигуна бо знають що справжній двигун має бути від 2-ох літрів, також автівки у них сучасні і надійні, більшість звичайних американців і канадців незнають, що таке ручна коробка, масово на кожній автівці або гідротрансформатори або роботи, причому шевролевські чи GM-вскі коробки супер надійні, ніякі фольсвагени і ауді не стояли з якістю, бо вони розробляють автомати на суви, траки , пікапи тягові, і ще декілька приватних фірм, це зовсім інший рівень авто і якості, в канаді наприклад практично немає французьких машин, опеля та китайців, геморою собі просто не купляють. 

В канадців зовсім інше відношення до автівок, для них автівка це засіб пересування, відїзжають по 100-200тис купляють іншу, на продажі автівок з пробігом більше 200 тис практично незустрінеш в канаді, в нас скручують одометр в кожній майже машині.А є канадці зрештою як і американці живуть просто по потребах, їх автівка влаштовує і вони на ній їздять поки не зламається серйозно.  Канадські автівки для нас це + звичайно там пробіги невеликі бувають, але всерівно для звичайного українця це дорого, + з нашим рівнем доріг і пальним, вони всерівно будуть ламатися, а американські запчастини це недешеве задоволення, бо є різниця по деяких запчастинах між американськими і европейськими версіями навіть тих самих японців.

це хто вам такі байки розказав ? )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Hemingue сказал:

 мова йде про канаду а не про америку.

ви скрізь пишете Канада і Америка, й відношення до авто, ну от перегляньте хоч 20 хвилин відео, взнаєте багато нового про їх відношення до авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Vadimm said:

Гіпотетично, можна знайти в Європі авто, привезене з Канади. Але це рідкість і гемор.

А Литва - це Європа?

Не знаю, чи саме з Канади, але  автомобілів з Північної Америки там таки трохи є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Пару хвилин подивився на сайтах канадських на ціни.

За приклад взяв Хонду Сівік (один з найдешевших авто які виробляются у Канаді). 11-12 року.  Найдешевша на Україні в районі 11 тис у.е. 

В Канаді 7 тисяч у.е, http://www.autotrader.ca/a/Honda/Civic/Laval/Quebec/5_33696728_20110705092402247/?ursrc=hl&showcpo=ShowCPO&orup=23_15_7247. Далі треба рахувати. Думаю, хлопці які відписувались раніше в темі, які мають практичні і реальні знання по цифрах допоможуть з розрахунком. 

 Моя думка на бюджетних авто виграш в порівнянні з цінами на авто у нас не буде чуттєвим, для преміум классу "зазор" буде цікавішим. Наприклад, популярний в нас Lexus RX 350 - в Канаді стартує з 20 тис у.е.,в Україні ж він стартує з 29 тис. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...