Перейти до змісту

Про війну, що не закінчилась


difoto

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Itzamna сказано:

:D - все вірно,  велосипедика зібрали з запчастин подарунково-куплених. про подарунки написав вище, як в принципі і куплені - чи тобе цікавлять ціни ?

Ось наприклад - гальма халява, але щоб вони працювали витратив 1000 грн на запасні ротори, прокачка, колодкі, і кріплення

Покришкі халява - але одну докупив задля безпеки за 300 грн.

Донор велосипед - 2700 грн, його доставка 260 грн

І т.д.

Але спитаю, чому ти задаєш такі питання тут (в цій темі) а не в темі про велосипед :) 

та дуже просто, лтзамна, бо ти діфото звинувачуєш у збагаченні за рахунок волонтерства, але я щось не побачив на борді теми від діфото про велік для дружини за 550$

 

п.с. народ, дайте на халяву Хелікс 6 і Ребу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

та дуже просто, лтзамна, бо ти діфото звинувачуєш у збагаченні за рахунок волонтерства, але я щось не побачив на борді теми від діфото про велік для дружини за 550$

Я ні кого не звинувачую, але ви щось перегнули в думках,  чи ви вважаєте що про всі свої кроки, покупки і тд люди на борді звітують в обов'язковому порядку? Чи може вам особисто в пп?  Ще б таку борду та тільки з правдою про всі надходження нашої правлячої верхівки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.07.2017 at 00:14, Itzamna сказано:

Причина - "ту справу волонтерства"  :0021: - я бачив, та брав участь в декількох ракурсах. І знаю як воно "осідає" на потреби "штабу", "логістики", "подяки".

в цьому й біда, Вітьок. Ти попав у погану компанію, а тепер говориш, що всі люди - суки.

І про "атчьоти".

Є АТОшні туристи, які збирають, фоткають, їдуть, фоткаюцця з бійцями, вертаються, викладають фоточькі і просять бабла "на солярку в АТО!"

А є чуваки, які туда не їздять. Але морпіхи в Широкіно знають , шо гуму для джипа або набор інструментів треба просити в діфото, а волонтерка "Оля" з своїми пєчєньками хай пиздує фоткатись до тої самої матері в ту саму жіночу дирочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А це про Діму "Удача", якого добре знає @Профессиона́л , який за свій кошт ремонтує свого джипа-медичку

 

Я ніфіга не вдуплився за чого срач, але за difoto впишусь. 

Мене загребли в 2015р. в далеко не найкращі для мене часи... напряг був капітальний по фінансах. Навіть простеньких берців немав за що купити і розбитого телефона хоть на щось замінить... І мене виручив difoto. І до кінця служби виручав по всьому. Особисто привозив на Рівненський полігон "підгони", в Мукачево передачки передавав, на Ширлан повен кузов дубових дров, медикаменти, жгути, аптечки, одяг, хавчик і авто особисто пригнав в мінус 15 за цельсієм... Запчастини, інструмент передавав. Весь взвод на колеса поставив. І ті колеса ой як багато перевозили всього для бійців, упростили службу, а декому й зберегли життя... а то все з повітря саме не береться, то все фінанси від не байдужих людей, які реально нас підтримують, а не лише на словах. Як не як але саме за таких людей боєздатність армії і підрозділів зміцнювалась/зміцнюється... відчувається підтримка з тилу, з дому... І я вдячний, дуже вдячний за це!!!

І підтверджую допомогу difoto іншим бійцям, конкретно - гумою і запчастинами до авто мед. служби мех. бата 128 бригади. Кепу, з позивним "Удача".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи готовий діфото покаятись перед українцями за ту срань яку він писав тут на форумі в 2005-2013 роках ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, snouden сказано:

А чи готовий діфото покаятись перед українцями за ту срань яку він писав тут на форумі в 2005-2013 роках ?

ні. Бо ця "срань" - лише в твоїй голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

А чи готовий діфото покаятись перед українцями за ту срань яку він писав тут на форумі в 2005-2013 роках ?

Цікаво що ти можеш знати про срань до 13-го року, якщо ти в 13-му тільки зареєструвався на форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Itzamna сказано:

Але є але - є Діма який працює "попрошайкой" на репутацію  і є Вітя який працює на результат.

бгггггг :)

а результатом не хочеш помірятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ше, в догонку. 

Зіберс, ми в 15 році самі зробили і відправили більше 700 бронежилетів. Чохли до них шили під Ковелем.

А щє ми все літо провели весело виготовляючи шолом, з 25-тонним пресом. І їздили в Київ. І в НІІ Міноборони обстрілювали наш шолом, і получили заключення, що "годен". 

І я відправив на фронт більше 20 тачок. 

А ти - хуйло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Без доказів Ви всьо врьоті  

Для мене це не тема для жартів. Це лайно роками тут обливало помиями Україну, її історію та культуру, героїв які боролись за незалежність, і щось є велике побоювання що це і є його справжні переконання. Чи знають про це прості звичайні люди, з якими він працює? Питання. Тут розумієш яка штука, українці століттями платили за таку неувагу і необачність, я б сказав - нечистоплотність в ідеологічних питаннях, з цим пора закінчувати. А те що все заперечує - ну хто б сумнівався. Кому цікаво - я завжди відкритий до діалогу, пишіть мені в приватні повідомлення. Ну а хто закриває на все це оченята, потім не нийте і не плачте коли ворог прийде. Я разом з деякими користувачами роками доводив тут що треба боронитись від ворога, бути чистоплотним, не мати стосунків з виродками - до багатьох дійшло тільки коли пішла перша кров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Itzamna сказано:

є Вітя який працює на результат.

@Itzamna , "откуда дєньгі, зін?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Basil сказано:

@Itzamna , "откуда дєньгі, зін?"

Напевно Порошенко дав щедру премію як найкращому працівнику автозавода :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, snouden сказано:

Це лайно роками тут обливало помиями Україну, її історію та культуру, героїв які боролись за незалежність, і щось є велике побоювання що це і є його справжні переконання.

окей. Дати номер в СБУ? В мене там є звязки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...