Перейти до змісту

Зовнішнє утеплення багатоповерхівки


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

В 10.06.2017 at 02:32, Ukrainec сказал:

Так цікаво читати ті "статті": якщо зараз в мене в квартирі грибок і волога стіна - це типу "нормально"?! але якщо я утеплюсь і в мене це все зникне, а в сусідів в яких така ж стіна, але які не утеплилися далі буде грибок і волога то винне моє утеплення?! - брЄд! 

Тому якщо ще кілька років сусіди жатимуть гроші, але читатимуть різну  "писанину", вони справді можуть почати вірити, що причиною їх всіх бід є моє утеплення. :) 

А якщо ти утеплишся то грибок кудись зникне?

А якщо в сусідів не було грибка, а після твого утеплення за пару років з`явився?

Ніхто не забороняє утеплюватись клаптиками (поквартирно). Звісно - ефект буде видно зимою. Але ефективніше утеплюватись комплексно.

Тобі необхідно знати результати досліджень утеплення клаптиковим методом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
17 хвилин тому, Venom сказано:

Тобі необхідно знати результати досліджень утеплення клаптиковим методом?

Певно всім буде цікаво почитати та побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Venom сказано:

В Луцьку я ще не бачив жодного будинку, утепленого згідно ТК

то навіщо ж так ратувати за комплексне утеплення, якщо все-одно ніхто не утеплює "згідно ТК"? КО запитує - а в чому ж власне різниця???

 

3 годин тому, Venom сказано:

Тобі необхідно знати результати досліджень утеплення клаптиковим методом?

приєднаюсь:

3 годин тому, sergkots сказано:

Певно всім буде цікаво почитати та побачити.

 

3 годин тому, Venom сказано:

А якщо в сусідів не було грибка, а після твого утеплення за пару років з`явився?

А були такі випадки, коли саме внаслідок утеплення в сусідів з'являвся грибок?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така думка:

"Сепаратисти-"утеплісти". Чому індивідуальне утеплення квартири є тупиком

https://www.epravda.com.ua/publications/2016/10/4/607438/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, justice777 сказано:

Є така думка:

"Сепаратисти-"утеплісти". Чому індивідуальне утеплення квартири є тупиком

https://www.epravda.com.ua/publications/2016/10/4/607438/

імхо, це не "думка", а черговий приклад недолугої упередженої (замовної) "журналіздики", без жодного факту, із "загоном" в ОСББ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, rrid сказано:

імхо, це не "думка", а черговий приклад недолугої упередженої (замовної) "журналіздики", без жодного факту, із "загоном" в ОСББ

Всі думки в статті - абсолютно правильні. Питання в іншому - в бажанні людей утеплюватись скопом. А це - проблема. Пенсіонери і алкаші у вашій дев'ятиповерхівці відкриють очі на суспільне утеплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, difoto сказано:

Всі думки в статті - абсолютно правильні.

В мене протилежна думка :) Загалом, стаття - це компіляція чужих думок, без вивчення предмета.

Наприклад, майже всі, хто утеплявся по окремості - робили це не задля економії на платіжках, а для того, щоб утеплити конкретно своє житло.

Те, що утеплення частини квартир не дасть економії енергоносія для цілого будинку - це на 100% хибна думка (дипломований фізик мав би це розуміти ;) )

Те, що необхідно здерти будь-яке клаптокове утеплення при наступному комплексному утепленні - так само хибна думка, такої необхідності не буде завжди (якщо співпадають матеріали й товщина утеплення - не потрібно, адже і при комплексному утепленні неможливо на 9+ поверхів поклеїти весь утеплювач за день, все-одно є шви). Звісно, якщо є велике бажання роздути кошторис - то так, здирати необхідно ;)

і т.д.

24 хвилин тому, difoto сказано:

Питання в іншому - в бажанні людей утеплюватись скопом. А це - проблема. Пенсіонери і алкаші

Тут згідний на 100%. тільки в статті фактично про це ні слова ;)

Клаптикове утеплення - це наслідок саме цієї проблеми. Але в статті чомусь про це не пишуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, difoto сказано:

Всі думки в статті - абсолютно правильні.

Зі сторони економії тепла для багатоквартирних будинків із центральним теплопостачанням.

Якщо ж розглядати індивідуальне утеплення для комфорту, то сенс є. І коли стоїть питання мерзнути бо на будинок є надцять власників, що відмовились утеплятись, чи утеплитись індивідуально - то певно краще утеплити квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

ну а в кого індивідуальне утеплення ? 

Точка роси не буде прямою, паралельно фасаду. Де буде утеплення, вона виводиться із стіни, де утеплення закінчилось - повертається в стіну. Кажуть, що в якраз в цих місцях з часом і будуть проблеми. Правда фото, відео доказів я не бачив, лише теоретичні викладки чому має бути погано. В основному є фото неякісних робіт по утепленню, але вони до псування стін клаптиковим утепленням не мають відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, rrid сказано:

Те, що утеплення частини квартир не дасть економії енергоносія для цілого будинку - це на 100% хибна думка

ШТО???

Чувак, візьми відро з водою, примотай до нього кусок асбесту 10 см.кв. і радій, що через цей кусок не виходить тепло, коли ти грієш це відро на вогнищі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, difoto сказал:

ШТО???

Чувак, візьми відро з водою, примотай до нього кусок асбесту 10 см.кв. і радій, що через цей кусок не виходить тепло, коли ти грієш це відро на вогнищі. 

Якщо уявити, що асбест не пропускає тепло взагалі, а 10 см.кв. - це 10% площі відра, то тепловтрати відра зменшаться на 10%. Відповідно якщо ти обмотаєш відро повністю на 100%, то тепловтрати зменшаться на 100%.

Але будинок, це скоріше набір відер на одному вогнищі. І кожна окремо утеплена квартира - це окремо взяте відро, вода в якому буде гарячіша, ніж в неутеплених відрах. А рахунок буде у всіх однаковий. То чи є смисл клаптиково утеплятися? Імхо є.

Звичайно, що краще утеплитися всім разом, але не у всіх ОСББ тобто про кредит можна забути, зате у всіх алкаші, пенсіонери. Так можна до другого пришестя утеплятися. А цвіль вже в квартирі і треба щось робити до наступного опалювального сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, halcogen сказано:

Яке це має відношення до часткового утеплення?

Типу так: "А потриндіти?"

1 година тому, difoto сказано:

ШТО???

Чувак, візьми відро з водою, примотай до нього кусок асбесту 10 см.кв. і радій, що через цей кусок не виходить тепло, коли ти грієш це відро на вогнищі. 

Діма, дафай не починай! Ти не в темі, бо живеш в індивідуальному повністтю утепленому будинку, тому давай без своїх алегорій.

Навіть мешканці внутрішніх квартир одного будинку, не кажучи про власників індивідуальних будинків, дуже часто уявити не можуть, які умови в кутових квартирах.

І б@ть я ж не спорю з фактом, що всім будинком утеплюватися добре, А лише на основі результатів своїх власних спостережень протягом 2х опалювальних сезонів для себе роблю висновок, що це усуває причину розмноження грибків в квартирах + дає змогу підняти температуру в квартирі на 2-6 градусів при умові подачі теплоносія на одному рівні, як до так і після утеплення. Так як "регулювальних" того ж теплоносія, я буду змушений підтримувати температуру в усіх квартирах підїзду на попередньому рівні, але при цьому в моїй квартирі буде значно тепліше. Факт! 

 

Дана тема була створена більше з метою, щоб люди які вже утеплилися у "сепаратиський" спосіб могли наводити свої факти, результати спостережень (позитивні/негативні), а люди які лише наважилися це робити мали змогу оцінити практичний досвід в противагу тому, що пишуть у ЗМІ.

 

На правах ТС прошу: "теоретиків" і "експертів" різних категорій і рівнів утриматися від дописів в даній темі!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, rrid сказал:

то навіщо ж так ратувати за комплексне утеплення, якщо все-одно ніхто не утеплює "згідно ТК"? КО запитує - а в чому ж власне різниця???

 

приєднаюсь:

 

А були такі випадки, коли саме внаслідок утеплення в сусідів з'являвся грибок?

 

1. Є виробники СУ, які дають гарантію на системи утеплення. В таких випадках представник виробника проводить нагляд за виконанням "прихованих" робіт. При умові виконання утеплення згідно технокарт виробника з матеріалів виробника та його партнерів дається гарантія на СУ. І знову ж таки це не безкоштовно, тому й нагляд при утепленні будівель як правило не ведеться.

2. На рахунок досліджень в понеділок подам офіційний лист з проханням надати інфу. Думаю, в виробника за період його перебування на ринку України, така інформація назбиралась.

3. Так. Були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від чого з`я вляється грибок в приміщенні? Можливо достатньо буде осушити повітря та покращити вентиляцію? Причина ж не в тому, що квартира не утеплена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Venom сказал:

А від чого з`я вляється грибок в приміщенні? Можливо достатньо буде осушити повітря та покращити вентиляцію? Причина ж не в тому, що квартира не утеплена.

Цієї зими помітив під кухонним шкафом калюжу, Зняв навісний шкаф, він впритул до зовнішньої стіни вісів, а на стіні лід. Ще одна калюжа утворилася на підлозі від конденсату. Сусіди в підвалі поробили у вікнах дірки, щоб котики зимою не мерзли, а бігли через підвал додому, а через постійний протяг під підлогою, температура підлоги впала до 8 градусів.

Осушити зимою в опалювальний період повітря, коли воно і так пересушене батареями, але на стінах лід і конденсат? Покращити вентиляцію зимою, коли і так не жарко в квартирі? Да ти шутнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Цієї зими помітив під кухонним шкафом калюжу, Зняв навісний шкаф, він впритул до зовнішньої стіни вісів, а на стіні лід. Ще одна калюжа утворилася на підлозі від конденсату. Сусіди в підвалі поробили у вікнах дірки, щоб котики зимою не мерзли, а бігли через підвал додому, а через постійний протяг під підлогою, температура підлоги впала до 8 градусів.

Осушити зимою в опалювальний період повітря, коли воно і так пересушене батареями, але на стінах лід і конденсат? Покращити вентиляцію зимою, коли і так не жарко в квартирі? Да ти шутнік.

Знімав я в свій час квартиру в багатоповерхівці. Новобудові. В квартирі до цього ніхто не жив, автономне опалення. В квартирі взимку тепло, комфортно. Все просто супер. Поставив меблі вздовж стін. Так прожив пів року. Потім почав помічати, що з шафи чисту білизну дістаю вологою. І не холодно в квартирі, і сухо, здавалося б. Відсунув меблі, а там стіни аж чорні. Вівив грибок, поставив меблі на відстань 10-15 см від стіни. Більше такого не спостерігав. Але ж це не в вентиляції справа.

А що дасть зовнішнє утеплення стіни з такими сусідами? Температура підлоги перестане падати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Venom сказал:

Знімав я в свій час квартиру в багатоповерхівці. Новобудові. В квартирі до цього ніхто не жив, автономне опалення. В квартирі взимку тепло, комфортно. Все просто супер. Поставив меблі вздовж стін. Так прожив пів року. Потім почав помічати, що з шафи чисту білизну дістаю вологою. І не холодно в квартирі, і сухо, здавалося б. Відсунув меблі, а там стіни аж чорні. Вівив грибок, поставив меблі на відстань 10-15 см від стіни. Більше такого не спостерігав. Але ж це не в вентиляції справа.

Та я шкаф також відставив, лід пропав, але конденсат на стіні так і був усю зиму. Яка вологість в квартирі зимою розказувати чи сам знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не говорю, що клаптикове утеплення неефективне для власника квартири, яка утеплюється. Ефективне але не в повній мірі. Тоді як варіант необхадно ще й утеплювати стіни які межують з під`їздом, підлогу та стелю. В плані теплоізоляції окремої квартири ефект буде. А от в плані рахунків на комуналку навряд чи щось суттєво зміниться.

Минулої зими в нас в квартирі температура до 15 по плюсу падала. А от в квартирі на першому вікна майже всю зиму були відчинені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

Та я шкаф також відставив, лід пропав, але конденсат на стіні так і був усю зиму. Яка вологість в квартирі зимою розказувати чи сам знаєш?

Ти скільки часу в квартирі живеш? Скільки років будинку? Раніше таке спостерігалося чи з`явилося тільки після того, як сусіди в спілку любителів звірів записалися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Скільки років будинку?

>20

Цитата

Раніше таке спостерігалося чи з`явилося тільки після того, як сусіди в спілку дюбителів звірів записалися?

Раніше квартира була без ремонту, стіни почорніли ще до мене. Зробив ремонт, проблема проявилася знову, але лише в двох кутках в різних кімнатах.

В одній кімнаті мокріє куток, який межує з вулицею і приміщенням для сміттєвого баку. В тій кімнаті ЖЕК (я так думаю) обрізав батареї. Планую повернути батареї назад, якщо мало буде то ще й утеплю стіну в сміттєвій кімнаті. Ну і є думка утеплитися зовні.

В другій кімнаті мокріє куток, не знаю як пояснити... Довгий будинок... Щоб не тріщав при усадці, його поділили на секції. Кожна секція впритул до іншої, як окремий будинок. І ніби як квартира не кутова, а ніби як кутова, бо стіна несуча і в мене і в сусіда за стінкою. І той куток мокріє, лід був якраз на цьому кутку. В цьому кутку проблема у всіх сусідів по стояку.

З підлогою не так страшно. Заткнув ганчір'ям дірки, за тиждень температура підлоги піднялася до 15 градусів. Сусіди віднеслися з розумінням, до кінця зими ганчір'я не чіпали. Будуть видєлуватися, взагалі замурую.

Найгірше в міжсезоння, коли вже холодно, а тепло ще не увімкнули, або коли ще холодно, а тепло вже вимкнули. Тоді сильно не напровітрюєш, бо і так холодно і дітьо в хаті. Приходиться гріти квартиру підручними засобами (тепловентилятор, газова плита). Тоді сирістю віддає в квартирі найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ukrainec сказано:

Діма, дафай не починай! Ти не в темі, бо живеш в індивідуальному повністтю утепленому будинку, тому давай без своїх алегорій.

Я живу на п'ятому поверсі, в кутовій кімнаті дев'ятиповерхівки.

Я чотири роки займався полістиролбетоном. Вивчав СНіПи, ДБНи, теорію, практику, набував досвіду. Продавав кубометрами матеріал, яким заливали, наприклад, дахи у школах області. 

Якщо я - "теоретик", то розмову закінчуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, difoto сказано:

Я живу на п'ятому поверсі, в кутовій кімнаті дев'ятиповерхівки.

Я чотири роки займався полістиролбетоном. Вивчав СНіПи, ДБНи, теорію, практику, набував досвіду. Продавав кубометрами матеріал, яким заливали, наприклад, дахи у школах області. 

Якщо я - "теоретик", то розмову закінчуємо.

"Теоретик" ?!?!? Ні, для цього є інше слово :)

А, і коли ти встиг пересилитися?!?! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цього літа, після утеплення робили ремонт, прибирали "ознаки життя" зі стін глибоко здираючи штукатурку. Куток кімнати зовнішньої стіни і перестінка до ремонту:

Спойлер

1.thumb.jpg.5f0cf829bfa63750867154a59a6ec162.jpg2.thumb.jpg.c28e043781bdacbc6ef2fac4347cc998.jpg

В цьому кутку лежали іграшки насипом, які періодично розбиралися і доступ повітря був більш ніж достатній

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...