Перейти до змісту

Як привітати друзів з нагоди 5 років сімейного життя?


Такер

Рекомендовані повідомлення

Як привітати друзів з нагоди 5 років сімейного життя. Шукаю креативної поради, можливо, щось . Планується екскурсія колективом і саме у цей день випадає річниця весілля друзів. Хотілось би пов"язати з таким металом як чугун)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Такер сказано:

Хотілось би пов"язати з таким металом як чугун)))

подари чоловіку чугунну сковородку зі словами (щоб дружина чула) "жар 2 рази в день!, якщо не хочеш, щоб жінка жарила тебе"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

подари чоловіку чугунну сковородку зі словами (щоб дружина чула) "жар 2 рази в день!, якщо не хочеш, щоб жінка жарила тебе"

 

Чавунну сковородку, єсі шо, можна купити в мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Чавунну сковородку, єсі шо, можна купити в мене :)

інформації хотілось би більше і якщо можна-оперативніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, vaz75 сказал:

Чавунну сковородку, єсі шо, можна купити в мене :)

Ціна, фото, стан. А то задовбався дружині міняти тіфлони, граніти і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Ціна, фото, стан. А то задовбався дружині міняти тіфлони, граніти і т.д.

Ось.

 

20170519_182732.jpg

20170519_182728.jpg

20170519_182724.jpg

20170519_182720.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А то задовбався дружині міняти тіфлони, граніти і т.д.

 Угу, да, ті тіфлони,то канєшно специфічна штука,но як на мене прикольна,а ось чавунка то свєршспецифіка(імхо) кльова вєщь,але треба її "осідлати" і буде ну не так як на тіфлонці,краще-гірше,ну то питання риторичне;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Oli сказал:

@vaz75

 

казанки маєш, де можна подивитись/потримати?

я перепрошую, але ця тема не про мій товар. Пишіть\читайте приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, vaz75 сказал:

20170519_182724.jpg

Оцю взяв би, якщо це та сама, що на сайті. По фото бачу, що артикул 0324 саме той - 24 см діаметром і висота 5,8 см. Тільки насторожують чорні цятки на твоєму фото. Це раковини чи просто якесь сміття в кадр попало?

6 минут назад, yura-patriot сказал:

 Угу, да, ті тіфлони,то канєшно специфічна штука,но як на мене прикольна,а ось чавунка то свєршспецифіка(імхо) кльова вєщь,але треба її "осідлати" і буде ну не так як на тіфлонці,краще-гірше,ну то питання риторичне;)

Прикольна поки не облізла, а облазить дуже легко. Вже були і дешеві сковорідки і дорогі, облазять однаково. Лопатки брав і дерев'яні і силіконові і тефлонові.

Взяв одну здер повністю покриття, вийшла звичайна алюмінієва сковорода, хоч і прокалював її з сіллю, як робили совєцькі хазяйки з чугунієм, пристає так, ніби масла не давав взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Тільки насторожують чорні цятки на твоєму фото. Це раковини чи просто якесь сміття в кадр попало?

Посміхнуло.

То якась пилючка, зараз сходжу подивлюся :D

Читай приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Вже були і дешеві сковорідки і дорогі, облазять однаково.

 А за який період?  То саме головне.

   Ну от я колись був "молодий" наївний і довірливий купив в Епіцентрі аж 3 штуки за якихось 120грн. вроді, але блін майже рік вони відпрацювали, но я таке гівно не раджу однозначно, я просто спробував. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yura-patriot сказал:

 А за який період?  То саме головне.

   Ну от я колись був "молодий" наївний і довірливий купив в Епіцентрі аж 3 штуки за якихось 120грн. вроді, але блін майже рік вони відпрацювали, но я таке гівно не раджу однозначно, я просто спробував. 

Зараз "рулять" сковородки Біол з литого (не штампованого) алюмінію з покриттям Greblon.

Ось цій скоро буде рік, інтенсивність використання 4-6 разів на тиждень. Сьогодні смажив яйце на маслі, витер серветкою і поставив на зберігання.

 

20170520_004526.jpg

20170520_004557.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Зараз "рулять" сковородки Біол з литого (не штампованого) алюмінію з покриттям Greblon.

 Усьо то ми знаємо:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, yura-patriot сказал:

 А за який період?  То саме головне.

   Ну от я колись був "молодий" наївний і довірливий купив в Епіцентрі аж 3 штуки за якихось 120грн. вроді, але блін майже рік вони відпрацювали, но я таке гівно не раджу однозначно, я просто спробував. 

Я виріс в такій країні, де сковорідка означала вічність. В нас усі сковорідки працювали і не зношувались, жодної не викинули через зношення, а вони всі старші мене. А тепер в країні капіталізму і маркетингу, ми купуємо сковорідки розраховані на 6-8-20 тисяч циклів приготування. Шозанах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також є питання з цієї теми, як краще привітати батьків з ювілеєм в 30 років сімейного життя? Ще є 8 днів, а що подарувати чи як краще привітати навіть не знаю. Тому вирішив запитати у Вас. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kalyanuc сказано:

Також є питання з цієї теми, як краще привітати батьків з ювілеєм в 30 років сімейного життя?

бюджет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, kalyanuc сказал:

Також є питання з цієї теми, як краще привітати батьків з ювілеєм в 30 років сімейного життя? Ще є 8 днів, а що подарувати чи як краще привітати навіть не знаю. Тому вирішив запитати у Вас. Дякую.

Путівкою в екзотичну країну, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, vaz75 сказано:

Путівкою в екзотичну країну, наприклад.

от тому я й запитався про бюджет :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...