Перейти до змісту

Перекриття доріг у Ковельському районі


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, olsad сказано:

сучасні мясопереробні підприємства працюють без відходів.

це в ідеалі.

А насправді купа запитань:

- куди дівають гівно із кишок?

- воду, якою це все миють?

- кості / зуби?

 

Це у "маленького" приватника  так може бути .  Кочені ребра, сало, ковбаса-пальцем-пхана. 

У великого заводу / цеху, купа відходів. І їх потрібно кудись дівати.

Відходи були, є і будуть. Інше питання - ГРАМОТНА утилізація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Пишуть, що заблоковано, а в Ковелі взагалі мітинг, шини і ледь до бійки не дійшло

https://www.volynnews.com/news/society/u-kovelskomu-rayoni-obureni-liudy-dosi-blokuiut-dvi-trasy/

https://www.volynnews.com/news/society/sharpanyna-ta-protesty-u-koveli-ledve-ne-pobyly-zastupnyka-hunchyka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Holy сказано:

А чого в центрі вже довгий час чути сморід?

 

слідкуйте за новинами, Поліщук сказав що смердить на території цукрового заводу, там фірма яка виготовляє біоетанол та присадки...

 

Ефективність виробництва етанолу з різних видів сировини[9]
Культура Урожайність, ц/га Вихід спирту з 1 т сировини, л Вихід спирту, л/га
Картопля 200 120 2200
Пшениця 45 400 1800
Жито/ячмінь 36 30 1200
Цукрові буряки 450 100 4500
Топінамбур 300 100 2500
Зерно кукурудзи 50 400 2000
Цикорій (сироп) 200 10 2000

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oli сказал:

Поліщук сказав що смердить на території цукрового заводу, там фірма яка виготовляє біоетанол та присадки...

 Дивно просто, вчора йшов по вул. Лесі Українки, почало смердіти ближче до ЦУМа, а біля головного корпусу СНУ запах був не в такій вже концентрації. 
Напевно так осідає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

маю через декілька годин їхати на Ковель, як ситуація з перекриттям?

Маю інформацію, що пропускають тільки швидкі і інші служби. Навіть маршруткам зась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Дивно просто, вчора йшов по вул. Лесі Українки, почало смердіти ближче до ЦУМа, а біля головного корпусу СНУ запах був не в такій вже концентрації. 
Напевно так осідає

Залежить від напрямку вітру
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ha3aP сказано:

От коли тобі під будинок викинуть, тоді і зрозумієш для чого.

Ситуація така вже давно, а влада ніц не робить, от люди таким чином і привертають до себе увагу.

А давай - краще тобі хай викінуть під будинок? Хай викидають тим хто за це відповідає, точніше - бабло брав, хто піариться на цій темі. Чому прості люди, які їдуть в своїх справах - мають страждати через перекриття дороги? Чому, такий принцип діє - раз мені погано, значить має бути всім погано? Я співчуваю цим людям, але я тут до чого? За#бали своїм самоуправством, вибрали гандонів - потім плачуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, CosmoPilot сказал:

Маю інформацію, що пропускають тільки швидкі і інші служби. Навіть маршруткам зась

І де хоча б адмінпротоколи на тих блокувальників, а краще - кримінал на організаторів, і не на місцевих активістів з села, а саме на "партійних", котрі підштовхнули до такого? Тобто, в правовій державі, де ніби як діє закон, група людей, підбурена певною політичною силою, якій не подобається будь-що - від смороду, до кольору неба, може порушити конституційне право їнших на вільне та безперешкодне пересування (і до купи, як мінімум статтю адмінкодексу), і робити це скільки завгодно? Ну от в Луцьку смердить - кому стане легше від перекриття всіх виїздів? А принцип "раз мені погано, значить має бути всім погано" буде діяти, поки не відреагують адекватно правоохоронці, от тільки тоді буде плач Ярославни про "свавілля сфабриковані справи". Одне діло - блокування фур з лайном, чи з контрабандою на Донбасі, інше - блокування переміщення ні в чому не винних людей (причому, у випадку з тими, що їдуть у Ковель ДОДОМУ зі сторони Луцька чи Маневич, ще й жителів свого ж міста)!

Сподіваюся, то вплине на голоси на виборах тому депутату - підбурювачу. А саме цікаве - чому в Турійську до того, щоб блокувати лише вантажівки, додуматися розуму вистачило? Ну і по великому рахунку - чого, крім статті на сайтах ВН. Волиньпосту і т.д. + прокльонів в свою адресу від співгромаян вони добились у вихідний день? Так отож...

Планував потрапити на риболовлю в Ратнівський район або на Стохід завтра - доведеться їхати в Млинів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Тобто, в правовій державі, де ніби як діє закон,

Дякую, поржав :lol:

35 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Планував потрапити на риболовлю в Ратнівський район або на Стохід завтра - доведеться їхати в Млинів.

Ти хочеш розважитися, а ті люди просто жити (дихати чистим повітрям).

Я пікетувальників підтримую, якби в мене так смерділо як в них, то неслухаючи ці "брєдні" влади, яка НІЧОГО!!! не робить для стабілізації ситуації, тільки робив би теж саме, нажаль тільки таким методом можна привернути увагу до проблеми.

Їдь ловити рибу в інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

це в ідеалі.

А насправді купа запитань:

- куди дівають гівно із кишок?

- воду, якою це все миють?

- кості / зуби?

 

Це у "маленького" приватника  так може бути .  Кочені ребра, сало, ковбаса-пальцем-пхана. 

У великого заводу / цеху, купа відходів. І їх потрібно кудись дівати.

Відходи були, є і будуть. Інше питання - ГРАМОТНА утилізація.

Є така штука, яка називаєтся - мьясокісткове борошно. От туди й перемелювали й перепалювали завжди всі відходи. Й колись отой специфічний періодичний запах від нашого мьясокомбінату й був результатом роботи цеху по переробці мьясокісткового борошна. Йшло те борошно як мінеральна добавка для годовлі тварин наших колгоспів. Оскільки колгоспів вже нема, й основний продукт годівлі називаєтся загальним словом *премікси*, то я так зрозумів, необхідність в мьясокістковому борошні відпала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така штука, яка називаєтся - мьясокісткове борошно. От туди й перемелювали й перепалювали завжди всі відходи. Й колись отой специфічний періодичний запах від нашого мьясокомбінату й був результатом роботи цеху по переробці мьясокісткового борошна. Йшло те борошно як мінеральна добавка для годовлі тварин наших колгоспів. Оскільки колгоспів вже нема, й основний продукт годівлі називаєтся загальним словом *премікси*, то я так зрозумів, необхідність в мьясокістковому борошні відпала

На Ковельському ветсанзаводі проблема ее в тому, що пропала потреба в мясокостному борошні, а в тому, що туди звезли сировину зі всієі Украіни, і таку іі кількість завод не в змозі переробити.
Сировина - туші свиней, яких масово били через загрозу АЧС (африканськоі чуми свиней).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на автостанції в Ковелі, розпитував

1)працівник автостанції сказала, що є білети, автобуси їздять за розкладом і все, більш я від неї нічого не добився

2)водій маршрутки Луцьк-Шацькі озера - так дорога заблокована, але проїхав, не в обїзд, по трасі

3)водій маршрутки Ковель-Луцьк не поїхав взагалі нікуди, бо ненабрав людей, всі ломанулись на електрички...

4)водій Звідкись-Луцьк, сказав, що далі не поїде, бо в нього 3-оє людей до Луцька яких він пересадить на іншу маршрутку...

Загалом водії кажуть (якось нехотя і невпевнено), що пропоскають маршрутні автобуси і легковушки з малими дітьми

Завтра спробую якось добратись до Луцька

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Chyprunka сказал:

...і легковушки з малими дітьми

Завтра спробую якось добратись до Луцька

 

Бери з собою дітей, гнавіть попутниї, все ж більше шансів.

Ну і не забуть провіант взяти на всяк випадок. Удачі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, vaz75 сказал:

Дякую, поржав

Смієтесь над тим у якій країні живете? :) Ну-ну... Про що ще можна казати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, rl72 сказал:

туди звезли сировину зі всієі Украіни

Ну от не врахували потужностей, а добре порахували грошенята і не даремно директор зараз у розшуку. Влада обіцяла, що домовиться з військовими, а ті навіть розмовляти не захотіли і свої кордони біля полігону виставили. Гунчик наперед язиком проляпотів, як завжди, а опоненти це використали (Гузь, Палиця) а страждають люди :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, igorgame сказал:

Смієтесь над тим у якій країні живете? :) Ну-ну... Про що ще можна казати...

А ти ще віриш у верховенство права в цій державі? Ну-ну.

"Щоб не плакать, я сміялась." (Л.Українка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ha3aP сказал:

Перектита ще дорога на Ковель?

Черги. І то для всіх. Як це допомагає  людям із ситуацією - невідомо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, CosmoPilot сказал:

...Як це допомагає  людям із ситуацією - невідомо 

таким чином привертають увагу влади...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки з Ковеля, їхав автобусом, пропускати не дуже хотіли, пропустили після того як сказали що є дитина-інвалід, вагітна жінка. .Хоча прості легковушки об"їзжджали наш автобус, їх пропускали, чи були там діти чи ще якась причина я не бачив. Якось воно все...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.05.2017 at 16:24, vaz75 сказал:

Дякую, поржав :lol:

Ти хочеш розважитися, а ті люди просто жити (дихати чистим повітрям).

Я пікетувальників підтримую, якби в мене так смерділо як в них, то неслухаючи ці "брєдні" влади, яка НІЧОГО!!! не робить для стабілізації ситуації, тільки робив би теж саме, нажаль тільки таким методом можна привернути увагу до проблеми.

Їдь ловити рибу в інше місце.

Я щиро співчуваю тим пікетувальникам, розумію їх проблему, особливо побувавши сьогодні на Цукровому - смердить - п*дець! Але НЕХ*Р порушувати закон - збирайтеся під ветсанзаводом, Кабміном, РДА, ОДА, та хоч Євробачення яйцями закидайте, а не на міжнародній трасі! Привернули увагу? Є РЕЗУЛЬТАТ? Влада вср*лася та відреагувала? Серйозно? То для чого той цирк? Замість співчуття заробляють прокльони і щире бажання ТАКИХ ЖЕ громадян заїхати монтировкою по кумполу, і, відчуваю, допросяться. Якось так...

P.S. Я не ХОЧУ РОЗВАЖИТИСЯ (а рибалки через роботу не вийшло взагалі), я маю право відповідно до Конституції на ВІЛЬНЕ пересування територією країни, і якийсь укропоПІНІС не має права мені перешкоджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь дві години тому їхав з ягодина і натрапив на той пікет, доба в дорозі, поліція зупиняє зі сторони Ковеля і інформує. Але робити гак в 30 км, по невідомій дорозі...

 Вирішили з братом через поле об'їхати, але на виїзді на трасу кідалися під машину, на культурне вмовляння і те що дуже втомлені на них не діяло, довелося силою порозштовхувати щоб  проїхати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...