Перейти до змісту

Проточка гальмівних дисків


Jardis

Рекомендовані повідомлення

він був і не сильно розбитий, а при гальмуванні (і лише при гальмуванні з великої швидкості ~100>) була вібрація на кермо.

розвал не перевіряв. його робили після заміни наконечника - тепер все гуд (а6 єслі шо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вібрація не зникла. Пишуть, що можливо через вакуумний підсилювач, буває вода туди попадає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо весь прикол в тому, що в мене не руль б"є, а ніби вся машина труситься. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти  ж писав

On 19.05.2017 at 06:55, Jardis сказано:

Купив нові диски. Ще толком не пробував, тому що потрібно знайти рівну дорогу Ніби як пропала вібрація.

а вже пишеш, що не зникла... то в тебе та вібрація що, ледве відчутна?

 

А про "вода в вакум" - :blink: по-перше, навіть уявити не можу, як вона туди може потрапити, а по-друге не розумію, яким чином це може створювати вібрацію... ТА й якби проблема була в вакуумі, то відчував би по педалі.

 

АБС на машині є? Може випендрюється...

Підшипники в ступицях нормальні?

Та й не забувай про можливість "нові криві диски"

 

Раз така дивна поведінка, то бажано б машину показати спеціалісту, щоб попробував, пощупав, відчув, як та машина "труситься"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ти  ж писав

а вже пишеш, що не зникла... то в тебе та вібрація що, ледве відчутна?

 

А про "вода в вакум" - :blink: по-перше, навіть уявити не можу, як вона туди може потрапити, а по-друге не розумію, яким чином це може створювати вібрацію... ТА й якби проблема була в вакуумі, то відчував би по педалі.

 

АБС на машині є? Може випендрюється...

Підшипники в ступицях нормальні?

Та й не забувай про можливість "нові криві диски"

 

Раз така дивна поведінка, то бажано б машину показати спеціалісту, щоб попробував, пощупав, відчув, як та машина "труситься"...

Писав, але якщо уважно почитати попереднє речення, то там пише, що ще толком не пробував. 

 

Те що ти уявити не можеш, то таке. Дуже просто, коли зливні стоки забиваються, всяким листям, хламом. В тому місці де стоїть вакуумнік, збирається вода і він затягує. Поширена ситуація для моєї машини і моделі, в рестайлінгу такого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. я уважно читав, і навіть той текст виділив іншим кольором.

2. При чому тут вода збирається і стоїть! Конструктивно вакуум виконаний ГЕРМЕТИЧНИМ, інакше він, по-перше, не буде  виконувати своєї функції (педаль буде  тверда), по-друге двигун  почне троїти. А якщо "вакуум" вже розгерметизований, то і вакуума в ньому  нема, то і чим він воду тягнути буде???

 

Ок. Тобі мої варіанти не підходять, ти вважаєш якість фантастичні варіанти більш імовірними - твоя  справа. "ми нє іщєм льогкіх путєй"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

1. я уважно читав, і навіть той текст виділив іншим кольором.

2. При чому тут вода збирається і стоїть! Конструктивно вакуум виконаний ГЕРМЕТИЧНИМ, інакше він, по-перше, не буде  виконувати своєї функції (педаль буде  тверда), по-друге двигун  почне троїти. А якщо "вакуум" вже розгерметизований, то і вакуума в ньому  нема, то і чим він воду тягнути буде???

 

Ок. Тобі мої варіанти не підходять, ти вважаєш якість фантастичні варіанти більш імовірними - твоя  справа. "ми нє іщєм льогкіх путєй"

Повір, вода в вакуумніку точно є. Зимою перевірено)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що твої варіанти не підходять. Чому ти так ворожо налаштований? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

оновлю "мертв"ячка".

Підкажіть, де можна проточити задні гальмівні диски ? Все працює норм, але з'явилися посторонні шуми (шваркання на малих швидкостях). На реал авто "забрали найбільші нерівності", сказали що тре проточити. На ПітСтопі задні не точать, тільки передні,  станком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно диски криві? В мене супорт клинив, і не відпускав назад -також чиркало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до раніше "шоркання " не було? Коли появилося?

Бо притертим колодкам по суті пофіг по якій поверхні терти. Вони приймуть профіль поверхні диска.

Якщо супорт нормально розводить і диск геометрично рівний, то шоркати там нема об що і не залежить від рельєфу диска.

 

Я на своїй ревізію недавно робив, то там колодки достатньо не розводились.

Замінив циліндрики (бо старим порахував, що ТО робити недоцільно) і все пучком. Хоча рельєф диска не ахті.

 

ПС. Бо якщо диски повело, то може бути проточувати там нема що, або після проточки там тормозити не буде чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю невелику проблему, на швидкості від 60 до70км на годину, авто починає дрібно смикатись (вібрувати), причому фактично коли котишся, тобто нажим на газ мінімалний, притормажуєш чи розганяєшся, вібрація (смиканя) пропадає. При гальмуванні (на будь якій швидкості), ніяких відхилень нема.  Є версія, що це теж може бути від кривих дисків, а може й ні. Наразі особливо не переймаюся, бо доволі рідко їзджу на такій швидкості, зазвичай або швидше, або повільніше, але все таки ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене що завгодно, що може ввійти в резонанс. Скажім розбалансоване колесо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Як на мене що завгодно, що може ввійти в резонанс. Скажім розбалансоване колесо.

колеса повністю нові, поставлені на Віанорі, розвал сходження зроблено, в салоні Міцубісі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що що нові.

І я не про розвал/сходження.

Я про балансування колеса. До розвалу/сходження балансування відношення немає.

Балансування роблять при перевдяганні гуми чи заміні. Або зробили фігово, або "грузик" згубив.

Як варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...