Перейти до змісту

Підключення світла


WebTraveller

Рекомендовані повідомлення

ти впевнений, що  та лінія 10кВ  біля тебе не завантажена повністю, що ТП від якої іде 10кВ має резерв по потужності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений на 200%

Нової лінії вести не треба. це самі "ресовці" говорили.

 

Все шо треба це біля старого поставити новий трансформатор.

Або старий замінити на потужніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А газ є біля ділянки?

Якщо є - генератор, акумулятори, інвертор і декілька панелей для підтримки штанів на освітлення.

Генератор бензиновий, перевести на метан, на вихлоп - теплообмінник зав'язаний

на ГВП(або центральний теплоакумулятор)

Коли потужності особливої не потрібно - на акумуляторах через інвертор, якщо потрібно буде

щось по господарству - генератор на пряму.

За декілька років наростити потужність панелей (панелі мають подешевшати, підараси при владі

мали б повиздихати) і, можливо, підключитись за нормальну ціну до нормального надавача послуг.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

@WebTraveller  як там твоя епопея з світлом? Люди кажуть, що Москвіч понаставляв своїх трансформаторів і вже 6000 доларів вимагає за підключення, а це половина ціни ділянки. Двозонні лічильники не дає ставити. Шукаю ділянку, то цікавлюся. Ніхто там біля тебе не продає? Ти свою де знайшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже живу з серпня 18-го року в будинку

Всьо норм. В мене новий масив, Москвіч на ньому не при ділах)) То якось з горем пополам добився. Помогли добрі люди.

І потужності в старому трансформаторі знайшлись.

 

Буквально місяць назад в мене за забором хтось купив ділянку. 10 тищ вроді дав, 16 соток. Він правда ще не знає яка тут з світлом проблема. Ну то нічо, я в нього колись викуплю її, ставка собі викопаю)))

Збоку сусід продає 2 діляки, але трохи дохрена хоче.. Правда в нього світло є на ділянці, вроді є. Бо не мій масив, а межі села ще в нього (чи старої забудови як вони називають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

Збоку сусід продає 2 діляки, але трохи дохрена хоче.. Правда в нього світло є на ділянці, вроді є. Бо не мій масив, а межі села ще в нього (чи старої забудови як вони називають)

"Дохрєна" - це скільки в доларах? Маєш його номер телефону? Покажи на карті де його ділянки, краще в приват. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду бачити його на днях, то точно перепитаю ціну. Щоб не збрехати)) Але якшо склєроз не ізмєняє то 1000 за сотку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...