Перейти до змісту

Що за помилка


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

Спробуйте інше, скопіюйте фото чи інші свої файли в інше місце або диск, старі файли можете видалити, перед цим перевірте, чи скопійовані файли відкриваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Копіював на робочий стіл. Тобто інший диск SSD, там система і я - повний власник. Розмір показує. Не відкриває. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував я подивитись ваше фото яке тоді копіював .. не відкривається нічим ... таке враження що воно "змінене", але ніби не пошифроване ... дійсно, розмір є а зміст не показує .. так что справа всетаки не з правами доступу (хоч да, там було трошки накручено, але не в цьому головний нюанс) ... завтра буду мати більше часу, спробую ще проаналізувати ваш файлик .. тоді відпишусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де раніше лежали файли вінди, раптом не було підключено як бібліотеку кооистувача типу "мои изображения". Там коли створюєте власну мережу домашню вінда бувае предлогае а хочете зделать ваші дані собственими?)) От ну просто дуже схожі симтоми ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, sobiratel сказал:

А який вихід? Я знаю, що тут є хороші спеціалісти.

Скинь сюди будь який-файл, що не відкривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скидається:) Не відкривається. Не посилається. І з кожном способом, запропонованим тут ,все більше медіа файлів :))) Без образ, але це містика невеличка, або мої криві руки, або вінда, яка щось з адмінправами напутала... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sobiratel сказал:

Не скидається:) Не відкривається. Не посилається. І з кожном способом, запропонованим тут ,все більше медіа файлів :))) Без образ, але це містика невеличка, або мої криві руки, або вінда, яка щось з адмінправами напутала... 

і не архівується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіанта два (з доступом все норм, бо архвувати дозволило).

1. наймовірніший - сипиться диск, псуються файли.

2. орудує вірус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться вірити, що все таки щось простіше:) Буду ще пробувати. Чому тільки мультимедіа?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, sobiratel сказал:

Хочеться вірити, що все таки щось простіше:) Буду ще пробувати. Чому тільки мультимедіа?

 

Сумніваюся, що простіше. Кодування цього файла ніяк не схоже на JPG (відсутній маркер шапки Exif)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rusopen.com/rabota-s-fajlami/206-shifrovanie-fajlov-i-papokВисока вірогідність шифрування вбудованим у вінду.

Якщо є файли старої вінди то усе можливо.

https://forum.windowsfaq.ru/showthread.php?t=213075

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби я ж про те й писав але там тре ключі-сертифікати зі старої вінди. Файли старої вінди ще живі?  (Папко windows) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Revolver сказал:

http://rusopen.com/rabota-s-fajlami/206-shifrovanie-fajlov-i-papokВисока вірогідність шифрування вбудованим у вінду.

Якщо є файли старої вінди то усе можливо.

https://forum.windowsfaq.ru/showthread.php?t=213075

Я дико звиняюся, але до чого тут шифрування віндовс? Частина фойлів відкривається, частина - ні, при чому "стає гірше". Невже ви думаєте, що ТС шифрував виборочні файли і продовжує шифрувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файли з одних папок відкриваються, з інших ні. Чи тс десь писав, що усі з однієї папки, а якщо файли були в одній, а потім їх перекинули, змішали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vaz75 сказано:

Я дико звиняюся, але до чого тут шифрування віндовс? Частина фойлів відкривається, частина - ні, при чому "стає гірше". Невже ви думаєте, що ТС шифрував виборочні файли і продовжує шифрувати?

 

Якщо встановити птичку шифрування на папку і незапустити для файлів то буде лише нальоту шифрувати нові фали. Старі залишаться нешифрованими ... (або якшо шифрована конкретна підпапка, тощо)

 

В загальному якщо  є старі файли реєстру і вінди. То пробуйте як пишуть на хабрі (наче зрозуміло)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закодував файл, зробив юзера, зайшов, файл не відкривається але напис відрізняється від того, що показав ТС, архівувати не дається.

відповідно це не шифрування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я перестановляв вінду, в мене утворилось на логічному диску 2 кусочки по пару мегабайт і коли я їх приєднував, - напевно щось з дисками не так зробив.... В мене вінда могла почати ставитись не на ССД, а на інший вінт, бо показувала не логічний, а системний. Може знести вінду і по новому патішн меджиком? Але фото і відео шкода буде страшенно, якщо не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sobiratel краще звернутись до спеціаліста, хоча б смарт диска де фото покажіть, ви ж вінду ставили не на той диск де фото, відповідно затерти їх воно не  могло, а якби і затерло, то б файлів як таких би також не було.

а перестановка тут нічим не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Revolver сказано:

закодував файл, зробив юзера, зайшов, файл не відкривається але напис відрізняється від того, що показав ТС, архівувати не дається.

відповідно це не шифрування.

Таки мабуть не шифрування. 

Принаймін та утилітка непомітила шо файл шифрований. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sobiratel сказано:

Але фото і відео шкода буде страшенно, якщо не вийде.

 

то може ну його такі експерименти?

І одразу

11 годин тому, Revolver сказано:

краще звернутись до спеціаліста,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так тут є хороші спеціалісти. 100 гривень за пораду, яка спрацює і всі файли повідкриває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...