Перейти до змісту

Обережно шахрай!! (Скарга на користувача Demitron)


profrcilife

Рекомендовані повідомлення

Шановний модератор, прошу у Вас допомоги, я новенький користувач на Вашому форумі, зареєструвався для того щоб описати свою ситиацію з одни з ваших користувачей, а саме з користувачем з ніком Demitron. Ось опис того що трапилося:

 

Хочу залишити відгук про одного з користувачів даного форуму, і попередити користувачів про шахрая, з яким мені по нещастю довелося зіткнуться на сайті OLX ось з цього оголошення (https://www.olx.ua/obyavlenie/gigabyte-gtx-1060-wf -oc-IDsn8C0.html). Даний продавець зареєстрований і на вашому форумі ось посилання на його повідомлення (https://board.lutsk.ua/topic/213752-%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2-%D0 % BA% D1% 83% D0% BF% D0% BB% D1% 8E-% D0% B2% D1% 96% D0% B4% D0% B5% D0% BE% D0% BA% D0% B0% D1% 80% D1% 82% D1% 83 /? do = findComment & comment = 1053642855). На даного продавця вийшов за допомогою пошуку в интеренете по номеру телефону вказаному в накладній Нової Пошти. Даний телефон був вказаний в повідомленні на Вашому форумі. Тепер власне про те як мене кинула дана людина: на сайті ОЛХ знайшов оголошення (посилання на оголошення вказана вище) продаж відеокарт Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 3G, мене влаштувала ціна на товар і переглянувши дату реєстрації продавця на сайті OLX (вересень 2014 року) вирішив що людина не новачок і вирішив оплатити на карту Приват Банку щоб не платити відсоток за накладений платіж, спочатку вирішив замовити 1 шт. сплативши продавцю на крту (реквізити для оплати продавець надіслав в повідомленні смс) скріншоти є. Він мені відправив вiдеокарту і все пройшло без проблем. Вирішив працювати далі з цією людиною і зробив замовлення ще на 7 шт. ; з них оплататив ще 4 шт. відразу йому на карту Приват банку 28.05.2017 (підтвердження платежу є). За умовоми угоди продавець зобов'язався мені відправити відеокарти у вівторок 30.05.2017. при настанні цієї дати я почав зв'язуватися з продавцем (оператор зв'язку продавця Life Cell у мене vodafone для зручності листувалися через viber) вся переписка збережена і можу надати для підтвердження. Продавець почав переносити терміни і сказав що поки відправить 1 карту з чотирьох оплачених мною а решту відправить в п'ятницю 2.06.2017. Далі продавець почав переносити терміни а далі взагалі ігнорувати моії повідомлення і дзвінки на телефон. Я попросив повернути мені гроші, це прохання теж проігнорували, я написав що буду звертатись до відділення кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua/) на що отримав хамську відповідь і запевнення що у вівторок 6.06.2017 року продавець все вирішить і владнає. Ось і настав 6.06.2017 я відписався продавцеві на що він мені відповів що знаходиться у польщі, і на цьому все його пояснення закінчилися. За підсумком у цієї людини залишилися мої гроші в розмірі 18483 грн. це сума за 3 відеокарти які він мені не відправив + 1% комісії банку так як продавець сказав що за зняття грошей банк бере 1% і попросив при оплаті врахувати його.

P.S скріншоти листування і даних з накладних з Нової пошти у мене є. Цим продавцем є та людина з вашого форуму з ніком Demitron так як у його повідомленні вказан тий самий номер телефону який вказан в накладній відправника Нової Пошти.
Я є учасником великої інтеренет спільноти overclockers.uа і неодноразово про мою репутацію як покупця неодноразово відписувалися люди в розділі перевірених людей. Мій нік MT12 ось посилання на сторінку 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь
15 minutes ago, profrcilife said:

антирекламку  від новозареганого потер

хто цей суворий модератор? часом не Ж?

 

а якщо і справді має місце кидок на гроші? прінтскріни переписки були ж викладені...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є усі докази кидка з боку цієї людини, я хотів навпоки його переконати мирно вирішити спараву. Написавши пост на форумі.

 

Ник:  Demitron

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, profrcilife сказано:

У мене є усі докази кидка з боку цієї людини, я хотів навпоки його переконати мирно вирішити спараву. Написавши пост на форумі.

А нік на форумі який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, EleKtrik said:

А нік на форумі який?

 

да там в потертому було.

а модер хіба не може бачити потерте?

ну ніби ж видалені повідомлення модерам доступні для перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

да там в потертому було.

а модер хіба не може бачити потерте?

ну ніби ж видалені повідомлення модерам доступні для перегляду.

На борді- всьо сложно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, yu2007 сказал:

хто цей суворий модератор? часом не Ж?

 

а якщо і справді має місце кидок на гроші? прінтскріни переписки були ж викладені...

 

Взагалі досить дивно, що людина успішно купила одну карту у невідомого їй продавця, а потім перечислила їй гроші відразу за 4 карти.. , Ну добре, одна з них була відправлена.. Винен цей самий продавець залишився ще 18 з половиною (!!) тисяч гривень.

Бл@.. Навіть не знаю, що сказати..)) Певно, усе-таки модер правий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Miro сказано:

Взагалі досить дивно, що людина успішно купила одну карту у невідомого їй продавця, а потім перечислила їй гроші відразу за 4 карти.. , Ну добре, одна з них була відправлена.. Винен цей самий продавець залишився ще 18 з половиною (!!) тисяч гривень.

Бл@.. Навіть не знаю, що сказати..)) Певно, усе-таки модер правий.

 

 

7 годин тому, profrcilife сказано:

антирекламку  від новозареганого потер

Поясніть мені нетямущому, в чому тут антиреклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, EleKtrik сказано:

 

Поясніть мені нетямущому, в чому тут антиреклама?

грохнув не читаючи :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

грохнув не читаючи :(

збс і я тепер маю це читати в приваті.

Ну дякую!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення в перший пост скопіював.

Ще є фото і скріншоти переписки - хай будуть там.

 

Чекатимемо, що скаже пан Demitron.

9 годин тому, yu2007 сказано:

хто цей суворий модератор? часом не Ж?

І чого одразу я ? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 хвилин тому, EleKtrik сказано:

А чому не маєш читати? Ти ж модератор.

В приваті? Хочу читаю, хочу не читаю, на те він і приват.

А тут була скараг - яка адресувалася усім, як повідомлення про недобросовісність і не порядність і "кидок".

З рештою, тебе від модераторства торгівлі ніхто не звільняв! Чому це не читаєш ти а читаю я?

 

 

І так, на Оверах справді є зареєстрований чоловік із ніком MT12 .

Зареєстрований з 2014 року.

Має (якщо та можна сказати) позитивну репутацію. І вірити йому у мене особисто є більше причин, ніж тому, на кого скарга.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

з майнінгом всі з розуму посходили 

а чому одразу майнінг? Там карти 1060 від Нвідії а 470 / 480 радеон.

ЧОму не розглядається варіант звичайного собі барижництва? Купив подешевше - продав подорожче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

В приваті? Хочу читаю, хочу не читаю, на те він і приват.

А тут була скараг - яка адресувалася усім, як повідомлення про недобросовісність і не порядність і "кидок".

З рештою, тебе від модераторства торгівлі ніхто не звільняв! Чому це не читаєш ти а читаю я?

 

 

 

В мене цей розділ закритий для модераторства, про що я тс в приваті і відписав. А хочу читаю, хочу не читаю - класне відношення до користувачів форума;). Менш з тим, це офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, EleKtrik сказано:

А хочу читаю, хочу не читаю - класне відношення до користувачів форума;).

Я також його користувач і дописувач.

І я для себе маю повне право вирішувати що і від кого читати а що ні.

 

Але мова не про це.

Мова про те, що було написано для всіх, але хтось потер це, з неясних причин, і тепер я маю це читати в приваті і тільки потім виносити на загал.

І час то я на це витрачаю свій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикався  я  колись  із Demitron, слизький  тип. Якщо  в  нього  щось  не  виходить, то  може  довго футболити  і  спригувати. Вибити  обіцяне  вдалося, але  часу  і  нервів  трохи  я витратив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, case_l сказано:

з майнінгом всі з розуму посходили 

Та яка різниця для чого він їх хотів купити, от люди, хоч  сусіду подарувати, хоч об ногу розламати, це його право і бажання 

10 годин тому, Miro сказано:

Взагалі досить дивно, що людина успішно купила одну карту у невідомого їй продавця, а потім перечислила їй гроші відразу за 4 карти.. , Ну добре, одна з них була відправлена.. Винен цей самий продавець залишився ще 18 з половиною (!!) тисяч гривень.

Бл@.. Навіть не знаю, що сказати..)) Певно, усе-таки модер правий.

 

А що тут дивного, людина довірилася, от в ярика топові велокомпоненти купують по передплаті, знають і поважають за репутацію, і нічого дивного я не бачу. Він також може набрати замовлень і більше 18кусків і сказати, а че-Навіть не знаю, що сказати..)) Певно, усе-таки модер правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ви також карти для майнингу брали?

Комусь не похєр?

Майнинг не майнинг, меблі скручує з відях?  що це міняє у відношені Демітрона?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Комусь не похєр?

Майнинг не майнинг, меблі скручує з відях?  що це міняє у відношені Демітрона?

 

Раніше ажіотажу на карти не було, але чомусь проблеми з  Demitron були в @Unknown . А це ще більш підозріло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

але чомусь проблеми з  Demitron були в @Unknown .

Не він один.

Ще кілька людей просто постили в темах (де він відписувався) про не зовсім його адекватність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

Раніше ажіотажу на карти не було,

ок.

Тепер уявімо, що чоловік купляє не карти, а (блоки живлення, вінчестери, пам'ять, процесори - потрібне підкреслити)  на 18К грн.

Що це міняє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...