Перейти до змісту

Їзда накатом - на нейтралці чи на передачі?


sergkots

Рекомендовані повідомлення

14 годин тому, difoto сказано:

всі "рекорди" по споживанню були встановлені саме так, накатом.

Пруф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь
13 годин тому, Vetal999 сказано:

та не довго, поки не виникне потреба/можливість набирати швидкість. Може секунд 10 -15, як правило перед поворотами/світлофорами, населеними пунктами на трасі. Зимою такого не роблю і про знос вижимного підшипника знаю, але таке його призначення...

І скільки ти вижимних поміняв? на скількох машинах? 

Я раніше теж катав з вижатим щепленням, але після того як почали летіти вижимні (кенго, жужа, гольф і т д) я зрозумів що стиль їзди треба міняти, проконсультувавшись з механіками вони мені все розклали по полках, а двох словах, то звучить так: на світлофорах треба вимкнути передачу та не тримати ногу на щепленні, накат на нейтральній а не на щепленні і т.д.

Зараз не маю проблем щ вижимними.

 

Правда вчора в кпп на мегані дно вирвало, но ета уже савсєм другая історія)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, difoto сказано:

Нічого не глушиться, двигун працює. Авто - будь-яке. Теж віскарь хочеш поставити? :)

Меган 3 2013рв 1.5л 110лс

Сьогодні їду в столицю, сасічем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, woodwork сказано:

Меган 3 2013рв 1.5л 110лс

Сьогодні їду в столицю, сасічем

То як їхати плануєш? 120 - 80 на нейтралці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве обговорення. А поясніть мені будь ласка як це при їзді накатом бензин не розходується зовсім? Глохне? Я завжди вважав що якщо виключити передачу (нейтралка), то двигун буде від'єднаний від трансмісії і буде працювати на холостих обертах. А для того щоб працювати на холостих одного лише святого духа буде замало. Чи ви про електродвигуни? А актуально це було лише для карбюратора. Зараз просто не тисніть різко на педальку і споживання пального буде в межах норми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, uagav сказано:

А поясніть мені будь ласка як це при їзді накатом бензин не розходується зовсім?

А де ви тут таке прочитали? Якщо ви "накат на передачі", більш відомий як "гальмування двигуном", то не повірите, але в такому випадку паливо не використовується, взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, woodwork сказано:

на світлофорах треба вимкнути передачу та не тримати ногу на щепленні, накат на нейтральній а не на щепленні і т.д.

я взагалі в шоці від людей, які не розуміють подібних речей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Якщо ви "накат на передачі", більш відомий як "гальмування двигуном", то не повірите, але в такому випадку паливо не використовується, взагалі.

неправда, не на всіх авто ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, difoto сказал:

А де ви тут таке прочитали? Якщо ви "накат на передачі", більш відомий як "гальмування двигуном", то не повірите, але в такому випадку паливо не використовується, взагалі.

Так, я мав на увазі саме першу сторінку і надані посилання в першому пості. Не повірю, бо це питання умовне, практика показує що це не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, St@S_ сказано:

неправда, не на всіх авто ;)

На всіх нових. В карбюраторних не перекривається.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, sergkots сказал:

На всіх нових.

 

замість тисячі слів пропоную простий експеремент:

- при гальмуванні двигуном - вимкніть запалення :)

все робіть на свій страх і ризик!

Про результати відпишіться тут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, St@S_ сказано:

замість тисячі слів пропоную простий експеремент:

- при гальмуванні двигуном - вимкніть запалення :)

все робіть на свій страх і ризик!

Про результати відпишіться тут ;)

А техдокументацію виробника почитати ні? Обов'язково власним лобом граблі намацати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основні правила економічної їзди на авто

Цитувати

"Нейтралка" не економить паливо

Багато водіїв вважають дуже "економічним" їзду на нейтральній передачі, насправді ніякої економії таким чином добитися не можна. При переході на "нейтралку" бензин продовжує спалюватися, щоб підтримувалися холості оберти двигуна. Більш ефективно просто відпустити педаль газу, не вимикаючи передачу, в цьому випадку подача палива повністю припиняється, і автомобіль рухається за інерцією.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, sergkots сказано:

На всіх нових. В карбюраторних не перекривається.

 

Ще раз повторю. Навіть на ВАЗах починаючи з 2105 де встановлене ЭПХХ паливо перекривалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, S30 сказал:

Ще раз повторю. Навіть на ВАЗах починаючи з 2105 де встановлене ЭПХХ паливо перекривалось.

А за рахунок чого мотор працював? Чи глох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, S30 сказано:

Ще раз повторю. Навіть на ВАЗах починаючи з 2105 де встановлене ЭПХХ паливо перекривалось.

в Тавріях 1991 року є клапан "прінудітєльного холостого хода", який перекриває бензу при гальмуванні двигуном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбувалась продувка циліндрів, а поршнями "шивелив" за рахунок руху авто.

Якщо більше інфи цікавить подивись роботу ЄПХХ ваза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, uagav сказано:

А за рахунок чого мотор працював? Чи глох?

Де-факто мотор саме "глох". Калатав повітря в циліндрах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам запропонували провести експеримент для того щоб розставити всі крапки:

33 минуты назад, St@S_ сказал:

замість тисячі слів пропоную простий експеремент:

- при гальмуванні двигуном - вимкніть запалення :)

все робіть на свій страх і ризик!

Про результати відпишіться тут ;)

 

6 минут назад, S30 сказал:

Відбувалась продувка циліндрів, а поршнями "шивелив" за рахунок руху авто.

Якщо більше інфи цікавить подивись роботу ЄПХХ ваза

В карбюраторі є лише "ЄПХХ"? Чиати теорію потрібно все-таки Вам, або провести експеримент (вище) щоб заохотило.

P.s.: наскільки я зрозумів, "з толкача" машину Ви не заводили? Інакше, як мінімум, потрібні були з'явитися сумніви принаймні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@uagav ваші посили мені незрозумілі. В мене 20 років водійського стажу, було 14 власних машин і ще біля 30, які я ремонтував. Що ви маєте на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, difoto сказал:

Що ви маєте на увазі?

Якщо прямо, то двигун споживає паливо в будь-якому випадку, питання лише в його кількості в залежності від режиму його роботи. Тут немає про що спорити і стаж тут ні до чого. Якою б книжка не була про режими роботи двигуна, саме роботи, там все чітко описано. Звичайно, якщо ми говоримо про роботу двигуна, а не про його зупинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, uagav сказал:

А за рахунок чого мотор працював? Чи глох?

 

Є три вида "наката", про які в цій темі йде мова (є ще четвертий, як говорив Серьога, тягнути авто конями, але то дорого для цього коней утримувати :)):

 

1) Накат на нейтралці (хто хоче - на вижатому щепленні). Паливо бере, але мало, до 1.5 л/100км;

2) Накат на передачі (гальмування двигуном). Проїдеш коротший шлях, ніж накатом на нейтралці (п.1), але в новіших автівках паливо перекривається і тому розхід 0 л/100км (до певної швидкості). Двигун продовжує працювати без палива (колінвал вертиться, поршні ходять) за рахунок енергії коліс, які провертаються по інерції і через коробку передають оберти на колінвал).

3) Ну і самий небезпечний, накат з вимкнутим двигуном, тобто заглушеним ключем (на нейтралці). Розхід 0 л/100км, пройдений шлях такий самий як в п.1, при одинакових умовах. Але то вже треба з головою не дружити, щоб користуватися таким способом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

2) Накат на передачі (гальмування двигуном). Проїдеш коротший шлях, ніж накатом на нейтралці (п.1), але в новіших автівках паливо перекривається і тому розхід 0 л/100км. Двигун продовжує працювати без палива (колінвал вертиться, поршні ходять) за рахунок енергії коліс, які провертаються по інерції і через коробку передають оберти на колінвал).

Дайте будь ласка посилання на технічну літературу де таке сказано. Мені дуже цікаво яким чином при цьому працює газорозподільний механізм. Чисто професійний інтерес. Раніше завжди вважав що таке просто неможливо. Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, uagav сказал:

Дайте будь ласка посилання на технічну літературу де таке сказано. Мені дуже цікаво яким чином при цьому працює газорозподільний механізм. Чисто професійний інтерес. Раніше завжди вважав що таке просто неможливо. Наперед вдячний.

 

Зараз не має змоги шукати літературу. Просто повір на слово. "Мозги" автомобіля перекривають паливо і двигун працює як звичайний компресор, ганяє повітря. Масляний насос працює, подає масло, щоб смазувати тертя. Приклад, коли тебе тягнуть на буксирі, ти вмикаєш 4 чи 5-ту передачу, щоб працювали гальма (вакуум) і гідропідсилювач керма, а мотор калатає як компресор, без подачі палива.

Газорозподідьний механізм працює вхолосту, адже розпрєдвал в зацєплєнії з колінвалом за допомогою ремня або цепа і тому, клапана відкриваються і закриваються ганяючи повітря, бо паливо перекрите. Ти ж як заводиш авто, крутиш стартером, то поки паливо не поступить, двигун же ж провертається і газорозподільний механізм працює).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...