Перейти до змісту

Що за помилка


sobiratel

Рекомендовані повідомлення

При завантаженні Вінди вискакує повідомлення. На роботу поки що ніби не впливає. Але чи потім не буде - не знаю. Що порадите, гуру?

Помилка при загрузці.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

мій компютер - ПКМ- керування - диспетчер пристроїв

Дивися на чому жовтий знак оклику.

Вибираєш пристрій - властивості - закладка відомості (3-я) (сведения)

Зі списку вибираєш ІД пристрою. І дивишся - має бути запис, шось типу такого

PCI\VEN_8086&DEV_0102&SUBSYS_76801462&REV_09

гуглиш по запису і шукаєш до чого це дрова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за допомогу й поради. З Гуглом дружу давно й взаємно:) Просто якщо хтось стикався з подібним, легше почути пораду знаючої людини, ніж методом тика і ще більше наробити проблем. Пробував все, що радили бордівці й Гугл. Лише перестановка вінди врятувала. Але є нова проблема- не можу відкрити фото і відео деякі..важливі. Право власника, адмініструвавння в Гуглі опрацював. Всі методи випробував - нічого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.05.2017 at 01:32, sobiratel сказано:

методом тика і ще більше наробити проблем.

Це називається словом - досвід.

On 25.05.2017 at 01:32, sobiratel сказано:

Але є нова проблема- не можу відкрити фото і відео деякі..важливі.

ЩО каже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:
В 25.05.2017 at 01:32, sobiratel сказал:

 Але є нова проблема- не можу відкрити фото і відео деякі..важливі. 

ЩО каже?

Wana-Decrypt0r-WannaCry-Ransomware.png

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну еслі там не фотосесія "ню" чи  не тайні сводки пентагона покладіть 1 файлик попробуем глянути ...

Каже формат не той. Вас перед тим непошифрували?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, перед тим я проводив експерименти із устоновкою вінди:) Крім фото і відео не все відкриває. Фото викладу, якщо б вийшло, - був би дуже вдячний. І не тільки я. Крім нас, є багато користувачів, які стикнулись з аналогічною проблемою і Дядько Гугл толком нічого  не підказав. Кодеки казав ставити... 

Оппа!... Хотів відправити фото, пише помилку, що виникла проблема з відправкою зображення. Налаштувати щось просить. А що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріш за все, якщо ви переставляли вінду, то змінились права на файл ... потрібно "стати власником" :)

правой кнопкою на всій папці, або можна диску Д (тільки не системному, бо там наробите біди) - свойства .. вкладка "безопасность" - внизу "дополнительно" - вкладка "Владелец" - внизу "Изменить" ... там в списку вибрати свого користувача і поставити галочку "заменить владельца....." ... потім "Применить" ... появиться вікно "зміни прав" .. почека, позакривати все лишнє і ... зайти в папку, спробувати відкрити файл :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так і робив декілька разів. Там є "неізвєстная учьотная запісь" і ще якісь біля неї буківци=цифірки і знак питання. От її видалити не можна і вона власник. Хоч я і стаю власником, нічо відкрити не можу.

Але все одно дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу гляну віддалено поки сижу на роботі, якщо є TеаmViwer ... всетаки щось не так робите якщо є запис "невідомий" :) ... пишіть в приват або - 050-603-55-25 Саша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкладка "доступ" це для доступу до папки по мережі ... а я казав наступну вкладку - "Безопасность", вона встановлює права на файли локально .... казав дайти гляну по Тімці і все би показав ....  і все що ви робите не має значення без правильного налаштування прав на вкладці "Безопасность" ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверху усе правильно роз'яснили, але якщо це складно, то можу дати файлик реєстру, що встановлює права доступу.

Разрешения Windws.reg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я твой хозяин. Подчиняйся мне  

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CLASSES_ROOT\*\shell\runas]
@="Файл – я твой хозяин. Подчиняйся мне!"
"NoWorkingDirectory"=""
[HKEY_CLASSES_ROOT\*\shell\runas\command]
@="cmd.exe /c takeown /f \"%1\" && icacls \"%1\" /grant администраторы:F"
"IsolatedCommand"="cmd.exe /c takeown /f \"%1\" && icacls \"%1\" /grant администраторы:F"
[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\runas]
@="Папка – я твой хозяин. Подчиняйся мне!"
"NoWorkingDirectory"=""
[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\runas\command]
@="cmd.exe /c takeown /f \"%1\" /r /d y && icacls \"%1\" /grant администраторы:F /t"
"IsolatedCommand"="cmd.exe /c takeown /f \"%1\" /r /d y && icacls \"%1\" /grant администраторы:F /t"

Hide  

 

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє. Не допомогло, на жаль. Але, все одно дякую. Знову шось про права власності :) Якесь правознавство суцільне:)  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це доступ блокує російській вінді до ваших файлів, задля вашої та національної безпеки. Вам вже пропонували віддалену допомогу,  бо оця допомога в вигляді чату-телемосту користі не приносить.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...