Перейти до змісту

Що за помилка


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, sobiratel сказано:

Так тут є хороші спеціалісти. 100 гривень за пораду,

ну, взагалі то це за всю роботу беруть.

Грамотна переустановка вінди, із дровами і т.д.

а не просто - зроби то-то і з тебе 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

перестановка вінди не думаю що щось змінить ... тут потрібно з самими файлами розбиратись ....

- це не права доступу .. перевіряв особисто віддалено, різні комбінації .. да і файл дає можливість скопіювати в інше місце або передати ....

- на вірус це теж не схоже, хоча .. якщо в системі сидить бяка, в вигляді служби і на шифрує файли, то все може бути .. як варіант - спробувати на диск в "зашифровану папку" закинути малюнок ... почекати пару хвилин і відкрити його .. або скопіювати кудись .. якщо все відкривається - віруса немає ...

- файл, той який я копіював собі, цікавий .. ніби малюнок, але в ньому немає "заголовка" і не зрозуміло що за тип ... я не спец по шифруванню, але всетаки на перший погляд не дуже схоже ... але .. я допускаю варіант якоїсь утиліти, яка для безпеки, заховала таким чином зміст .. по типу захищених папок під пароль або ще якась схожа річ .. і після переустановки вінди, залишились "захищені" файли ...  спробуйте згадати чи не ставили такого типу прог ?

 

як варіант - спробувати відправити файл на антивірусну службу .. ДрВеб або Нод .. але тут краще мати діючу ліцензію або просто спробувати на їх форумі створити тему .. можливо вони зможуть ще щось підказати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам файл не відправляється, але архівував його за порадою dj_design і ось він.

100_0776.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба ще оригінал. І бажано декілька різних файлів. 

Схоже, що щось пошифрувало файли

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів відправити відео. Не зміг(хоча раніше вдавалось). Хотів закинути на ютуб. Там написало, що невірне питання і міняти його може тільки владєлєц. :) Блін перед тим я став владєльцем. Потім подумали...там  і опублікувалось. Ось ссилка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замочки на папках на 9 секунді, якби натякають, що хтось чи щось пошифрував)

ну а для чистоти експерименту, то треба було б нормальний переглядач фото поставити, бо ж хто зна, якувін збірку поставив ТС, мож там оптимізували переглядач зображень.

ніхто вам віртуально не допоможе, беріть вінт, несіть до спеціаліста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може зробити розділ логічним? Може коли ставив систему і не відключив харда, туди почала ставитись система і тепер не пускає?

Адміністрування дисків.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на інший комп'ютер додатковим диском не пробували поставити? І забрати інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав в неті. рекомендують отаке : Advanced_EFS_Data_Recovery

Не факт, що допоможе. Але ,варто спробувати.

 

Також радять під якимось лінуксом глянути і змінити атрибути.

Файли явно шифровані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...