Перейти до змісту

У Луцьку буде ще одне формування, яке слідкуватиме за громадським порядком


Basil

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Poison сказано:

Я не путаю вони також робили все на благо батьківщини ,і алкашів відправляли в трудові табори .

і що тепер нехай бухарики сплать прямо на центральній площі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це робота швидкої і нарко диспансера ,а ваша робота повідомити в швидку чи поліцію !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Poison сказано:

Це робота швидкої і нарко диспансера ,а ваша робота повідомити в швидку чи поліцію !

ОК, тільки потім не обурюйтеся, чому швидка до вас довго їде, а важкохворий (наприклад з гострим інфарктом) її може взагалі не дочекатися. Вона алкашів по наркодиспансерах розвозить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Itzamna сказал:

Забагато просиш - нікуя не отримаєш

Давай розмірковувати логічно. Що може відремонтувати неспеціалізована організація в БТРі ? Правильно, ремонт мотора й *кузовні* роботи. Які блять кузовні роботи можуть вартувати ПЬЯТЬ  БЛЯТЬ МІЛЬЙОНІВ гривень ? Який блять ДОВБОЙОБ (крім тебе) може виділити такі кошти на ремонт ОДНОГО БТРа, тим більше не спеціалізованій організації ?????? Хай підуть собі ПЬЯТЬ інших беушних куплять http://rst.ua/oldcars/specialtech/btr/   https://avtobazar.ua/technics/btr/ Ти хоч іноді думати пробуй. Співставляй суми, чи можливо таке в принципі чи ні ? Тепер пів Луцька буде гундосити, що Самооборона вкрала 200 штук баксів на ремонті одного БТРа, а правда то чи ні, чи можливе таке в принципі,  нахєр нікому не треба думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Serpent сказал:

ОК, тільки потім не обурюйтеся, чому швидка до вас довго їде, а важкохворий (наприклад з гострим інфарктом) її може взвгалі не дочекатися. Вона алкашів по наркодиспансерах розвозить.

От не треба писати дурниць швидка їде за пяними в останню чергу коли на базі є ще машини . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пяний собі череп проламати не можа. Правда?

Нахера та дурна мова заснована на видумках, домислах і тд?

Вийди подивись ьтоді роби висновки. Не хочеш? Сиди тихенько і не пізди, краще дай на солярку тим, хто щось робить.

Зіберс, Вітя.. ти довбойоб, разом з такими ж оленями, як сам мені говориш що я ніхто? Та іди ти нахер, щоб я з тобою ще спорив чи щось тобі доводив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Itzamna сказал:

неДарагая самаоборона ти як бішена собака, піна йде і кусаєш всіх навколо - всі вам вині, ворогі і т.д. Це що з вами таке ? Ви не в силі послухати інших думок крім хвалебних од в вашу адресу

не думок, а обсирань, причому в 99.9% випадків незаслужених. Ти ж дупля не відбиваєш, що там і як, ні дня з ними не був, з жодним толком не спілкувався, палець об палець не вдарив, щоб вникнути в те що вони роблять. тільки там той одне пи*данув, той інше, а ти й радий вуха розвішувати, бо негативна інфа про тих, кому ти не імпонуєш, ЗАВЖДИ сприймаєтся легше ніж позитивна. Часом не можу зрозуміти, навіщо вони одних дебілів від інших дебілів захищають й де беруть натхнення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре лишаєм самооборону ,вони святі ,що робити з іншими рептілоїдами?:D Армія палиці яка впливає на процесі в місті ,хай буде? Азовці (де ми, а де азов ) най теж буде. Я тут з пацанами з двору подумав ми також робим комунальну дружину три гада :D ,Будем бити всіх хто нам респект нам в дворі не віддає.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Poison сказал:

 Я тут з пацанами з двору подумав ми також робим комунальну дружину три гада :D ,Будем бити всіх хто нам респект в дворі не віддає.:)

 

Е ні, Бригада "Три гада" вже є в Ліпінах, це наш бренд :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

 

Е ні, Бригада "Три гада" вже є в Ліпінах, це наш бренд :D.

Холера ,прийдеться брати кума з 4 поверху ,тоді буде квадрогада:D Але я вас запевняю ми потужно будемо стояти коли треба поділити землю луцького району ,виперти негідних з під будівлі адміністрації і взагалі героїчно станем на захист кормлячої руки ,аве нам!!! :D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Poison said:

Але я вас запевняю ми потужно будемо стояти 

 

Лише потім не забудьте зняти побої, а то знову буде як в минулий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Itzamna сказано:

неДарагая самаоборона ти як бішена собака, піна йде і кусаєш всіх навколо - всі вам вині, ворогі і т.д. Це що з вами таке ? Ви не в силі послухати інших думок крім хвалебних од в вашу адресу.

інших думок ми послухати в силі, але ж не брєд божевільного! За 200 тисяч доларів(!!!) можна купити 20 БРДМ-2 на ходу! Не зремонтувати, а купити! Далі - хто би виділив взагалі громадській організації будь-які кошти на ремонт військової техніки? У Володимирі майстри (камазисти, трактористи, слюсарі) безкоштовно ремонтували техніку (не покидаючи частини), деталі купляли за кошт волонтерів. Я відправляв в АТО запчастини для БТР, МТ-ЛБ, ми ремонтували легковушки та УАЗи для підрозділів, але...

Ніхто і ніколи не міг дати будь-якій громадській організації кошти на ремонт БТРів. Тим більше 200 штук баксів :)))))

Не знаю, хто сказочнік - ти чи твій боєць, але бошка потрібна не тільки щоб їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

бошка потрібна не тільки щоб їсти

тут не можна не погодитись.

але

4 годин тому, difoto сказано:

Не знаю, хто сказочнік - ти чи твій боєць

чомусь мені не важко припустити, що хтось, зацікавлений в дискредетації волонтерів і Самооборони, свідомо й навмисне поширює серед дотичних завідомо неправдиву інформацію. спеціально для дискредитації.

 

 але знову ж:

4 годин тому, difoto сказано:

бошка потрібна не тільки щоб їсти

варто ж хоч трохи перевіряти інформацію, що до тебе надходить, перш, ніж розповсюджувати її далі.

звісно, якщо інформація справді до тебе надходила, а не ти сам її придумав ;) то як воно було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, rrid сказано:

хтось, зацікавлений в дискредетації волонтерів і Самооборони

Нам відомо хто це. І ті, хто били Рижкова, Чурікова і Климчука, і ті, хто побив Дяченка :) І хто їх "папік".

Але у випадку з Азовом "спортсмени" нарвались на АТОшників, які смерті в обличчя дивились, тому якщо їх знайдуть (а їх таки знайдуть!) - ох не заздрю я їм. Відео з "сєпаром в лісі" здасться легкою виховною бесідою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

 

Лише потім не забудьте зняти побої, а то знову буде як в минулий раз.

Що куме підемо на войну?Підемо! Заб'ємо одного ,двох?Заб'ємо! А якщо нас хто? А нас то за що?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...