Перейти до змісту

Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії


silfida

Рекомендовані повідомлення

Ми завжди зустрічаємось взимку з бордівчанами. Хотілось би зробити схожу зустріч на природі. З шашликами, хорошим настроем. Головне визначитись з місцем, часом і врахувати всі забаганки форумчан. З задоволенням обговоримо всі ідеї, що до проведення такої зустрічі. Для азарту можемо зробити конкурс на приготування найсмачнішого шашлика. Думаю, щоб себе могли проявити не лише в кулінарних здібностях, можна придумати ще кілька номінацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

в мене теж перша половина липня багато справ, тому кінець липня підходить однозначно і мені, і   VojinSvitla (казав, що до 10 липня за межами Луцька)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, silfida сказано:

Хотілось би зробити схожу зустріч на природі. З шашликами, хорошим настроем. Головне визначитись з місцем, часом і врахувати всі забаганки форумчан. З задоволенням обговоримо всі ідеї, що до проведення такої зустрічі

@silfida , Оксана буде?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, silfida сказано:

в мене теж перша половина липня багато справ, тому кінець липня підходить однозначно і мені, і   VojinSvitla (казав, що до 10 липня за межами Луцька)

Тоді вьо))) На тему підписаний, буду слідкувати за новинами 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І музики певне  нам теж не завадять) Хто вміє грати і співати - аудиторя буде вдячна. Ласкаво просимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу скажу, готувати шашлик не вмію, але люблю веселі компанії. Якщо буде можливість і я буду в Луцьку, збереться хороша компанія, то приєднався би... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

Відразу скажу, готувати шашлик не вмію, але люблю веселі компанії. Якщо буде можливість і я буду в Луцьку, збереться хороша компанія, то можливо приєднався би... 

нічого, ватру теж комусь палити потрібно буде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, silfida сказал:

нічого, ватру теж комусь палити потрібно буде )

 

Та й ватру я не палю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Та й ватру я не палю...

може з вас хороший фотограф докуметаліст вийде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Та й ватру я не палю...

Не переймайся, друже))) Дружною бордівською, як кажуть у нас в Одесі-мішпухою ( сім'єю),  виявимо якийсь твій талант)))) Головне-участь)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, silfida сказал:

навчимо

 

Та шо там вчити, я ту ватру ще в 15 курив... Зараз вже, вибачте, не курю взагалі...коли не випиваю)).

 

28 минут назад, silfida сказал:

може з вас хороший фотограф докуметаліст вийде)

 

А це вже тепліше)). Не знаю, наскільки хороший, але тяга трохи є до цього діла).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Юріч сказано:

А це вже тепліше)). Не знаю, наскільки хороший, але тяга трохи є до цього діла).

 Та не скромнічай, друже))) Тиць)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, silfida сказано:

в мене теж перша половина липня багато справ, тому кінець липня підходить однозначно і мені, і   VojinSvitla (казав, що до 10 липня за межами Луцька)

За межами Луцька я постійно, на разі за межами Волині, але то оффтоп. 

Давайте виберемо день і будемо підлаштовуватися. Одже походу лише я можу дозволити собі не працювати, а решта по роботах, тому дивимось такі дати: 15-16, 22-23 і 29-30 липня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...