Перейти до змісту

Котел. Муки вобору


Рекомендовані повідомлення

Отже. Взяв я спробувати кіловатника смар упс. Тест пройшов відмінно, кіловатник втримав відмінно. Я його не нагружав, просто вимкнув і через хвилину увімкнув. Все чітко, ніяких несподіванок. Пальник не погасив і насос працював справно. Мій 525, як я  казав котел (плату) залишає увімкненим, але пальник і насос вимикає. Найгірше показав себе 500 тий Бек УПС.. Котел просто вирубався.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1 hour ago, Lexx_Giant said:

Отже. Взяв я спробувати кіловатника смар упс. Тест пройшов відмінно, кіловатник втримав відмінно. Я його не нагружав, просто вимкнув і через хвилину увімкнув. Все чітко, ніяких несподіванок. Пальник не погасив і насос працював справно. Мій 525, як я  казав котел (плату) залишає увімкненим, але пальник і насос вимикає. Найгірше показав себе 500 тий Бек УПС.. Котел просто вирубався.(

не хочеш такий взяти спробувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувати можна.)

Як би то краще зробити, в мене просто нема авто, а сунути його веліком.. жорстке западло.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 26.06.2017 at 12:56, Vikvik Mawr сказано:

так дійсно ціна ого го.....

тут на борді є тема

Хочу поділитися власним досвідом користування цим котлом. Брав котел влітку 2015 року. Він двохконтурний (контуром для нагріву вод не користувався жодного разу), будинок 200кв.м. дійсно правда нагріває всю систему за хв. 40-50. у системі близько 270 л.води.

хороші сторони:

-метал котлова сталь 4мм перевіряли коли ремонтували

-високий КПД (ну не більше 100%)

-окупність - порівняно із газом то окупився практично за рік

-толерантний продавець?!

 

негативні сторони:

-не можна користуватися із робочою температурою менше 60градусів, точка роси

-погано чистити, а чистити треба регулярно

-через високий КПД часто забивається димохід

-почав текти практично на 3-й сезон, причина: в даному котлі використовується нержавійка і на місцях зварки із котловою сталлю виникають мікротріщини. Майстер що ремонтував котла (людина досвідчене і бачив не один котел) сказав досить пристойна річ, але виконуючи всі вказівки продавця не зміг все таки його полагодити. Витрати продавець відшкодовував, результат - відправляв назад в оводіївку, там поремонтували (затрати на відправку не відшкодував).

-наступний сезон потік в іншому місці, той же майстер знайомий, вже самостійно знайшов причини (не добре був зварений внутрішній шов), зараз думаю чи поміняти на інший чи ризикувати залишаючи надалі...

 

Висновок: вирішувати Вам самостійно, але це дійсно річ що називається сам пан склепав, технологічно він не досконалий і патент не гарантує його якісну роботу. Написав толерантний продавець: з однієї сторони нібито і розповідає все з другої коли сказав вперше що тече (а я знаю про цю проблему, зараз ми її виправили), потім же коли надоїло ремонтувати пішов у відказ і то він у вас засолений (є відео ремонту де видно що всередині він чистий вода проходить через очистку екософт), потім що я не вмію користуватися, ну і інші речі... Бог йому суддя. Якщо на сьогодні продавець-виробник вирішив свої недоробки то можете брати, повірте це не замовний коментар і я дуже довго сумнівався чи писати даний відгук.

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

Хочу поділитися власним досвідом користування цим котлом.

Пан вміє в садо-мазо:D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму тему. За місяць, другий потрібен буде газовий котел. Прошу допомоги у виборі. Отже, будинок 110кв.м, 40кв.м тепла підлога, 9 радіаторів типу 22 + у майбутньому + 1-2 на мансарді. Котел потрібен двохконтурний парапетний. На даний момент бюджет +/- 20тис. грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, sergmaestro сказано:

Підніму тему. За місяць, другий потрібен буде газовий котел. Прошу допомоги у виборі. Отже, будинок 110кв.м, 40кв.м тепла підлога, 9 радіаторів типу 22 + у майбутньому + 1-2 на мансарді. Котел потрібен двохконтурний парапетний. На даний момент бюджет +/- 20тис. грн

по котлу хз. але попереджу про іншу подставу від волиньгазу. якщо котел вже стояв і треба замінити- шукай схожу потужність. бо ті уроди при зміні потужності заставляють міняти лічильник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

по котлу хз. але попереджу про іншу подставу від волиньгазу. якщо котел вже стояв і треба замінити- шукай схожу потужність. бо ті уроди при зміні потужності заставляють міняти лічильник!

Ну все залежить як записано в документах

у мене просто котел газовий парапетний без марки, плита газова ПГ-4

потім вони  навряд чи заходять в хату, тим більше якщо парапет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr Да. Тільки коли йде зміна котла, треба міняти проект. І там починаються цікаві речі. Бо інакше це вважається самовільне встановлення газового приладу і вони мають право припинити газопостачання.

9 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

потім вони  навряд чи заходять в хату, тим більше якщо парапет...

заходять

 

9 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

у мене просто котел газовий парапетний без марки

так не буває. Зрозуміло що зараз ви не знаєте який котел. Але потім після купівлі цю марку та виробника мають внести у проект. Там же й договір на обслуговування, акт пусконалагоджувальних робіт, тощо. Краще знають там. продавці також мають знати. Я у свій час міняв колонку, то потім змінював проект, бо перший же інспектор відразу ж попередив що запломбує вентиль, якщо я її не узаконю. 

І це все коштує грошей, немаленьких. На той час мені це обійшлось в райгоні 100 баксів. Зараз хз.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Vikvik Mawr Да. Тільки коли йде зміна котла, треба міняти проект. І там починаються цікаві речі. Бо інакше це вважається самовільне встановлення газового приладу і вони мають право припинити газопостачання.

заходять

 

так не буває. Зрозуміло що зараз ви не знаєте який котел. Але потім після купівлі цю марку та виробника мають внести у проект. Там же й договір на обслуговування, акт пусконалагоджувальних робіт, тощо. Краще знають там. продавці також мають знати. Я у свій час міняв колонку, то потім змінював проект, бо перший же інспектор відразу ж попередив що запломбує вентиль, якщо я її не узаконю. 

І це все коштує грошей, немаленьких. На той час мені це обійшлось в райгоні 100 баксів. Зараз хз.

повірте буває

документи у мене на руках

ось інфа із кабінета

1896810108_.png.91a25c2d430aa2a388529eb06aae98e6.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr у вас одноконтурний котел, ви хочете двохконтурний. Ви ж певно захочете колонку прибрати? Так ось це вже зміна проекту та документації з усіма сукупними наслідками.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Vikvik Mawr у вас одноконтурний котел, ви хочете двохконтурний. Ви ж певно захочете колонку прибрати? Так ось це вже зміна проекту та документації з усіма сукупними наслідками.

 

ну це не у мене ....

у мене є і котел і колонка і плита

фото скинув як доказ того що у мене марки котла, плити, колонки,  не прописані і якщо змінити на однотипний то не буде геморою із документами.. що я колись вже одного разу і робив коли міняв котла...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно не побачив. Сорі.

Але у вашому проекті зазначено марку котла? Бо особистий кабінет то таке собі (я вже впевнився у їх бардаку по показах лічильників)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

Але у вашому проекті зазначено марку котла?

ні не зазначено....

Точно так як в кабінеті....

це був 2007рік, так мені зробили техумови і акт між іншим сам волиньгаз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr прикольно.

Бо коли я робив проект на колонку, марку її було зазначено. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З проектами розберуся. Цікавить поширена модель котла, тобто щоб уразі поломки із запчастинами не було проблем. В Луцьку в який магазин можна заїхати подивитись/проконсультуватись?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тюлькінфлоті, зліва від в'їзду. Ще є розрекламований теплий дім на вокзалі, інженери толкові там є, проконсультуватись можна і треба, але монтажники вкрай перевантажені.  Мені 2-рази переробляли систему, поки стало як я хотів. Плюс забули (sic!) під'єднати заземлення до бойлера, тобто бак гнив, зате магнієвий катод як новенький (вияснилось при чистці).

 

Ще є мегатон і ромстайл (гуглиться), сантехнік на Володимирському кільці (над "електриком"), Бош-тепло на Дубнівській,-там файні майстри доречі.

Змінено користувачем drozl
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 18.06.2021 at 13:22, sergmaestro сказано:

З проектами розберуся. Цікавить поширена модель котла, тобто щоб уразі поломки із запчастинами не було проблем. В Луцьку в який магазин можна заїхати подивитись/проконсультуватись?  

колись давно мені робили хлопці, якісно та швидко, (Магазин "Тепло і затишок) в той час вони і з волиньгазом могли допогти вирішити певні питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 18.06.2021 в 13:22, sergmaestro сказал:

З проектами розберуся. Цікавить поширена модель котла, тобто щоб уразі поломки із запчастинами не було проблем. В Луцьку в який магазин можна заїхати подивитись/проконсультуватись?  

0955042878 Дмитро, у нас фірма по опаленню, і відразу сервісний центр, у разі поломки котла, є сервісант який виїзджає по виклику, ремонтує, консультує.  Якщо то звертайтесь. Котли якими займаємось (Вайлант, протерм, арістон, шафуто) Дзвоніть, спробую допомогти і по ціні і по ваших запитаннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.07.2021 в 15:07, dimon18 сказал:

0955042878 Дмитро, у нас фірма по опаленню, і відразу сервісний центр, у разі поломки котла, є сервісант який виїзджає по виклику, ремонтує, консультує.  Якщо то звертайтесь. Котли якими займаємось (Вайлант, протерм, арістон, шафуто) Дзвоніть, спробую допомогти і по ціні і по ваших запитаннях.

Дякую за пропозицію, опаленням буду займатися через 2-3 тижні. Вас буду мати на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.06.2021 at 13:22, sergmaestro сказано:

Цікавить поширена модель котла

 

Vaillant, Bosch.

 

Модель по ТЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...