Перейти до змісту

Де ви знайомитесь з слабкою статтю в мережі та реалі?


Volt

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з закриттям бази вк і ок - багато людей задалось питанням (і я в тому числі ) - де заводити знайомства в мережі . Тож мені цікаво стало - де зараз люди знайомляться вживу у Луцьку . Діліться, долучайтесь до обговорення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Volt сказано:

1.де заводити знайомства в мережі .

2.де зараз люди знайомляться вживу у Луцьку . 

 

1. Апріорі в 90% абсолютна дурня і фейл. 

2. Спробуйте за колом особистих інтересів.

Любите рухливі види спорту сходіть на роледром в портсіті ... Займаєтеся атлетикою чи іншим спортом спробуйте гуртки\спортзали\стадіон  ... 

Полюбляєте обговоити нюансти творчості Ніцше, Камю, Хемінгуєя сходіть в бібліотеку\тематичний клуб.  Затятий геймер = ігровий клуб. 

Любитель фільмів = кіно :). Баба на вечір = нічні клуби. 

Ну і звичайно на всі випадки життя: масові заходи по святам. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що з закриттям доступу до ВК і ОК життя припинилось .. або в інеті більше вже нема чим зайнятись ... в реалі знайомитись потрібно, в реалі !!!!!

 

Ддобре, я розумію .. в кожного свої нюанси і страхи ... так включіть мозг нарешті .. соц. мереж є купа ... для прикладу одних клонів Мамби (до речі теж рос. мережа і досить давно працює) я просто "до..." багато одним словом ....

 

p/s ніколи не забуду того маразму і деградації (вибачаюсь за грубість) сучасної молоді, з якою стикнувся в ВК .. є там група "Пошук Луцьк" чи щось типу того ... де блін ліплять фотки дівчини/хлопця (збоку, або зі спини, чи зверху) з Порт Сіті (в основному) або маршруток, з написом - "хто це, я хочу познайомитись" .. або "ти мені спободалась, давай спілкуватись" ... блін .. ти ж стояв біля неї ( чи нього) і двох метрах .. підніми свою п'яту точку і познайомся ... сфоткати час був, а сказати банальне "привіт" - ні ... мабудь я таки старію і вже перестаю щось розуміти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dj_design сказано:

Таке враження, що з закриттям доступу до ВК і ОК життя припинилось

Ага, народ прокинувся і побачив, що життя існує і поза монітором, але за якимось незрозумілими правилами.

В ВК та ОК щоб сподобатись кобіті можна було просто лайкнути, а в реалі потрібно напружувати мізки. Халепа.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, la20 сказал:

головне в живу не лайкати долонею по потилиці і все якось буде :)

Лайкати долонею можна, але нижче спини і легенько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, sss381 said:

Лайкати долонею можна, але нижче спини і легенько.

во во, можна і по морді получити...але можна і "лайкнути" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

p/s ніколи не забуду того маразму і деградації (вибачаюсь за грубість) сучасної молоді, з якою стикнувся в ВК .. є там група "Пошук Луцьк" чи щось типу того ... де блін ліплять фотки дівчини/хлопця (збоку, або зі спини, чи зверху) з Порт Сіті (в основному) або маршруток, з написом - "хто це, я хочу познайомитись" .. або "ти мені спободалась, давай спілкуватись" ... блін .. ти ж стояв біля неї ( чи нього) і двох метрах .. підніми свою п'яту точку і познайомся ... сфоткати час був, а сказати банальне "привіт" - ні ... мабудь я таки старію і вже перестаю щось розуміти ...

А ви зі всіма хто сподобався відразу починали спілкуватись ? Я без сарказму якщо що - а реально питаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, snouden сказал:

А ви зі всіма хто сподобався відразу починали спілкуватись ? Я без сарказму якщо що - а реально питаю.

не зі всіма ... але я не фоткаю людина яка стоїть біля мене, бігом викладаю в ВК і не пишу - "хто ти, я хочу з тобою познайомитись" ...  якщо я хочу познайомитись я знайду спосіб підійти і поспілкуватись ....ви просто не читали цієї групи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав Кіса Вороб`янінов-да уж))) Час і де, молоді люди на скільки заклопотані, що тільки завдяки мережам і можуть знайти пару , чи до пари))) Дивуюсь, як же ми , коли не було ВК, ОКа, і всілякої іншої лобуди, знаходили своїх жінок, знайомились,кохали, ходили на побачення, билися за них.. Певне ходили в парк, на дискотеки, піднімали свою п'яту точку, і не чекали, коли до нас прискакає принцеса на білій кобилці)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

А "лайки" - то такі собаки?

 Для твого року народження, да певно і мого, то да)))))))))))) лайк(а) то собакєн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію тс питається як знайомляться в цивілізованому світі не зараженому русскім міром з вк і ок, а не як робили це в доісторичні часи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, yura-patriot сказал:

 Для твого року народження, да певно і мого, то да)))))))))))) лайк(а) то собакєн

 

як тоді на рахунок "лойс"?))))

..... не такі ви і старі)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Saddy сказано:

як тоді на рахунок "лойс"?))))

..... не такі ви і старі)))

 

 Ееееее!  я то точно себе таким не рахую,просто слово "лайк" в тридцяти-сорока лєтніх викликує багато простих асоціацій)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
4 минуты назад, paksivatova сказал:

Я знайомлюся тут на форумі,на роботі, в тачці, та де завгодно

 

 

В тачці? Ну но з цього місця детальніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Юріч сказал:

 

В тачці? Ну но з цього місця детальніше :)

 

шукаєте в додатку тачка закази чи машину для поїздки

водії в основному чоловіки,але є й дівчата )

їдете в місце призначення і знайомитеся по дорозі :g03:

 

згадала ,ще кілька років тому познайомилася реально в тачці

іду в авто,зупинилася на світлофорі

бачу в дзеркало ,що водій мені посміхається і помахав рукою

ну я подумала,може щось купував у мене,ми знайомі - і теж посміхнулася ,помахала рукою

так він за мною і поіхав ,запросив на каву

щоправда,знайомство наше не продовжилося і на каву ми не поіхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нона Александровна мені відписала що в мене до...є файна дружина і двоє гарних діток,і робота,а после...хер зна шо жде...;);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

щоправда,знайомство наше не продовжилося і на каву ми не поіхали

 

Продинамила хлопчину? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 минуту назад, Voronin10 сказал:

внас помоєму була схожа тема, чи мені память зраджує?

так це вона і є, перший пост 1 червня 2017 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...