Перейти до змісту

який з трьох велів коаще купити.


Рекомендовані повідомлення

В 12.06.2017 at 22:55, Basil сказал:

 

 

%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%

 

это для "горников"

Чем больше ростовка, тем больше  расстояниеот педалей до верха рамы и от седла до руля.

26" - устаревший стандарт размеров колеса МТБ, новомодные 29" , 27,5" (650) и 27,5плюс (широкие покрышки) - накат и комфорт считается  лучше.

материалы рамы - сталь (дешевые базарые велики - большой вес, ржавчина, алюминиевые сплавы 6061 и 7005 - второй более крепкий и жесткий - более легкие, чем стальные, не ржавеют, вес может быть разный, от такого, как стальной до близкого к карбону, все зависит от уровня рамы, хромоль (хроммолибденовый) - легированная сталь (советские Стартоны, туристические байки)- имеет лучшую амортизацию на мелких неровностях, чем алюминий. карбон - еще лучше амортизация на мелочи, самые легкие (чем новее, тем легче).

Уровень оборудования - четкость работы, долговечность, вес, КПД (накат лучше). 

Тормоза - кантилеверы (на древних аппаратах), вибрейки, диски. Привод их -механика или гидравлика (усилия на ручке гораздо меньше). Если на вибрейки поставить колодки подороже, тормозят очень неплохо.

Резина тоже имеет значение, фирменная катит и тормозит лучше и бортируется руками. меньше колется.

Трансмиссия - односкоростная, со множеством звезд и планетарка (толстая втулка в заднем колесе)-неприхотлива и долговечна, но не для торопливой езды (переключается когда не крутишь педали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Basil сказано:

 

це краще в тему Вибір велоконя

імхо

 О блін! хтось з модерів може перенести, всі мої питання і віповіді на них(пости)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Basil сказано:

винос правда замінив на коротенький,
 

 

 Якій млять винос:wacko:? це шо таке:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Якій млять винос:wacko:? це шо таке:)

винос керма - деталь, що з"єднує кермо велосипеда з вилкою

stem.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як роблю ремонт то по епіцентрі лажу майже щодня,а там як тільки заходиш(не в холі) в сам магаз на центральному проході ліворуч відразу стоять/висять вєлікі я вже заїпався витріщатися на них,ну от наприклад самий перший стоїть,такій красівий:D, а толку шо він красівий? що скажете шановні,прикольний?

 PS:купувати поки нічого не збирасюя,просто дуже цікаво,бо щось мене десь там далеко крутить.

Дивлюся я на нього,як баран на нові ворота))  

IMG_2037.JPG

IMG_2038.JPG

IMG_2042.JPG

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Так як роблю ремонт то по епіцентрі лажу майже щодня,а там як тільки заходиш(не в холі) в сам магаз на центральному проході ліворуч відразу стоять/висять вєлікі я вже заїпався витріщатися на них,ну от наприклад самий перший стоїть,такій красівий:D, а толку шо він красівий? що скажете шановні,прикольний?

 PS:купувати поки нічого не збирасюя,просто дуже цікаво,бо щось мене десь там далеко крутить.

Дивлюся я на нього,як баран на нові ворота))

IMG_2037.JPG

IMG_2038.JPG

IMG_2042.JPG

Hide

 

ага.  Ми тобі тут розіпнемся, нарадимо, а ти зробиш все одно по своєму, тому для першого вела поканає, а вже коли можливо увійдеш в тему, то все одно продаси і купиш те до чого "доростеш"/під власні амбіції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 

а ти зробиш все одно по своєму,

Ги) а як ти знаєш? (ну це шутка). По своєму я можу в себе дома антену налаштувати,відеокамеру десь поставити,запустити сигналку(наприклад) а в таких речах де я ну зовсім баран ніяких по своєму(шонібуть) в мене не буває,просто цікаві думки людей і бігти з квадратними очима  купляти "красівий" вєлік я шота не спішу))

 

43 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 

  Ми тобі тут розіпнемся

Ой чого розпинатися, "Надо радоваться, не надо напрягаться!   кожен щось писне,вже цікаво знати,ну як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз пішла така пянка, запитаю і я, думаю ТС не образиться. Хочемо придбати отроку ( гарно шкільний рік закінчив) перший вел зі свістєлками і пєрдєлками. ( ну там передачі всякі і прочі велохитрості). Буде їздити по місту поки що. Як на перший вел цікавить бюджетний варіант, можна і б/у в гарному стані. Ріст хлопчика 180-182 см. :). Підкажіть, в які магазини чи "точки" звертатись для огляду та придбання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой чого розпинатися, "Надо радоваться, не надо напрягаться!   кожен щось писне,вже цікаво знати,ну як на мене.

Бо те, що в епіку то ашан-байк, красівиййййй, но толку з тоі красоти. На сезон покатати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, rl72 сказано:


 На сезон покатати

 :huh:

Там ще такі модніші є )

 

 

Показати прихований контент  

 

IMG_2039.JPG

IMG_2041.JPG

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти рівняєш сві

Ні, на роботі хлопець минулоі весни взяв за 11000 нового jamis на 29"
Покраска руля уже облізла, перекидки треба міняти, вилка тільки назва
За такі гроші можна бу взяти в хорошій комплектусі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, rl72 сказано:


Бо те, що в епіку то ашан-байк, красівиййййй, но толку з тоі красоти. На сезон покатати

Ти рівняєш свій сезон з потенційним його. Не факт, що людину попре і буде навіть цей вел еквівалентним  20 сезонам :)

 

Одного мого знайомого так перло, що купив реально добротного коня, а в результатті за минулий рік лиш 100км навколо Світязя проїхав ну і 2 рази на шашлики.

Тому це питання відносне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rl72 сказано:


Ні, на роботі хлопець минулоі весни взяв за 11000 нового jamis на 29"
Покраска руля уже облізла, перекидки треба міняти, вилка тільки назва
За такі гроші можна бу взяти в хорошій комплектусі

Я тут засвоїв одне, якщо ми не почнемо тут обсирати "радити" то людина купивши дане чудо, буде думати, що воно краще в світі :)

Ба в мене співробітник місяць ходив радився, а в решті решт купив в епіку (типу бо лише там дають чесний кредит :) ), вже другий рік щодня їздить на роботу і ніц ніде не облазить.

Я чесно вже боюсь комусь щось радити і виступати в ролі "експерта", бо це зайві сили, а інколи результат протилежний очікуваному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Я чесно вже боюсь комусь щось радити і виступати в ролі "експерта".

 А давайте тоді не радити,а розсуждати,або просто вумнічати:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Я в корні теж проти того хламу з трещоткою,

Якою трещоткою? шо то за трещотка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нвіщо вумнічати, якщо все вже описано до нас, просто читай тему:

Виникнуть питання на якійсь з сторінок, тоді починай писати, можеш і сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модератори, перейменовуйте тему в "Який вел краще купити.... в епіку?"   :) сарказм. якшошо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якою трещоткою? шо то за трещотка?

Гугли втулка під касету, касета,
Втулка під трещетку, трещотка
Трещетка нищий рівень, касета вищий, і відповідно якість і ціна, і кількість передач/швидкостей
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас "смешались люди-кони" уровень базарных велов вырос до обвеса альтуса вилок xcm, конусных штоков, модных геометрий и размеров колес, а брендовые спустились до уровня ашанов с переклюками почти tz, устаревшими стандартами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, romanc сказано:

Сейчас "смешались люди-кони" уровень базарных велов вырос до обвеса альтуса вилок xcm, конусных штоков, модных геометрий и размеров колес, а брендовые спустились до уровня ашанов с переклюками почти tz, устаревшими стандартами...

 Нууу і який висновок з цього всього треба робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

 Нууу і який висновок з цього всього треба робити?

пора йти на ринок по тітана якого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Dima4s сказано:

пора йти на ринок по тітана якого)

 Тобі сміхуйочкі)) кароч я побачив який ти хочеш,

прикольний десь вроді би 11штук,мені прикольний,я і сам задумався,я ж не велолось,так вечірком після вечері катнуть в своє удовольствіє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

 Тобі сміхуйочкі)) кароч я побачив який ти хочеш,

прикольний десь вроді би 11штук,мені прикольний,я і сам задумався,я ж не велолось,так вечірком після вечері катнуть в своє удовольствіє)

В Луцке есть такой складничек- шоссер. На 20" шосейных колесах, геометрия, руль и обвес шоссерные, и вес меньше 10 кг. Лично не видел, но рассказывал уважаемый человек. Видел на хт продавали фреймсет такой.

Еще в Праге видел туристов со складничками, мы свои поупаковывали в велочехлы плюс баулы и просимся в автобус, а эти гады сложили их до размера чемодана и сдают в багаж...)). Тоже отдельная история велотуризма, доехать обществ транспортом до желаемого города с двумя чемоданами, один оставить в отеле, а из другого достать велосипед и объезжать достопримечательности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...