Перейти до змісту

Феномен Олега Вінника або я щось не розумію в цьому житті


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Вінник не винен , що в нас 40+ слухають і люблять кацапську попсу, але це поганий діагноз :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, alexvvv сказано:

Вінник не винен , що в нас 40+ слухають і люблять кацапську попсу, але це поганий діагноз :(

Кращий діагноз, то це слухати рок, який тут накидали? От мені допустим він взагалі не сприймається, то все я неадекват чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Barugan сказано:

Кращий діагноз, то це слухати рок, який тут накидали? От мені допустим він взагалі не сприймається, то все я неадекват чи як?

Взагалі то крім так званого року і кацапської попси існує дуже багато музики. Тому все з Вами нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто це і де воно взялось?

Якби не борда, то й не знала б що таке є. Запустила в ютубі першу пісню щоб скласти особисте враження, а воно там топче виноград і на псячій мові щось завиває. Жесть. То ж треба мати яке терпіння і силу волі щоб додивитись кліп, я вже не кажу на концерт того вар’ята йти і сидіти там 2 чи 3 години.

Але то моє враження і думка, на колір і смак... як то кажуть. Кому подобається - нехай слухає на здоров’я. Але як мінімум дивно, що під час російсько-української війни люди слухають псячомовного співака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zplanetaz12 Я про нього взнав десь місяць тому, бо проїжджаю повз драмтеатру де висіла його афіша, а те що він зібрав стадіон та ще й російською - це шок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, youman91 сказал:

І яким боком Зінкевич з червоною рутою до Вінника, Винника чи як його там?

 

А яким боком АС/DC до Вінника? Зінкевич в порівнянні набагато ближче до Вінника ніж AC/DC. 

Та і як на мене, цей весь важкий рок, то досить специфічна музика і я нею ну ніяк не можу насолоджуватись, надто вона вже важка, суцільний треш і крик...то не спів (повторюсь, це суто моя думка і відношення до цієї музики). З важкого року можу слухати тільки баллади, тут дійсно є сильні речі. 

Щоб не приписували мені тут Вінника чи Ласкавий травень, скажу, я слухаю дуже різну музику, все під настрій, від класики до року, рок люблю не важкий (типу Бон Джові), ретро, реп, попсу (тільки зарубіжну), техно, денс, електро, транс... а от джаз і блюз не дуже люблю, практично не слухаю... 

З улюблених виконвців: Вівальді, італійська оперна сучасна класика, Френк Сінатра, Бон Джові, Робби Вільямс, Енігма, Абба, Роксет, ДепешМод, Скутер, Кріс Рі, Емінем, Скорпіонс та багато інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«ВОНИ ЇДУТЬ ДО БИДЛА», - ЛУЧАНКА ПРО ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТУ ОЛЕГА ВИННИКА

Цитувати

Луцька медійниця і поетеса Лєна Шторм обурилася оплатою роботи за монтаж сцени для виступу співака Олега Винника.

Мова йде про те, що напередодні організатори оголосили про набір фізично сильних чоловіків для облаштування сцени.

«Подивилася оголошення, що шукають хлопців для фізичної роботи по складанню сцени Олега Винника. Пропонують 150 грн за 4 години. Так, вам не здалося. Менш ніж 40 гривень за годину при 4 годинах важкої праці. А тепер подивіться на ціну білетів і порівняйте зі ставленням менеджерів співака до себе та до дурних овець, яких вони їдуть стригти. Вони їдуть до бидла. Яке відкладатиме кількасот гривень пару місяців, аби побачити зірку», - йдеться у дописі жінки на Фейсбуці.

«Саме  так вони бачать достойні для нас зарплати, якщо хлопцям-вантажникам готові платити менше 40 грн за годину важкої праці. Поважайте себе, люди, і збагачуйте тих митців, які бачать в вас не худобу», - обурююється Лєна.

 

А суто моя думка - в цього "слащавого" втілення прогавлених мрій тітоньок вже бальзаківського віку "феномен" такий же, як і в "Ласкового Мая" у "пищалок" в свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Юріч сказал:

 

А яким боком АС/DC до Вінника? Зінкевич в порівнянні набагато ближче до Вінника ніж AC/DC. 

Та і як на мене, цей весь важкий рок, то досить специфічна музика і я нею ну ніяк не можу насолоджуватись, надто вона вже важка, суцільний треш і крик...то не спів (повторюсь, це суто моя думка і відношення до цієї музики). З важкого року можу слухати тільки баллади, тут дійсно є сильні речі. 

Щоб не приписували мені тут Вінника чи Ласкавий травень, скажу, я слухаю дуже різну музику, все під настрій, від класики до року, рок люблю не важкий, типу Бон Джові, ретро, реп, попсу (тільки зарубіжну), техно, денс, електро, а от джаз і блюз не дуже люблю, практично не слухаю... 

З улюблених виконвців: Вівальді, італійська оперна сучасна класика, Френк Сінатра, Бон Джові, Робби Вільямс, Енігма, Абба, Роксет, ДепешМод, Скутер, Кріс Рі, Емінем, Скорпіонс та багато інших...

AC/DC до вінника, віника, чи винника ніяким (і слава Богу). Найближче до віника Міхайлов то й що стасік. В Емінема, я щось багато співу також не помічав. (все як завжди моя думка і т.д. і т.п.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Barugan сказал:

а по чому та адекватність визначається?

я трохи не правильно виразився. Правильніше буде сказати : *адекватних в моєму розумінні людей* , тобто тих, з якими в мене більш меньш збігаєтся світогляд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yuraa сказано:

Цікаво а є тут шанувальники дійсно якісної музики????

Ти про це:

https://www.youtube.com/watch?v=BFMhgSh7lW0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Trance теж не всім подобається (мені подобається). А взагалі варто було б розглядати не напрямок музики а конкретні твори. Є і в трансі відверто погані музичні твори, і в класиці є всім відомі композиції.

А от чим здивований так тим, що про Винника на Борді вже третя сторінка дИбатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, youman91 сказал:

AC/DC до вінника, віника, чи винника ніяким (і слава Богу). Найближче до віника Міхайлов то й що стасік. 

 

Що найближче до Міхайлова, про це я написав в цій темі найперший. Але ж ти привів приклад справжньої музики АСДС, хтось Зінкевича, то ось я тобі і говорю, що Зінкевич в порівнянні з АСДС ближче по звучанню до Вінника. Тому твоє запитання "При чому тут Зінкевич?" некоректне.

 

34 минуты назад, youman91 сказал:

 В Емінема, я щось багато співу також не помічав. (все як завжди моя думка і т.д. і т.п.).

 

А ти послухай, у кожному приспіві....зрозуміло, що то реп і там речитатив, але і спів є, а не крик, що ріже по вухах)):

 

 

 

@yuraa , ну не можна так категорично стверджувати, що саме твої вподобання то є дійсно якісна музика, бо у всіх різні смаки...Але мені така музика ну дуже подобається, дійсно входиш в транс, слухаючи її...тільки слухати таку музику треба саме голосно, на якісній апаратурі, саме краще там прямо на дискотеці, що у кліпі, поміж гарячих дівчат)).

Перший раз я почув таку музику у фільмі про двох чудиків, дебільненька така комедія, як вони на Ібіцу поїхали ("Кевин и Перри уделывают всех" 2000 р.в.)... Ну дуже вона мене вставила)). Зараз пошукаю її...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

а те що він зібрав стадіон та ще й російською - це шок.

В мене промайнула думка, що фанатів з пів-стадіону сам Винник привіз, для масовості. Але сьогодні, коли проходив ряди Північного ринку почув від двох працівниць "кому за 40" таку розмову:

- Привіт. Як там Винник?

- О, падруга, клас. Наспівалася, наплакалася, нахлопалася...

- Чорт, шкода що в мене не вийшло.

А ви кажете, що не феномен. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Юріч сказал:

А ти послухай, у кожному приспіві....зрозуміло, що то реп і там речитатив, але і спів є, а не крик, що ріже по вухах)):

Але цей так званий крик збирає на концерти по 70000 людей.  

maxresdefault.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Юріч сказал:

Що найближче до Міхайлова, про це я написав в цій темі найперший. Але ж ти привів приклад справжньої музики АСДС, хтось Зінкевича, то ось я тобі і говорю, що Зінкевич в порівнянні з АСДС ближче по звучанню до Вінника.

Я не порівнював що ближче по звучанню. Я так завуальовано намагався донести свою думку, що вінник в порівнянні з класикою року, та з класикою будь якого напрямку - звичайне г....но.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, youman91 сказано:

звичайне г....но.

хай так, але проблема в тому, що він сюди везе русскій мір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

хай так, але проблема в тому, що він сюди везе русскій мір

В чому це проявляється? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Везе сюди "руський мір" тому що співає російською... люди спустіться на землю, російською мовою говорить половина країни... якщо не більша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yuraa сказано:

Везе сюди "руський мір" тому що співає російською... люди спустіться на землю, російською мовою говорить половина країни... якщо не більша

я вважаю, що це не нормально, коли воно продовжує поширюватись сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

я вважаю, що це не нормально, коли воно продовжує поширюватись сюди

Що "воно"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, youman91 сказал:

Я не порівнював що ближче по звучанню. Я так завуальовано намагався донести свою думку, що вінник в порівнянні з класикою року, та з класикою будь якого напрямку - звичайне г....но.

 

Я звернув увагу не на твоє порівняння АСДС з Вінником, а саме на твоє питання про Зінкевича, мов яким він тут боком. Ось я тобі і відповів)).

 

Ось приклад сучасної італійської класики (це я її так називаю, єслі шо), ну дуже мені цей твір у виконанні цього пацанчика подобається...я дивився його перший виступ на першому х-факторі ще у 2009 році і відразу сказав при перегляді, що він виграє той х-фактор, що в підсумку і сталося. Скільки слухаю - мурахи по шкірі)).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

Я звернув увагу не на твоє порівняння АСДС з Вінником, а саме на твоє питання про Зінкевича, мов яким він тут боком. Ось я тобі і відповів)).

 

Ось приклад сучасної італійської класики (це я її так називаю, єслі шо), ну дуже мені цей твір у виконанні цього пацанчика подобається...я дивився його перший виступ на першому х-факторі ще у 2009 році і відразу сказав при перегляді, що він виграє той х-фактор, що в підсумку і сталося. Скільки слухаю - мурахи по шкірі)).

 

 

Ні не моє. Мені більш оце чи оце подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...