Перейти до змісту

Перекриття доріг у Ковельському районі


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, R01and сказал:

Десь дві години тому їхав з ягодина і натрапив на той пікет, доба в дорозі, поліція зупиняє зі сторони Ковеля і інформує. Але робити гак в 30 км, по невідомій дорозі...

 Вирішили з братом через поле об'їхати, але на виїзді на трасу кідалися під машину, на культурне вмовляння і те що дуже втомлені на них не діяло, довелося силою порозштовхувати щоб  проїхати. 

А ВИКЛИКАТИ ПОЛІЦІЮ (напад, необхідна самооборона...)? А взагалі, як видно, їм не вистачає от таких пігулок вже:

 

41529674_1237961307_000a.jpg.b5a8efd3057eb52e3096b701cd2f019b.jpg

Ну ОК, об'їхала ваш пікет ЛЕГКОВА машина, що далі? Вона ціле аж відро відходів везла? Під колеса кидатися? Так ДАВИТИ на реєстратор! Градус абсурду зростає!

https://www.volynnews.com/news/all/lvivske-smittia-vnochi-skynuly-u-horokhivskomu-rayoni-foto/

Давайте не покараємо винних, а влаштуємо перекриття львівської траси... І настане Європа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

поставити стац пости і розвертати-затримувати всі фури з сміттям-відходами-трупами тварин, всерівно співробітники поліції стоять на тих блокуваннях "забезпечують порядок", але це мабуть нікому не треба, комусь це вигідно, складається враження, що хтось спеціально "нарощує градус" людського терпіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре звісно почитувати новини і висловлюватись критично щодо протестувальників. і такі вони і сякі. а стати на їх місце і зрозуміти їх положення. вони фактично доведені до відчаю. вони бачать що нікому ні до чого немає справи. ні представникам влади, ні всраним дупутатам. тільки низька температура повітря стримує розповсюдження зарази. який у них вихід? резонансніше звісно розібрати колії, заблокувати ягодин і т.д..???

у нас в місті назріває також ситуація зі смородом. і вже видно що влада неспроможна нічого, ні поліція, ні санслужби.  ще трохи і лучани самі будуть штурмувати міськраду чи облдержадміністрацію.

 

p/s  я наприклад їх розумію через свою призму, за забором поселився хитрожопий селюк-полішук. і більше року опалює хату якимсь всраним гівном. смердючий дим сповзає по його даху і розповзається навколо. і це цілий рік, бо коли його запитав чи буде цьому край, то взнав, що влітку він воду гріє. а палити він може що хоче і коли хоче. і управи на нього немає... і це все весело для нього,  а мені ні форточку відкрити, ні білизну посушити, ні з дитиною під хатою погуляти...  демократія, бля!  не раз подумував, мав би гранатомет, зігрів би його навіки. отаке життя...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Chyprunka сказано:

поставити стац пости і розвертати-затримувати всі фури з сміттям-відходами-трупами тварин, всерівно співробітники поліції стоять на тих блокуваннях "забезпечують порядок", але це мабуть нікому не треба, комусь це вигідно, складається враження, що хтось спеціально "нарощує градус" людського терпіння

так нема що завертати. фури з відходами тварин позавозили в ковель на ветсанзавод ще минулої осені-взимку. тепер проблема, що їх нема куди подіти з цього заводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, rl72 said:

так нема що завертати. фури з відходами тварин позавозили в ковель на ветсанзавод ще минулої осені-взимку. тепер проблема, що їх нема куди подіти з цього заводу

 

Так хай там і гниють! Чому було перти їх в сусідні села?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж, приїхав додому.

на під'їзді до Волі Любитівської зі сторони Ковеля мене зупинив пост поліції, запропонував об'їхати пікет через села. Я поїхав по тій дорозі, побачив що вона вбита в хлам і повернувся на трасу.

на переході став 7-м: спереду було 3 легкові машини, фура та 2 автобуси (поляк та український).

пікетувальники вже зробили польову кухню, розпалили багаття, навозили дров, деякі з них грілися алкоголем.

запитав чим те, що вони мене та інших простих звичайних громадян (і тим паче іноземців) не пропускають допоможе їх проблемі. питаю - ми (ті хто в черзі) хіба винні у ваших проблемах? кажуть - ні. далі питаю - то чому ви створюєте мені незручності? йдіть пікетуйте керівництво заводу і т.д., причому тут ми? Чіткої відповіді не отримав.

здивувало (чи ні?) те, що певні активісти поводилися, як би так сказати:  мені здалося, що така невелика певна влада їх п'янила - молодий хлопчина який був перший в черзі, почав возмущатися через затримку, так активісти почали його "заспокоювати" та погрожувати, що його зараз розвернуть і він поїде в кінець черги, або його взагалі не пропустять, і хвалилися як вони одну фуру тримали 8! годин.

типово по-українськи перекласти та нав'язати свої проблеми всім оточуючим.

простояв десь 30-40 хв., пропустили спочатку 3 легкові, потім укр автобус, потім польський автобус і я за ним вклинився та проїхав.

в цей же час по обочині вибірково пропускали автомобілі на польських номерах, думаю це місцеві. також поза чергою пускали авто з дітьми.

так як я їхав втомлений (садив картоплю в тещі)))) то емоцій крім злості вони в мене не викликали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Saddy сказано:

поводилися, як би так сказати:  мені здалося, що така невелика певна влада їх п'янила

і я таке помітив, зі мною взагалі ніхто говорити не захотів, так само як і з водієм автобуса, а коли водій почав їхати незважаючи на їх крики, почали питати "а що нормально вийти і поговорити не можна?", саме більше здивувало, що на той момент "керувало" кілька жінок, які якось неадекватно на всіх криком кричали, ніби я в тому всьому винний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Chyprunka сказал:

поставити стац пости і розвертати-затримувати всі фури з сміттям-відходами-трупами тварин

Саме цікаве, що з самого початку цієї "історії", стояли пікети біля заводу і місцеві мешканці не дозволяли завозити на завод відходи. Потім по троху почали вивозити на інші заводи України і тут бац - з'являється Гузь і забороняє вивозити, починає "свої" пікети і піар. Як так - його поле "діяльності" пропаде :) Влада почала перемовини з військовими, щоб домовитись про захоронення відходів на Повурському полігоні і в цей час хтось вивалює сміття, не закопує, а саме вивалює біля полігону на людські ділянки. Починається нова хвиля... Військові побачили, що така фігня робиться, ставлять пости і на територію полігону нікого не пускають. Тут з'являється інформація, що можуть, не саме так, а пріпускають, що можуть захоронити у Турійському районі і... нова хвиля... Робіть висновки кому це все потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджу на рахунок нетверезих пікетувальників. Агресивно налаштовані.

Даішник, "з запахом" запропонував водію фури з зустрічки подерти нам машину, а він на місці складе протокол про порушення нами правил руху (ми іхали в колоні по зустрічці, за тими, яких пропускали). 

Обіцяли "тримати дорогу до18-оі".

Вертався біля 20-оі години, пікет є, машини тримають. В обидві сторони об'ізджав через поле.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, igorgame said:

Саме цікаве, що з самого початку цієї "історії", стояли пікети біля заводу і місцеві мешканці не дозволяли завозити на завод відходи. Потім по троху почали вивозити на інші заводи України і тут бац - з'являється Гузь і забороняє вивозити, починає "свої" пікети і піар. Як так - його поле "діяльності" пропаде :) Влада почала перемовини з військовими, щоб домовитись про захоронення відходів на Повурському полігоні і в цей час хтось вивалює сміття, не закопує, а саме вивалює біля полігону на людські ділянки. Починається нова хвиля... Військові побачили, що така фігня робиться, ставлять пости і на територію полігону нікого не пускають. Тут з'являється інформація, що можуть, не саме так, а пріпускають, що можуть захоронити у Турійському районі і... нова хвиля... Робіть висновки кому це все потрібно!

 

Так кому вигідно? Гузю шолі? І в чому вигода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, phantom сказано:

 

Так кому вигідно? Гузю шолі? І в чому вигода?

 

2 годин тому, igorgame сказано:

Потім по троху почали вивозити на інші заводи України і тут бац - з'являється Гузь і забороняє вивозити, починає "свої" пікети і піар.

Яким боком він до цих районів?

На парламентських виборах 2014 року кандидував до парламенту від Народного Фронту по одномандатному виборчому округу № 19 (м. Нововолинськ, м. Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Володимир-Волинський райони)

При чому Ковель до Гузя і Гузь до Ковеля? Що конкретно він робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Opel75 сказал:

Підтверджу на рахунок нетверезих пікетувальників. Агресивно налаштовані.

Даішник, "з запахом" запропонував водію фури з зустрічки подерти нам машину, а він на місці складе протокол про порушення нами правил руху (ми іхали в колоні по зустрічці, за тими, яких пропускали). 

Обіцяли "тримати дорогу до18-оі".

Вертався біля 20-оі години, пікет є, машини тримають. В обидві сторони об'ізджав через поле.

 

А от таке треба тихенько знімати на відео, щоб у разі чого "потерпілі з усіх боків", що тяжко страждають від ветсанзаводу, не виглядали янголятками, а самому не бути в очах слідства бандюком після застосування балону/шокера/травмата/бити. Про даішника - то взагалі фініш.

Першого результату вони таки добилися -10 травня до Луцька прибуває урядова делегація за участю представників Мінекології та Продспоживслужби на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно проїхав Волю-Любитівську, є люди, поліція, траса вільна, їду далі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, AgentSmith13 сказал:

А от таке треба тихенько знімати на відео, щоб у разі чого "потерпілі з усіх боків", що тяжко страждають від ветсанзаводу, не виглядали янголятками, а самому не бути в очах слідства бандюком після застосування балону/шокера/травмата/бити. Про даішника - то взагалі фініш.

Є. Знято.

Шокер був. Не довелось, на щастя, застосовувати ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу написати пару слів в захист протестувальників. Так вони роблять неправильно, так страждають безневинні. Але сумно, що людям доводиться доводити свою точку зору неправовими методами. Перед тим же вони звертали увагу чиновників на цю проблему а натомість отримали відписки.

 

Як показує історія, коли боролись з Януковичем, мітинги теж багатьом заважали. А мітингувальників називали майданутими і каструлеголовими. Але все таки вони отримали перемогу.

 

П.С. Добре, що хоч цих, під Ковелем не називають ще агентами кремля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, sergkots сказал:

При чому Ковель до Гузя і Гузь до Ковеля? Що конкретно він робив?

А що - Гузя не знаєте? :) У тому-то і справа, що нічого не робив, як депутат, а лише зі своїми помічниками підбурював до пікетів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, phantom сказал:

І в чому вигода?

Хе-хе... Піар, брате, штука така... Побігати, поволати, а потім, при нагоді, скрізь казати, що то він проблему розрулив :) А ще, за гроші Палиці, черговий тиск, щоб усунути Гунчика. Гузь він і в Африці Гузь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, ForZa сказано:

А що - Гузя не знаєте? :) У тому-то і справа, що нічого не робив, як депутат, а лише зі своїми помічниками підбурював до пікетів!

Це не його виборчий округ. Нахіба йому там бігати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, sergkots сказал:

Це не його виборчий округ. Нахіба йому там бігати?

А йому то йшо? :) Є темка, ще бабосіки дають, конкурентів по можливості "мокає", чому б і ні... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще в Ковелі, кажуть дорога знову перекрита. Далі їду на Камінь, повертатись на Ковель не буду, поїду на Маневичі, не хочу резикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ha3aP сказал:

Я ще в Ковелі, кажуть дорога знову перекрита. Далі їду на Камінь, повертатись на Ковель не буду, поїду на Маневичі, не хочу резикувати.

мені маневицька траса набагато зручніша за ковельську, якщо брати маршрут Камінь-Каширський-Луцьк. Вчора їхав, на круїз контролі-жодного разу не вибив, з Седлищ до Маневич, як король дороги, жодної машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Першого результату вони таки добилися -10 травня до Луцька прибуває урядова делегація за участю представників Мінекології та Продспоживслужби на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим.

і шо...

МІНІСТР КУБІВ СКАЗАВ КЕРІВНИКУ ВОЛИНСЬКОЇ САНЕПІДЕМСТАНЦІЇ ПРАЦЮВАТИ КРАЩЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Basil сказал:

і шо...

Да так - "не читайте до обеда советских газет"©

Почитаєш наших інтернетчиків... там ще не таке понаписують :) Саме до СЄС там було меньше всього питань, а до іншого відомства але наші горе-журналісти ще не навчились відрізняти одних від інших :) Хочете пряму мову без "висновків" наших "журналістів" - тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...