Перейти до змісту

Обережно шахрай!! (Скарга на користувача Demitron)


profrcilife

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Zheny@ сказано:

Тому як і так знаю багато прикладів непорядності вищезгаданого користувача.

1 раз перетинався,

продав йому декілька кабелів,

 

потім він ще хотів купити, але крутив носом, передумував пару раз, не відписував і т.д.

осадок залишився негарний,

 

такий собі "тіпочок за базару" ... "есть всё, продадів всьо" ...."только у нас і только для вас"

але люд з сіл ведуться

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь
44 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

 

я вже писав декілька повідомлень вверх,

якщо подія вібувалася на ОЛХ, то і розбиратися треба на ОЛХ

Цікаво, чому ж ви так старанно відмовляєте в можливій  допомозі людині, навіть якщо її надання від вас не залежить і не вимагає жодних зусиль. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NeoN сказал:

Цікаво, чому ж ви так старанно відмовляєте в можливій  допомозі людині, навіть якщо її надання від вас не залежить і не вимагає жодних зусиль. 

підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

не обов'язково.

Я  наприклад, радий, що він про нього написав. 

Тому як і так знаю багато прикладів непорядності вищезгаданого користувача.

 

 

А ну подскажи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, NeoN сказал:

Цікаво, чому ж ви так старанно відмовляєте в можливій  допомозі людині, навіть якщо її надання від вас не залежить і не вимагає жодних зусиль. 

Хто в чому відмовляє? Яку допомогу він потребує? Скинутися на 3 карти, щоб він повернув свої гроші?

В чому саме повинна вилитися допомога модерів/бордівчан? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Miro сказано:

В чому саме повинна вилитися допомога модерів/бордівчан? 

як в клубі анонімних алкоголіків,  всі пишуть, хто перетинався і постраждав і стає легше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Demitron сказано:

А ну подскажи?

немає у мене ні часу ні бажання шукати пости користувачів, де вони в топіках згадують тебе як не зовсім чесного продавця.

Крім того були дописи в приват.

Особисто я з тобою пересікався кілька разів в справах купити-продати. І після того, у мене не лишилося бажання мати з тобою якусь справу.

Отака правда.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв у цього продавця ноута, нарікань немає, служить вже більше 3 років. Може не все так погано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.06.2017 at 08:52, Zheny@ сказано:

немає у мене ні часу ні бажання шукати пости користувачів, де вони в топіках згадують тебе як не зовсім чесного продавця.

Крім того були дописи в приват.

Особисто я з тобою пересікався кілька разів в справах купити-продати. І після того, у мене не лишилося бажання мати з тобою якусь справу.

Отака правда.

 

Аналогічно, як пише Женя. Отримав негативний досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, veter сказано:

Купляв у цього продавця ноута, нарікань немає, служить вже більше 3 років. Може не все так погано...

Зазвичай, до товару немає нарікань. Якщо він новий.

Негативний осад лишається після спілкування з людиною.

 

Ну і дещо з того, що витерли в першому пості.

 

On 07.06.2017 at 07:57, profrcilife сказано:

Шановний модератор, прошу у Вас допомоги, я новенький користувач на Вашому форумі, зареєструвався для того щоб описати свою ситиацію з одни з ваших користувачей, а саме з користувачем з ніком Demitron. Ось опис того що трапилося:

 

Хочу залишити відгук про одного з користувачів даного форуму, і попередити користувачів про шахрая, з яким мені по нещастю довелося зіткнуться на сайті OLX ось з цього оголошення (https://www.olx.ua/obyavlenie/gigabyte-gtx-1060-wf -oc-IDsn8C0.html). Даний продавець зареєстрований і на вашому форумі ось посилання на його повідомлення (https://board.lutsk.ua/topic/213752-%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2-%D0 % BA% D1% 83% D0% BF% D0% BB% D1% 8E-% D0% B2% D1% 96% D0% B4% D0% B5% D0% BE% D0% BA% D0% B0% D1% 80% D1% 82% D1% 83 /? do = findComment & comment = 1053642855). На даного продавця вийшов за допомогою пошуку в интеренете по номеру телефону вказаному в накладній Нової Пошти. Даний телефон був вказаний в повідомленні на Вашому форумі. Тепер власне про те як мене кинула дана людина: на сайті ОЛХ знайшов оголошення (посилання на оголошення вказана вище) продаж відеокарт Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 3G, мене влаштувала ціна на товар і переглянувши дату реєстрації продавця на сайті OLX (вересень 2014 року) вирішив що людина не новачок і вирішив оплатити на карту Приват Банку щоб не платити відсоток за накладений платіж, спочатку вирішив замовити 1 шт. сплативши продавцю на крту (реквізити для оплати продавець надіслав в повідомленні смс) скріншоти є. Він мені відправив вiдеокарту і все пройшло без проблем. Вирішив працювати далі з цією людиною і зробив замовлення ще на 7 шт. ; з них оплататив ще 4 шт. відразу йому на карту Приват банку 28.05.2017 (підтвердження платежу є). За умовоми угоди продавець зобов'язався мені відправити відеокарти у вівторок 30.05.2017. при настанні цієї дати я почав зв'язуватися з продавцем (оператор зв'язку продавця Life Cell у мене vodafone для зручності листувалися через viber) вся переписка збережена і можу надати для підтвердження. Продавець почав переносити терміни і сказав що поки відправить 1 карту з чотирьох оплачених мною а решту відправить в п'ятницю 2.06.2017. Далі продавець почав переносити терміни а далі взагалі ігнорувати моії повідомлення і дзвінки на телефон. Я попросив повернути мені гроші, це прохання теж проігнорували, я написав що буду звертатись до відділення кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua/) на що отримав хамську відповідь і запевнення що у вівторок 6.06.2017 року продавець все вирішить і владнає. Ось і настав 6.06.2017 я відписався продавцеві на що він мені відповів що знаходиться у польщі, і на цьому все його пояснення закінчилися. За підсумком у цієї людини залишилися мої гроші в розмірі 18483 грн. це сума за 3 відеокарти які він мені не відправив + 1% комісії банку так як продавець сказав що за зняття грошей банк бере 1% і попросив при оплаті врахувати його.

P.S скріншоти листування і даних з накладних з Нової пошти у мене є. Цим продавцем є та людина з вашого форуму з ніком Demitron так як у його повідомленні вказан тий самий номер телефону який вказан в накладній відправника Нової Пошти.
Я є учасником великої інтеренет спільноти overclockers.uа і неодноразово про мою репутацію як покупця неодноразово відписувалися люди в розділі перевірених людей. Мій нік MT12 ось посилання на сторінку 

olx 2.PNG

olx.PNG

Screenshot_2017-06-06-15-59-09-965_ua.novaposhtaa.png

вибер1.png

вибер2.png

вибер3.png

вибер4.png

вибер5.png

вибер6.png

вибер7.png

Новая Почта 1.PNG

смс.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Miro сказано:

Хто в чому відмовляє? Яку допомогу він потребує? Скинутися на 3 карти, щоб він повернув свої гроші?

В чому саме повинна вилитися допомога модерів/бордівчан? 

Якщо вас з Zevs_Isver послухати і тему закрити, то допомоги і не буде, а особисто від вас обох автор її, на мою думку, вже і не чекає. 

 

А допомога може бути будь яка.  Перше що спало на думку: от стикалися з людиною не одноразово, знаєте як виглядає, де живе /працює/бігає,  а як ще пара людей назбираются з такою ж історією, то і пальцем показати особисто знайдеться кому.  Як ви думаєте, допомога бордівчан такого плану змінить ситуацію/допоможе топікстартеру?  А розвиток подій може бути різним.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Zevs_Isver сказано:

 

я вже писав декілька повідомлень вверх,

якщо подія вібувалася на ОЛХ, то і розбиратися треба на ОЛХ

Дивна точку зору

то може темку "мобільні аферисти" грохнути і ще 95% тем в книзі скарг - бо там же події (обдурили в магазині і т д) вібувалися не на борді?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, NeoN сказано:

Якщо вас з Zevs_Isver послухати і тему закрити, то допомоги і не буде, а особисто від вас обох автор її, на мою думку, вже і не чекає. 

 

А допомога може бути будь яка.  Перше що спало на думку: от стикалися з людиною не одноразово, знаєте як виглядає, де живе /працює/бігає,  а як ще пара людей назбираются з такою ж історією, то і пальцем показати особисто знайдеться кому.  Як ви думаєте, допомога бордівчан такого плану змінить ситуацію/допоможе топікстартеру?  А розвиток подій може бути різним.... 

 

так він і не ховається,

точка на старому ринку, біля Велозони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

точка на старому ринку, біля Велозони

 

комп. техніка та всяке таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу,

в кінці ряду, ближче до фонтанів, і тел великими синіми буквами на фасаді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Itzamna сказано:

 20 хв жди, на тобі 150 грн остальні завтра, але почекаєш то принесу, і т.д. :) 

стандартний совьєцький базарний бізнес :(

але піпл хаває, базарніки постійні клієнти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Zevs_Isver said:

стандартний совьєцький базарний бізнес :(

але піпл хаває, базарніки постійні клієнти

от якби він не передумав і таки купив ще твоїх шнурків

ти б зараз писав "та кльовий він пацан, нормально з ним справу мати" :)))

 

на борді ще є Моріарті, з його слів теж працює на старому ринку, вони бува з демітроном не "партньори"?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

от якби він не передумав і таки купив ще твоїх шнурків

ти б зараз писав "та кльовий він пацан, нормально з ним справу мати" :)))

написав би як було

перший раз він купив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

угу,

в кінці ряду, ближче до фонтанів, і тел великими синіми буквами на фасаді

Тут?

 

Без імені.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або хотів купити дешевше, подати дорожче,

гроші взяв наперед - а покупка зірвалася \ затрималася

а може і не одна ланка задіяна в накручуванні ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zevs_Isver сказано:

гроші взяв наперед - а покупка зірвалася \ затрималася

про це варто на перед повідомляти.

 

У нас ще один користувач також в Польщу по відеокарти їздить. І гроші на перед бере, типу бронь викупити.

І всяке буває. Але принаймні на мороз не падає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підтверджую, що даний продавець Demitron на цій торговій площадці є дійсно шахраєм!У мене ситуація аналогічна  повністю з користувачем  profrcilifeТеж маю всі ті ж дані карточок і номерів телефонів,що й надав користувач profrcilife

Замовляв теж відеокарту за 7800грн RX480 8гб,Общим,гроші перечислив,так як начитався відгуків і активністю цього користувача на цій площадці.А карточки нема і по цей день!Пройшло вже 3 місяці після оплати,а Demitron спочатку брав слухавку, аргументуючи, що він то буде їхать завтра ,то на наступну неділю в польшу, то до німців))А після двох місяців розмов в цьому дусі(годуванням завтраками) взагалі перестав відповідати!Будьте обережні та уважні!Людина не надійна.

Прошу адміністраторів вжити необхідних заходів щодо усунення(покарання)такого персонажу як Demitron. Дякую.

Теж маю всі ті дані карточок і номерів телефонів,що й надав користувач profrcilife

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Сергій96 сказано:

Підтверджую, що даний продавець Demitron на цій торговій площадці є дійсно шахраєм!У мене ситуація аналогічна  повністю з користувачем  profrcilifeТеж маю всі ті ж дані карточок і номерів телефонів,що й надав користувач profrcilife

Замовляв теж відеокарту за 7800грн RX480 8гб,Общим,гроші перечислив,так як начитався відгуків і активністю цього користувача на цій площадці.А карточки нема і по цей день!Пройшло вже 3 місяці після оплати,а Demitron спочатку брав слухавку, аргументуючи, що він то буде їхать завтра ,то на наступну неділю в польшу, то до німців))А після двох місяців розмов в цьому дусі(годуванням завтраками) взагалі перестав відповідати!Будьте обережні та уважні!Людина не надійна.

Прошу адміністраторів вжити необхідних заходів щодо усунення(покарання)такого персонажу як Demitron. Дякую.

Теж маю всі ті дані карточок і номерів телефонів,що й надав користувач profrcilife

заплатив 7800 і чекав три місяці? А все що зробив тупо написав тут пост? 

Попахує лохом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...