Перейти до змісту

Як склеїти масштабну модель авіаносця?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Купили модель авіаносця "Адмірал Кузнєцов" 1:720 Zvezda. Але не можу роозібратися як його скласти, де купити потрібні фарби і клей? Може хто в темі, підкажіть) В неті нічого знайти не можу, тільки готові зразки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, в комплекті немає?

Якщо то такий же конструктор, як модельки літаків за часів СРСР, то потрібен клей діхлоретан. А от де його взяти, певно на ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 Комплект 

9002-ZVEZDA-sbornaya-model-Rossiyskiy-ty

9002-ZVEZDA-sbornaya-model-Rossiyskiy-ty

Ну і листок з незрозумілою інструкцією, більш нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо той листок,незрозумілий,що на фото знизу,то це декалі.

Клей можу позичити,якщо з поверненням.А про фарби взагалі раджу забути.

Аккуратно зклеїти,буде саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zigorko Так, декалі. Клей буде купуватись, бо модель збиратиметься не в Луцьку. Просто не зрозуміло що і як клеїти. Клей купиться свій. Той що знайшов vaz75 підійде?
П. С. Теми  не побачив, якби адміни перенесли цей топік в ту тему, було б добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

а що, в комплекті немає?

Якщо то такий же конструктор, як модельки літаків за часів СРСР, то потрібен клей діхлоретан. А от де його взяти, певно на ринку

Дихлорэтан — сильное наркотическое средство, канцероген. Вызывает дистрофические изменения в печени, почках и других органах, может вызвать помутнение роговицы глаз. При приёме внутрь или вдыхании паров вызывает отравление, характеризующееся слабостью, головокружением, сонливостью, головными болями, сладким вкусом во рту, тошноту, рвоту, раздражение слизистых оболочек, покраснение кожи, при сильных отравлениях возможны потеря сознания, судороги и летальный исход. Первая помощь пострадавшему — вдыхание свежего воздуха, ингаляция кислородом, искусственное дыхание.

Оце ви екстремали. А я все дитинство модельки ацетоном клеїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Оце ви екстремали. А я все дитинство модельки ацетоном клеїв

Этапяць! :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nickel сказал:

Дихлорэтан — сильное наркотическое средство, канцероген. Вызывает дистрофические изменения в печени, почках и других органах, может вызвать помутнение роговицы глаз. При приёме внутрь или вдыхании паров вызывает отравление, характеризующееся слабостью, головокружением, сонливостью, головными болями, сладким вкусом во рту, тошноту, рвоту, раздражение слизистых оболочек, покраснение кожи, при сильных отравлениях возможны потеря сознания, судороги и летальный исход. Первая помощь пострадавшему — вдыхание свежего воздуха, ингаляция кислородом, искусственное дыхание.

Оце ви екстремали. А я все дитинство модельки ацетоном клеїв.

Ая то думаю, що це в мене таке помутніння в очах. Ось в чому причина. В дитинстві модельок з 30 поклеїв дихлоретаном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Этапяць! :)

 

 

Єтадесять. Порівняй з дихлоретаном.

"Ацетон также является популярным растворителем, значительно превосходящим в плане безопасности уайт-спирит, скипидар и отчасти керосин. В частности он используется как растворитель.

Ацетон является естественным метаболитом, производимым организмами млекопитающих, в том числе и человеческим организмом. Некоторое количество вещества выводится с выдыхаемым воздухом и выделениями кожи, некоторое — с мочой.

Ацетон ядовит, но относится к малоопасным веществам (класс опасности IV, категория безопасности для здоровья по NFPA — 1).

Пары оказывают слабое наркотическое действие, сопровождаемое, чаще всего, дисфорией. При попадании внутрь вызывает состояние опьянения, сопровождаемое слабостью и головокружением, нередко — болями в животе; в существенных количествах возникает выраженная интоксикация, хотя, как правило, отравления ацетоном не смертельны. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, vaz75 сказал:

Ая то думаю, що це в мене таке помутніння в очах. Ось в чому причина. В дитинстві модельок з 30 поклеїв дихлоретаном.

То добре, що ти знаєш як ним користуватися, але перед тим як його радити іншим, хоча б попередити треба про таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Єтадесять. Порівняй з дихлоретаном

Чого ти так завівся?

невже ти жартів не розумієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Чого ти так завівся?

невже ти жартів не розумієш?

Я спокійний як удав. Я ж не капсив, з чого ти взяв, що я завівся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, VojinSvitla сказал:

Купили модель авіаносця "Адмірал Кузнєцов" 1:720 Zvezda. Але не можу роозібратися як його скласти, де купити потрібні фарби і клей? Може хто в темі, підкажіть) В неті нічого знайти не можу, тільки готові зразки

Склеишь, повесишь флаг и будешь топить его нашими ракетами?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, VojinSvitla сказано:

Але не можу роозібратися як його скласти

Нагадало.:)

Там в інструкції ніде дрібним шрифтом не написано "После сборки обработать напильником"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel ти думаєш совєти спєцом травили піонерів дихлоретаном? Я думаю справа не в самому дихлоретані, а в тому як ним користуватись, дозах, гранично допустимих концентраціях... При склеюванні модельок поверхня випаровування - мізер, а якщо поєднати із звичайним провітрюванням то можна порівняти шкоду організму навіть з горілкою/нікотином.

На нього навіть нема ніяких особливих обмежень в розповсюдженні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я клеїв таким клеєм. колись давно купив.

правда від часу він засох і тепер став тягучим. думаю чим його можна розвести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romanc сказано:

Склеишь, повесишь флаг и будешь топить его нашими ракетами?))

Так ще треба моделі наших ракет і з чого їх пускати)))

 

Щойно, Marshall сказано:

Я клеїв таким клеєм. колись давно купив.

правда від часу він засох і тепер став тягучим. думаю чим його можна розвести.

Там тільки 12.5 грама, його вистачить?

 

Щойно, S30 сказано:

Нагадало.:)

Там в інструкції ніде дрібним шрифтом не написано "После сборки обработать напильником"?

Не знаю, інструкція не під рукою))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, VojinSvitla сказал:

Так ще треба моделі наших ракет і з чого їх пускати)))

 

Там тільки 12.5 грама, його вистачить?

 

Не знаю, інструкція не під рукою))))

На Поворский полигон отвезти. Потом заголовки новостей "Украинские летчики успешно разбомбили авианосец " Адмирал Кузнецов"))))

12 г хватит. Дихлорэтан продается у продавцов электродеталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

@nickel ти думаєш совєти спєцом травили піонерів дихлоретаном? Я думаю справа не в самому дихлоретані, а в тому як ним користуватись, дозах, гранично допустимих концентраціях... При склеюванні модельок поверхня випаровування - мізер, а якщо поєднати із звичайним провітрюванням то можна порівняти шкоду організму навіть з горілкою/нікотином.

На нього навіть нема ніяких особливих обмежень в розповсюдженні.

В тих модельках, що клеїв я в комплекті завжди був ацетон. А хлопаці з ДЦП радять дихлоретан. А якщо він його розіллє в кімнаті в силу своїх особливостей?

NFPA 704 определяет т. н. «fire diamond», используемый персоналом аварийных служб для быстрого определения рисков, связанных с рядом опасных материалов. 

Про дихлоретан

Интенсивное или продолжительное, но не хроническое воздействие может привести к временной потере трудоспособности или возможным остаточным повреждениям.

Про ацетон

Воздействие может вызвать лишь раздражение с минимальными остаточными повреждениями.

 

п.с. Сольвент, до речі, по токсичності в одній групі з ацетоном згідно NFPA 704.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

А хлопаці з ДЦП радять дихлоретан. А якщо він його розіллє в кімнаті в силу своїх особливостей?

Я все розумію, але ж я не писав що це моя модель)))) Купив мій дядько, в неті найти інфу не може от я шукаю замість нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай я тобі подарую потрібний клей і буде тобі щастя.) Треба тільки в загашниках поритися.Напишу в ПП,як знайду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, VojinSvitla сказал:

Я все розумію, але ж я не писав що це моя модель)))) Купив мій дядько, в неті найти інфу не може от я шукаю замість нього.

Та що ж ти відразу не сказав. Візьми йому дихлоретану і не парся. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zigorko сказано:

Давай я тобі подарую потрібний клей і буде тобі щастя.) Треба тільки в загашниках поритися.Напишу в ПП,як знайду.

Це ж не мої гроші, хай купує))) Тут не так в клеї проблема, як в том у що не зрозуміло як його склеїти))

10 хвилин тому, nickel сказано:

Та що ж ти відразу не сказав. Візьми йому дихлоретану і не парся. :D

І квартирка швидше дістанеться:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...