Перейти до змісту

Феномен Олега Вінника або я щось не розумію в цьому житті


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, youman91 сказал:

Ні не моє. Мені більш оце чи оце подобається.

 

Я не розумію, що ми намагаємся один одному доказати і нав'язати? Про смаки не сперечаються - є така народна мудрість. Ти почав, а я ввязався якогось милого)). Вихожу з діалогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Я не розумію, що ми намагаємся один одному доказати і нав'язати? Про смаки не сперечаються - є така народна мудрість. Ти почав, а я ввязався якогось милого)). Вихожу з діалогу.

Аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"мне не все равно, с кем ты пьеш вино... на на ..." то справді феномен  таких як монатік чи отой віник, з таким репертуаром збирати народ на стадіон. ні музики, ні тексту, ні сценічної харизми 

нічого такий контингент  траплявся :)

Показати прихований контент  
Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, charlie сказано:

"мне не все равно, с кем ты пьеш вино... на на ..." то справді феномен  таких як монатік чи отой віник, з таким репертуаром збирати народ на стадіон. ні музики, ні тексту, ні сценічної харизми 

нічого такий контингент  траплявся :)

Показати прихований контент
Hide

 

монатік хоч танцювати вміє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@HWman ну ПЗДЦ. Порівнювати Бітлів і якогось Винника з німецького мухосранська - це перебор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав 4 сторінки, тепер знаю де шукати розвєдьонок єслі шо...

Пішов слухати Боба Марлі, Морж, Макса Ромео, Ману Чао, та інших представників музики світла.

Ну ви зрозуміли, це я з вами (піпіською помірявся) поділився тим що слухаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, чудове виконання геніальної пісні (хто нетерплячий, то сама пісня починається з 2 хв 20 сек). Просто чудовий, чистий, легкий голос в хлопця. Бере за душу... Послухайте, будь ласка.

От скажіть, що тому чи тій Сердючці не сподобалось в співі хлопця, що воно сказало "ні" ???

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Як на мене, чудове виконання геніальної пісні (хто нетерплячий, то сама пісня починається з 2 хв 20 сек). Просто чудовий, чистий, легкий голос в хлопця. Бере за душу... Послухайте, будь ласка.

 

 

1000% просто капєц!

  Є голоса,є пісні,але немає розкрученості чогось,бо це-шоубізнез сраний,спонсори,зв'язки і т.д.

 Ржу коли читаю,що Винник сам себе зробив)) ну ви даєте,його крутять вже як мінімум три роки на Інтері,він живе у німеччині вже давно і тільки у нас в Україні він виступає в такому образі(Стас Міхайлов)знаєте чого? бо капєц відчуває популярність,бо більше немає таких,круто його продюсер тєму "вкусив",ну і все одно все,що він заробляє тратить за бугром,як на мене то саме хуже(((тут косить-там тратить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Ржу коли читаю,що Винник сам себе зробив)) ну ви даєте,його крутять вже як мінімум три роки на Інтері

То ж написав, що інтер не дивлюсь - ну звідки я мав знати, що його там розкручують? На борді про нього кілька днів лиш пишуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

То ж написав, що інтер не дивлюсь - ну звідки я мав знати, що його там розкручують? На борді про нього кілька днів лиш пишуть...

Еееее!!!я просто без "упрьоків"))) я також інтер не зирю,мама розрекламувала(ну вона на пенсії дивиться усе підряд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я не настільки захоплююсь творчістю Винника, наскільки вражена безцеремонністю та безпардонністю окремих дописувачів. Напишу коротко: не подобається - не слухайте. Не розумію, навіщо писати усіляку гидоту, ображаючи при цьому інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Dorothy сказал:

Особисто я не настільки захоплююсь творчістю Винника, наскільки вражена безцеремонністю та безпардонністю окремих дописувачів. Напишу коротко: не подобається - не слухайте. Не розумію, навіщо писати усіляку гидоту, ображаючи при цьому інших.

Це Україна, дєтка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, vaz75 сказал:

Це Україна, дєтка.

Мій чоловік сказав так само слово в слово. Ну не може дехто спокійно переживати успіх іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, barbariska сказал:

Мій чоловік сказав так само слово в слово. Ну не може дехто спокійно переживати успіх іншого.

Треба з Вашим чоловіком на пиво сходити, а то зараз не часто однодумців знаєдеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dorothy сказано:

 не подобається - не слухайте.

 100%

Нехай його хоч по всім каналам крутять,якщо він мені не подобається то я просто не буду вмикати,а не слухати і говорити,що він галімий співака:)Правда маю я грішок на душі,недавно кляцав тєліка і потрапив на його концерт то признаюся,ніно послухав, ще вовчицю,то ще пів дня підспівовував Смущение (72) смайлики картинки то що вже говорити про жіночок,але більше я цього заробітчанина не слухаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, yura-patriot сказал:

...якщо він мені не подобається то я просто не буду вимикати...

 

 

Да Ви мазохізт, батєнька ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Да Ви мазохізт, батєнька ))).

:lol::lol::lol: Блін!!! .ука! вже виправив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, yura-patriot сказал:

  але більше я цього заробітчанина не слухаю.

 

Добре, що ти це написав, а то я вже було подумав, що втратили ми хлопця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, VojinSvitla сказал:

Прочитав 4 сторінки, тепер знаю де шукати розвєдьонок єслі шо...

 

З якого це часу статус розлученої жінки став клеймом? Бо судячи з даного посту,  то вони тільки й чекають, щоб їх вхопили...

ой... бракує слів, чесслово...

Люди, думайте іноді головою трохи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dorothy сказано:

З якого це часу статус розлученої жінки став клеймом? Бо судячи з даного посту,  то вони тільки й чекають, щоб їх вхопили...

ой... бракує слів, чесслово...

Клеймо не розлучена, а те що розлучена і Вінника слухає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dorothy сказано:

З якого це часу статус розлученої жінки став клеймом? Бо судячи з даного посту,  то вони тільки й чекають, щоб їх вхопили...

ой... бракує слів, чесслово...

Стереотипний погляд нав'язаний сраним суспільством, таких прикладів є багато.

P.S. Нікого не хотів образити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...