Перейти до змісту

який з трьох велів коаще купити.


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, yura-patriot сказано:

прикольний десь вроді би 11штук,мені прикольний,я і сам задумався,я ж не велолось,так вечірком після вечері катнуть в своє удовольствіє)

велосипедик прикольний, але "на любителя", не всім підійде. але і місця в квартирі багато не займе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
13 хвилин тому, Basil сказано:

але і місця в квартирі багато не займе.

 Да є гараж через дорогу від під'їзду,всьо супер-всьо продуманно,гаражик в мене ахірєнний,фіат добло стоїть з повністтю відкритими дверцятами,а навколо ще можна хороводи водити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Да є гараж через дорогу від під'їзду,всьо супер-всьо продуманно,гаражик в мене ахірєнний,фіат добло стоїть з повністтю відкритими дверцятами,а навколо ще можна хороводи водити))

я кажу, "на любителя", для випадків, які описав @romanc . на ньому швидко і далеко не поїдеш... імхо.

та й коштує він відповідно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

на ньому швидко і далеко не поїдеш... імхо.

та й коштує він відповідно...

 Сагласєн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot по перше - що таке Ашанбайк - тут http://lurkmore.to/Ашанбайк

Якщо купувати новим - від 300-350$ в спеціалізованому магазині, не на базарі. Тобто, Велозона, Сітібайк. За 300-350$ тебе очікує алюмінієвий хардтейл (тобто без заднього амортизатора), вилка - пружинно-еластомєрна з ходом до 100мм (реально буде менше того який вказується в специфікації); гальма - ободні - Шимано, якщо дискові - то якесь Текро (ригающий смайлік) ; 21-24 швидкості, перекидки Шимано, перемикачі передач - Шимано. Простенький обвіс Шимано - це той мінімум на який треба орієнтуватись. Далі як попре - сам собі його потихеньку проапгрейдиш. Я саме такого 300-доларового велосипеда довів до стану, що стокового в нього залишилась хіба рама, підсиділ, кермо, винос і передня перекидка. І ціна підвищилась раза в 3-3,5 (якщо рахувати всі деталі новими).

І ще одне - купувати б/в - ти себе позбавляєш того відчуття коли користуєшся новою річчю. А для велосипеда це немаловажно (це ж не молоток, і навіть не телефон - це механізм, який поки новий, працюватиме як годинник і приноситиме задоволення). Б/в не принесе такого кайфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЮзЧуть поправлю, надпись Шимано в основном говорит о китайской детале. TZ, Turney, грипшифты, моноблоки - это чисто китайские копии. Вибрейки шимано оригинальные стоят немало, имеют неплохие 70мм колодки и я давно их не видел в стоке. Скорей будет промакс.

Лучшее познается в сравнении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/13/2017 at 16:47, Basil сказано:

@Zevs_Isver , ростовочку вкажи, будь-ласка

от

Показати прихований контент  

image-0-02-04-b8aa3dfb8181339851adfc7bc130ff936152168d6f246a489876107f488b2c8e-V.jpg

Hide  

 

я на ньому до тебе приїжджав, коли ти мене до лісництва проводив

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

я на ньому до тебе приїжджав, коли ти мене до лісництва проводив

я пам"ятаю...

17"... я десь так і думав 17-18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Basil сказано:

я пам"ятаю...

17"... я десь так і думав 17-18

якщо підходить то давай щось думати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...