Перейти до змісту

oldman

Рекомендовані повідомлення

Хочу перейти на Воля ТВ + Інтернет. Цікаво якість телевізійного сигналу та швидкість, а головне стабільність Інету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт ! Мав аналогове тв (54 канала ), здається платив біля  ~60 грн. Не раз дзвонили, агітували. Цифрове, цифрове. Як вияснилось підключння безоштовне. А потім від 120 грн треба платити. Я незнаю, чув від багатох, що не задоволені ! Я відмовився! Підєднав собі DIVAN TV, за 80 грн. 150 каналів в HD( тв100,тв action. viasatexplore і ще багато таких ціавинок), присутній тв архів.фільми і все таке. Можливість перегляду передач, фільмів, за минулі дні. Я задоволений. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовились від укотелекому і підключили волю з початку місяця. Інетом задоволений, працює без перебоїв, швидкість в 10 разів вища як була. 4 місяці по 79 грн вроді платити треба а отім по 120, телевізор хз, стоїть звичайний телик, ми його майже не включаєм. Каналів шось біля 60 шт, про якість картинки сказати ніц не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Polehan сказано:

Інетом задоволений, працює без перебоїв

нормально там з інетом, один мінус - швидкість на "віддачу" дуже мала, хоча вже трохи краще стала....

P.S. Просто цікаво - а чому саме цього провайдера обрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно підвисає,особливо ввечері,навіть на не НD каналах,інтернет в мене Датагруп(задоволений),а через Wi-Fi йде підключення на ТВ.Також без попередження відключили канали Футбол,і щоб їх повернути потрібно провести їх інтернет,оплачую-195 грн. і дуже незадоволений,р-н ТАМ-ТАМУ.Може хтось теж порадить альтернативу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, AnryABC сказал:

Постійно підвисає,особливо ввечері,навіть на не НD каналах,інтернет в мене Датагруп(задоволений),а через Wi-Fi йде підключення на ТВ.Також без попередження відключили канали Футбол,і щоб їх повернути потрібно провести їх інтернет,оплачую-195 грн. і дуже незадоволений,р-н ТАМ-ТАМУ.Може хтось теж порадить альтернативу?

http://torrent-tv.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене район порта теж. Зараз юзаю київстар оптоволокно (і-нет) та воля тв кабельне. Інтернет повільний, далеко не 100ка, тв норм, як для кабеля.

Перед цим пробував інтернет від волі та київстар смарт тв, у київстара тв жахливе, переключає з затримкою канали, часто пропадає, примочка що встановлюється в додатки смарт тв глючить (картинка масштабу не дотримується, довга авторизація, викидає тощо). Інтернет від волі теж га...но, швидкість до 10ки в часті обриви.

Сьогодні запропонували безкоштовно потестити пару місяців інтернет від волі із смарт телебаченням і запевнили що проблеми на лінії усунули. Якщо що то відключити безкоштовно зможу будь коли.

ХЗ, буду пробувати.

За інтернет київстара до 140грн плачу, за тв воля зараз поки 40 чи 60.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по якості ТВ нічого не скажу - майже не дивлюся, а от про саму компанію вже назбиралося...  З початку замануха у вигляді халяви по оплаті на пару місяців, а потім і оглянутися не встигнеш як кожні 3 місяці підвищують тарифи для постійних користувачів. Про підвищення ніхто не попереджає. А рахунки - це просто жах: виставляють майже за 3 місяці наперед. Причому приходить смс, з загальною сумою за декілька місяців - таке враження що скільки ти б їм не платив - а все-рівно постійно винний... Дуже не зручно.

 

Доречі з 01 червня 2017 року для не нових користувачів ТВ від Волі знову підвищення. За самий дешевий пакет ТВ (без інету і т.д.) - 67 грн. Вгадайте звідки взнала?- вирахувала з загальної суми по рахунку за квітень, рекомендований платіж за червень 2017... А акції з халявою  тільки для "нових користувачів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss Жінка моя часто фото грузить клієнтам, і при укртелекомі, коли завантаження стоїть в інеті сидіти було не можливо, просто лежав мій ноут, телефон і тд. При Волі я спокійно можу користуватись інетом коли вона грузить фотки, так шо в порівнянні з тим шо було то мені значно краще. 

Чому вибрав? давно ми хтіли змінити провайдера, але руки не доходили, а тут вони самі позвонили і запропонували - погодились) Перед новим роком залишав заявку в датагруп, шоб підключили, на слід день позвонила жіночка, підтвердити запит, сказала чекайте майстра на протязі трьох днів чи то тижня, от досі ждем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, AnryABC сказал:

 

@drap Це косабське:(,українські та іноземні канали only треба.

А хто заставляет кацапские каналы смотреть.;)Там без кацапских , каналов 400 всякого разного есть.Или страшно поддацца соблазну и киселёва глянуть?:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, drap сказано:

А хто заставляет кацапские каналы смотреть.;)Там без кацапских , каналов 400 всякого разного есть.Или страшно поддацца соблазну и киселёва глянуть?:D:D

Хто сказав заставляє?Це громадянська позиція,по-другому-не хочеться "вимазатись гівном".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания «Воля» сообщила, что абонплата и дополнительные услуги подорожают на 12,6%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

ВОЛЯ: без попередження двічі підняли вартість, довівши до 96 грн і платежем за наступний місяць. Дурять. Канали рік тому зняли (частину цікавих), всунули аби всунути щось. Тепер ще раз добавили зо 20. Очевидно і ще раз на грн 20-30 піднімуть оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Bee сказано:

ВОЛЯ: без попередження двічі підняли вартість, довівши до 96 грн і платежем за наступний місяць. Дурять. Канали рік тому зняли (частину цікавих), всунули аби всунути щось. Тепер ще раз добавили зо 20. Очевидно і ще раз на грн 20-30 піднімуть оплату.

В нас розширений тариф (треба просто канали футбол 1 і 2) - реально налаштовано 25 каналів, з них дивимося з десяток. Всі інші канали просто вимкнули - гуано і непотрібство. В травні підняли вартість до 95,00, з липня дивлюсь - 116,00 грн....

Думаю, після відпусток підключемо супутникове тб, хай воля зі своїм тарифом і контентом тусується без мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.08.2018 at 16:39, LenKa сказано:

 В травні підняли вартість до 95,00, з липня дивлюсь - 116,00 грн....

точно, знову підняли, тільки з 1 серпня. ну 116 за той список каналів, то гроші на вітер. За пакет 95 грн грн на місяць (без Футболів і nat geo/discov) взагалі мовчу. Піднімають влітку, щоб люди не помітили, поки у відпустках і тп :)  Причина невідома, невже медіа групи і футболи підняли тариф за кожного абонента ?

Щось я сумніваюсь, що в них буде великий притік абонентів ( за 116 грн/міс)  після 1 вересня, коли вимкнуть аналогове телебачення. І так більшість почала купувати T2 тюнери, зараз навіть маленька нестача найдешевших тюнерів, внаслідок попиту з 350 до 500-600 подорожчали

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заплатив комуналку то прозрів теж що знову підняли.... хто вкусрі шо там зараз Аверс? живий ні? надавали вроді послуги телебачення теж.... значно дешевші.... якість звісно була така собі... але на кожен товар свій покупець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Pavelix сказано:

Заплатив комуналку то прозрів теж що знову підняли.... хто вкусрі шо там зараз Аверс? живий ні? надавали вроді послуги телебачення теж.... значно дешевші.... якість звісно була така собі... але на кожен товар свій покупець...

якщо я правильно зрозумів, то мінімальний пакет 35 грн (той що в волі вже 95 ), розширений 85 грн/ Мало того, в них канали в цифровому форматі паралельно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, charlie сказано:

якщо я правильно зрозумів, то мінімальний пакет 35 грн (той що в волі вже 95 ), розширений 85 грн/ Мало того, в них канали в цифровому форматі паралельно

а де інфу берете? в них сайту нема я так розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Pavelix сказано:

а де інфу берете? в них сайту нема я так розумію...

http://itlutsk.com.ua/tv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цього місяця заплатила 116 грн. не зрозуміло, за які канали, бо один шлак...Буду розривати договір і переходити на смарт-приставку. Уже усі знайомі забули, що таке кабельне ТВ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Лучанка Тетяна сказано:

Я цього місяця заплатила 116 грн. не зрозуміло, за які канали, бо один шлак...Буду розривати договір і переходити на смарт-приставку. Уже усі знайомі забули, що таке кабельне ТВ :)

Тобто? 
можна делальніше, який пакет у вас ..чому 116... немає дж такої ціни за телебачення уних вроді... чи аванс берутиь який... як канали по якості і тд і тп?

 

бо сам думаю з Волі спригнути задля економії... 3 телека в хаті накожен купувати т2 якось не охота... да і антену тре ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Pavelix сказано:

Тобто? 
можна делальніше, який пакет у вас ..чому 116... немає дж такої ціни за телебачення уних вроді... чи аванс берутиь який... як канали по якості і тд і тп?

 

бо сам думаю з Волі спригнути задля економії... 3 телека в хаті накожен купувати т2 якось не охота... да і антену тре ставити

Який пакет, не пам'ятаю, здається Базовий (перед цим вартував 96 грн.). Аванс Воля також бере, але я не плачу. Канали дивлюсь не у форматі HD, а звичайні. Якщо якась сильна негода, то половина каналів може і не показувати, ось така якість ;) Знайомі порадили купити смарт-приставку (ціна в середньому - 1100 грн.) та дивитись як фільми/спорт, так і ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Який пакет, не пам'ятаю, здається Базовий (перед цим вартував 96 грн.). Аванс Воля також бере, але я не плачу. Канали дивлюсь не у форматі HD, а звичайні. Якщо якась сильна негода, то половина каналів може і не показувати, ось така якість ;) Знайомі порадили купити смарт-приставку (ціна в середньому - 1100 грн.) та дивитись як фільми/спорт, так і ТВ.

А то у вас теж Воля) ну то ясно))

я подумав що аверс...

 

цікаво як у аверса з якістю і тд 

шоб шило на мило не замінити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...