Перейти до змісту

Проблема на Windows 8.1


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Ну що, схоже комп таки не "перехворів", сьогодні зранку за годину роботи двічі завис :(

І схоже це таки не відвал юсб портів а зависання, бо на кнопку живлення, як писали вище, теж не реагує. 

Перед тим як переставляти вінду вирішив перевірити хард, одна утиліта показала що ніби все гуд, інша при тесті поверхні виявила частину блоків що мають час відклику більше 50мс і навіть трохи є блоків з часом понад 150 мс, що певно не вері гуд, але все ж не смертельно поки і навряд чи достатньо для такого повного зависання системи.

Доречі ! Сьогодні ж зранку, як і минулого разу, спостерігався відвал сетєвого адаптера (Realtek RTL 8139/810x). Тобто сиджу за компом, інет є, і тут бац - зникає ! Перевіряю - на роутері інет є, тобто провайдер ні при чому, а комп мені сповіщає що сетевий кабель не подключен. Після другого зависання компа і ручного перезавантаження компа адаптер "ожив", вуаля і сетевий кабель випадково став знову подключен і інет звичайно теж є. Після того зависань поки не було протягом останніх 2 годин. От мені цікаво, чи можуть ці 2 факта бути взаємопрв'язаними ? Тобто чи може відвал/ помирання/ глюки сетєвого адаптера бути причиною зависання компа ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вінду перевстановив, зависання залишились :( Пічалька, схоже проблема таки заліза. 

З чого порадите почати експерименти, таки з вінта ? 

ЗІ. чи може підкажете якусь утилітку, яка зможе вичислити винуватця, ну типу якщо буде запущеною під час зависання. Є такі проги чи я забагато хочу ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.05.2017 at 11:20, SergLutsk сказал:

Сьогодні ж зранку, як і минулого разу, спостерігався відвал сетєвого адаптера (Realtek RTL 8139/810x). Тобто сиджу за компом, інет є, і тут бац - зникає ! Перевіряю - на роутері інет є, тобто провайдер ні при чому, а комп мені сповіщає що сетевий кабель не подключен.

Під час цього теж вісить?

Як на мене - це мать.

А коли вісить комп лампочка диска мигає/горить постійно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, коли відвалювався інет (сетева), то комп не висів, пізніше зависав.

6 годин тому, vaz75 сказано:

А коли вісить комп лампочка диска мигає/горить постійно?

Якщо чесно я тоді дивився на лампочку але зараз не пригадаю чи горіла постійно. 

6 годин тому, vaz75 сказано:

Як на мене - це мать.

Жартуєш ?! :ohmy:  Зависання через мать ?! Чи відвал мережевої карти малось на увазі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, SergLutsk сказал:

Жартуєш ?! :ohmy:  Зависання через мать ?! 

Що тут дивного?

54 минуты назад, SergLutsk сказал:

Ні, коли відвалювався інет (сетева), то комп не висів, пізніше зависав.

Якщо чесно я тоді дивився на лампочку але зараз не пригадаю чи горіла постійно. 

 

Давай керуватися логікою. То вирубається ЮСБ гаджети (миша\клава) і вісить, то мережева карта - не вісить. Якщо виний хард (биті сектора в місці процесів віндовс чи драйверів) то в другому випадку має теж вісіти, тобто хард пробує прочитати биті сектора. де має бути процес\драйвера мережевої карти і не може - має висіти. Але цього не відбувається. А що ще впливає на роботу ЮСБ і мережевої карти? Правильно, мать її. Помоємутак.

А ще одне, ти ж переставив ОСь. І місця збереження драйверів, ситемних файлів, тощо теж певним чином змінилися, а "робота" ПК не змінилася. А що ще не змінилося? Правильно, мать :). Помоємутак.

Анекдот: "на фестивалі жіночої логіки з великим відривом переміг гегератор випадкових чисел"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Тиждень тому розібрав ящика, порозганяв павуків з тараканами, познімав павутину, пересмикнув штекери до вінта та лан-адаптера, встановив з нуля 10-у вінду, і нічого так, вже тиждень політ нормальний, жодного зависання. Схоже як хтось тут казав проблема була в поганому контакті шлейфів. Ну принаймні сподіваюсь що так ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...