Перейти до змісту

Резинка щітки склоочисника автомобіля


Amor

Рекомендовані повідомлення

Власне ніколи такого не шукав, і не уявляю де купити. Сам каркас щітки в прекрасному стані і заміняти я його не хочу. Потрібно замінити тільки резинки. Але обов'язково щоб були якісні. Десь 4 місяці назад мені знайомий на баразі знайшов. То що з щіткою - що без неї. Якість жахлива

Можливо хтось знає де у Луцьку продаються якісні. Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпишусь)

 

Колись замовляв на екзісті резинки типу Бош-оригінал (120 грн./штука) для щіток Бош (500 грн./комплект).

Але тоді ще практично не було аналогів щіток під моє кріплення, лише дорогий Бош. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Amor сказано:

Власне ніколи такого не шукав, і не уявляю де купити. Сам каркас щітки в прекрасному стані і заміняти я його не хочу. Потрібно замінити тільки резинки. Але обов'язково щоб були якісні. Десь 4 місяці назад мені знайомий на баразі знайшов. То що з щіткою - що без неї. Якість жахлива

Можливо хтось знає де у Луцьку продаються якісні. Буду дуже вдячний

А до нас заїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, EleKtrik сказал:

А до нас заїхати?

 

Я бачив в вас цілі щітки. Якось не додумався запитати :) 

Сьогодні заїду подивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

А куди? Мені теж актуально.

 

На РеалАвто. Сьогодні після роботи заїду і відпишусь

Саме головне щоб була якісна і по адекватній ціні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Amor сказал:

 

На РеалАвто. Сьогодні після роботи заїду і відпишусь

Саме головне щоб була якісна і по адекватній ціні)

де це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

де це?

 

Україна, м. Луцьк, вул. Івана Франка, 53

Знаходиться за ЖК Яровиця 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... По Адекватності... Все наразі кетай. І найбільша проблема то кріплення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Підпишусь)

 

Колись замовляв на екзісті резинки типу Бош-оригінал (120 грн./штука) для щіток Бош (500 грн./комплект).

Але тоді ще практично не було аналогів щіток під моє кріплення, лише дорогий Бош. 

Аеротвіни, то маркетинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, EleKtrik said:

Аеротвіни, то маркетинг.

Звісно маркетинг. Але вже 2 роки тим резинкам і ще труть непогано. А ТС он пише, що за 4 місяці гаплик настав базарним резинкам. Там навіть в комплекті з ними є накінечники, щоб можна було поміняти, якщо зламаєш, коли будеш витягати старі резинки.

 

З іншого боку, на всій Формулі не було жодного аналога з потрібним кріпленням, коли перший раз купував щітки, і довелось віддати 30 баксів :( 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Amor said:

 

На РеалАвто. Сьогодні після роботи заїду і відпишусь

Саме головне щоб була якісна і по адекватній ціні)

Є результати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Є результати?

 

Заїхав сьогодні. Резинок в них немає. Але в цьому і немає сенсу так як щітки майже нічого не коштують. 2 безкаркасні щітки LESEN обійшлись в 100грн (50 за штуку)

Фірма для мене не відома, але запевняли що функцію вони свою виконують)

Завтра поставлю то відпишусь як воно насправді

 

P.S. ще ніколи безкаркасні не використовував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Amor said:

2 безкаркасні щітки LESEN обійшлись в 100грн

Прикольно, бошівська резинка коштує 5 євро, а тут ціла щітка менше 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Прикольно, бошівська резинка коштує 5 євро, а тут ціла щітка менше 2.

 

Менеджер мене запевняв що щітка просто супер. Незнаю як воно насправді. Буде видно :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Amor сказал:

 

Менеджер мене запевняв що щітка просто супер. Незнаю як воно насправді. Буде видно :) 

Ой боюсь буде скрипіти.

Я один раз в житті замінював резинки саме на бош аеротвін - хай мене пофарбують, але більше такого ніколи не робив.

Перше-немає у нас нормальних резинок, а як є, то ціна як дворників.

Друге-поки вона монтується, то порушується ії торцева робоча частина.

 

По темі, купив на базарі якусь копію аеротвіна, китайську мабуть, з універсальним кріпленням. То щоб не скрипіли, переставляв догори дригом їх кожен дощ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, kayot said:

Ой боюсь буде скрипіти.

Я один раз в житті замінював резинки саме на бош аеротвін - хай мене пофарбують, але більше такого ніколи не робив.

Перше-немає у нас нормальних резинок, а як є, то ціна як дворників.

Друге-поки вона монтується, то порушується ії торцева робоча частина.

Повторюся, але міняв в аеротвінах резинку саме на оригінальну бошівську. "Торцьова частина" входить в комплект резинки. Так, процес не швидкий (вдалося навіть не зламати старі заглушки), але результатом задоволений. Ну а по ціні - резинка бош від 5 євро/штука, комплект моїх аеротвінів >20 євро. Ящик пива за півгодини роботи ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, kayot сказал:

Ой боюсь буде скрипіти.

 

 

Поставив сьогодні. Результатом задоволений. Мокрих смуг не залишає, скло чисте, нічого не скрипить.

Єдине що в мене стояло дві щітки 500мм, а по документах має бути 500 і 450. Мені в магазині так і дали, хоча я наголошував що хочу дві 500. Але запевнили що так має бути. Типу це не настільки критично, але видно контур від старої щітки (поки скло не помив) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В резинок є певний термін придатності після якого вони починають втрачати свою м'ягкість та пружність... за звичай в Україну попадають ті двірники або резинки які уже давно завалялись на складах та у яких уже підходить термін придатності, тому їх і закуповують бо на них є хороша знижка. Ну і, скільки ще сезонів вони залежуються у наших підприємців цього уже ніхто не знає, тому в багатьох випадках дуже скоро після встановлення вони і починають скрипіти, навіть фірмові відомих брендів...

Ті хто має можливість, все купують собі самі за кордоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Waver сказано:

В резинок є певний термін придатності після якого вони починають втрачати свою м'ягкість та пружність... за звичай в Україну попадають ті двірники або резинки які уже давно завалялись на складах та у яких уже підходить термін придатності, тому їх і закуповують бо на них є хороша знижка. Ну і, скільки ще сезонів вони залежуються у наших підприємців цього уже ніхто не знає, тому в багатьох випадках дуже скоро після встановлення вони і починають скрипіти, навіть фірмові відомих брендів...

Ті хто має можливість, все купують собі самі за кордоном...

Ті хто має можливість, все купують з конвеєра- ще тепле...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 02.06.2017 at 10:27 PM, Amor said:

 

Менеджер мене запевняв що щітка просто супер. Незнаю як воно насправді. Буде видно :) 

 

Ну і як, ще не скриплять? :) 

 

Ніхто собі останнім часом гарних резинок собі не купував? Потрібна на задній двірник (там профіль леза менший), бо віддавати 300 грн. за одну щітку трохи жаба душить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь чув,що коли резинка двірника втрачає еластичність то їх треба проварити в чаєві. Сам не перевіряв,чи допоможе не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, wasistdas said:

Десь чув,що коли резинка двірника втрачає еластичність то їх треба проварити в чаєві. Сам не перевіряв,чи допоможе не знаю.

Ок, завтра спробую)) Є різниця, в чорному чи зеленому?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yu2007 сказал:

 

Ну і як, ще не скриплять? :) 

 

Ніхто собі останнім часом гарних резинок собі не купував? Потрібна на задній двірник (там профіль леза менший), бо віддавати 300 грн. за одну щітку трохи жаба душить :) 

 

Не скриплять, але щітка яка біля водія назад закидає воду, типу якщо сильни дощ, спочатку витирає її а потім вся вода вертається за щіткою. Незнаю з чим це пов'язано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...