Перейти до змісту

консультація по відносинах з працедавцем


mlutsk

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! працював на фірмі, неофіційно, звільнився місяць тому. При працевлаштуванні казали, що затримка з/п по полаті один місяць. на данний момент при дзвінках кажуть, що з/п ще не нарахована. Раніше казали що з/п начисляється в 20 числах. Сьогодні при дзвінку, сказали що можливо начислення з/п буде в 1 числах. Бачу діалога не буде, підскажіть куди звернутись.. Як вибачаюсь нагнути їх ? бо за свої гроші глотку перегризу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав на їхній сайт у пресс центр , роз'яснення ситуації з поясненням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контора, яка не може собі дозволити сплатити податки за найманого працівника, має пресс центр? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прошу якоїсь допомоги, а не підзвижювання

Отправлено с моего GT-I9192 через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того і пішов що офіційно ніхто не оформлював, да і не збирався

Отправлено с моего GT-I9192 через Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є документальні докази того, що працював - можна зробити роботодавцю геморой, звернувшись до компетентних органів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за неоформленого працівника 320к грн.

 

Думаю їм простіше буде заплатити ЗП і ще "премію" в такому ж розмірі видати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна написати скаргу в обласне управління праці. Як перевірять - мало не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ще написати назву фірми тд, Луцьк тісний. Може комусь соромно стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dim@ сказано:

А чому завжди фірма крайня? В трудових відносинах завжди дві сторони. Хай би і другу сторону штрафували.

з 2гої, в нашому випадку, окрім аналізів, нічого не візьмеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dim@ сказал:

А чому завжди фірма крайня? В трудових відносинах завжди дві сторони. Хай би і другу сторону штрафували.

Попрацюєте місяць на халяву тоді і будете говорити. Якщо людина виконувала свою роботу добре, а їй не заплати, це вже шахрайство. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Попрацюєте місяць на халяву тоді і будете говорити. Якщо людина виконувала свою роботу добре, а їй не заплати, це вже шахрайство. 

шахрайством було працювати не оформленим

і сподіватися що все буде добре

(і я не тільки про оплату, а що  було б якби "степлер" на ногу впав? кого в цьому звинувачувати)

 

а те що є зараз то "развод",

хтось когось комусь щось пообіцяв на словах  не виконав

 

була джентльменська угода, один з джентльменів виявився підарасом :(

я не впевнений хто саме, бо маємо інформацію з тільки від однієї сторони

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. думаю  десь зараз підтягнуться прихильник вільного кохання ті хто не люблять платити ПДВ але хочуть щоб було все на халяву

і розкажуть нам як "бєндєри обірают народ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Yarchik said:

Якщо є документальні докази того, що працював - можна зробити роботодавцю геморой, звернувшись до компетентних органів.

 

А що може бути документальними доказами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бісить цей моралізм. Мені особисто абсолютно всеодно - працювати офіційно чи не офіційно. Стаж і пенсія мало хвилює, до неї ще треба дожити, а якщо і вийде в чому сильно сумніваюсь, бо з такими пенсіями... Питання довіри до роботодавця, якщо людина не виконує своє слово значить вона - чмо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, AnimaNoir said:

Стаж і пенсія мало хвилює, до неї ще треба дожити, а якщо і вийде в чому сильно сумніваюсь, бо з такими пенсіями...

 

Дуже поширена думка. Багато-хто чухатися у нас починає лише коли грім вдарить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, phantom сказал:

 

Дуже поширена думка. Багато-хто чухатися у нас починає лише коли грім вдарить

Може було б мені за 40 я б з вами погодився. Але розрахровувати жити лише на пенсію, це як мінімум дивно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Dim@ сказал:

Так до чого тоді такі теми створювати?Якої допомоги чекати від борди?

А на рахунок податків, то всі хочуть чисте місто, поремонтовані тротуари, двори, освітлення і т.д. Тільки чомусь платити за це ніхто не хоче.

Нещодавно читав, жаль ссилку не знайду але суть так. Підприємець в росії заплатив щось типу 35-40 тисяч пенсійного збору. Він порахував що якщо покласти цю суму на 35 років на депозит то вийде приблизно 5 мільйонів з копійками. На пенсії можна буде знімати відсотки і на них жити, а внукам тіж 5 мільйонів залишаться. він пішов далі, звернувся до органів щоб порахували скільки він буде отримувати пенсії - 6 тисяч. Так, це все росія але думаю що в нас те саме. Тому ні дякую. І якщо вже на те пішло - малий бізнес це капля в морі по податкам, настільки мізерна що її і не видно. Повторюсь, я не проти офіційного працевлаштування, але вибирати працювати за 2700 офіційно чи за 3200 зрозуміло що людина вибере. Я не проти податків і тд, але поки корупція буде не подолана, смішно говорити що людина винна коли працює неофіційно, у нас таких 90% якщо не більше. DIxi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, AnimaNoir said:

Може було б мені за 40 я б з вами погодився. Але розрахровувати жити лише на пенсію, це як мінімум дивно. 

 

Насправді тобі вже не так далеко до 40. Ти поки що цього не розумієш. А щодо пенсій, то якщо тобі в житті повезе то пенсія буде забавним додатком до твоїх доходів чи заощаджень, але цілком можлива ситуація, що замість того що б дивуватися як можна жити лише на пенсію тобі доведеться лише на неї і жити. Якщо дивитися на життя тверезо - таких людей не так і мало. Шанси що ти опинишся серед них - 50 на 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, phantom сказал:

 

Насправді тобі вже не так далеко до 40. Ти поки що цього не розумієш. А щодо пенсій, то якщо тобі в житті повезе то пенсія буде забавним додатком до твоїх доходів чи заощаджень, але цілком можлива ситуація, що замість того що б дивуватися як можна жити лише на пенсію тобі доведеться лише на неї і жити. Якщо дивитися на життя тверезо - таких людей не так і мало. Шанси що ти опинишся серед них - 50 на 50.

Згідний. Але як кажуть "зачем так жить?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, phantom сказано:

 

А що може бути документальними доказами?

Залежно від посади. Накладні, договора, заявки, відрядження, списки і т.п. документи, з яких вбачатиметься, що така-то особа мала відношення до роботодавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, AnimaNoir said:

Підприємець в росії заплатив щось типу 35-40 тисяч пенсійного збору. Він порахував що якщо покласти цю суму на 35 років на депозит то вийде приблизно 5 мільйонів з копійками. На пенсії можна буде знімати відсотки і на них жити, а внукам тіж 5 мільйонів залишаться.

Таких розумних теоретиків дох%я і трошки. Тобі нагадати, як змінився курс з 1996 по 2017? Здогадуюсь, що ти почнеш писати, що можна відкладати у доларах. Можна, тільки % у доларах будуть зовсім інші, а мільйони будуть тільки в фублях. І де той банк, який прожив 35 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

Таких розумних теоретиків дох%я і трошки. Тобі нагадати, як змінився курс з 1996 по 2017? Здогадуюсь, що ти почнеш писати, що можна відкладати у доларах. Можна, тільки % у доларах будуть зовсім інші, а мільйони будуть тільки в фублях. І де той банк, який прожив 35 років?

Зламаю систему, нічого не буду писати більше;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...