Перейти до змісту

American Gods


Віталька

Рекомендовані повідомлення

нічого не зрозуміло, але дуже потужний буде серіал =)

1493628491-1802083984-amerikanskie-bogi.

онлайн

 

Год:

2017

Страна:

США

Жанр:

Фэнтези, Детектив

Время:

60 мин.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман не читав, але знайшов наступне: 

"

У 2013 році передбачалося, що канал HBO планує зняти серіал за мотивами «Американських богів». Він повинен був складатися з шести сезонів, у кожному з них буде від десяти до дванадцяти серій тривалістю близько години. При цьому сюжет перших двох сезонів мав ґрунтуватися на книзі, а наступні чотири — стали б її продовженням.

Однак робота з невідомих причин застопорилася, і в листопаді 2013 Ніл Гейман оголосив на сайті Reddit, що робота над серіалом ведеться, але вже не на HBO. У лютому 2014 стало відомо, що права на екранізацію роману належать північноамериканському відділенню британської компанії FremantleMedia. 1 липня того ж року стало відомо, що розробкою серіалу займається американський кабельний телеканал Starz.

"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Itzamna сказано:

Подивився 1 серію - тексти героїв по книжці, як і майже хронологія подій. Варто дивитися для тих хто не читав, це такий собі "Твін Пікс" n-степені.

Та ну не може бути, Твін-Пікс і так скоро виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атмосферненько. Особливо якщо дивитись в якості.

Як закінчилось Банши прям грусть-пічаль була за чимось таким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

після цього грандіозного серіалу щодо сучасних (комп'ютеризованих) і старих богів перечила майже усі книги Ніла Геймана. тепер для мене він найкращий, оскільки в автора є і міфологія, і містика, і реальність, і гострий гумор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все сподобалось крім мертвої дружини, яка розкладається на ходу і ще й ганяється за своїм чоловіком. Хоча померла вона епічно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, VojinSvitla сказано:

Все сподобалось крім мертвої дружини, яка розкладається на ходу і ще й ганяється за своїм чоловіком. Хоча померла вона епічно))))

мене теж дратувала дружина ) але в книзі вона краща та й допомогла своєму чоловікові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.05.2017 at 22:47, Віталька сказано:

нічого не зрозуміло, але дуже потужний буде серіал =)

онлайн

що скажете по дубляжах, кому який сподобався? В якому перекладають написи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз на рах написів... але дивився від Кубік в Кубі бо там без цензури... хоча й чекати треба було довго їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я в кубіках дивився, хоча швидкість їхнього перекладу справді бажає бути кращою, але воно того варте. Думаю, що є категорія серіалів, які краще за кубіків перекласти нікому не вдасця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Віталька сказано:

@jack74

Кубик*Кубик*Кубик + Байбак = самі кращі переклади

Байбако не сподобався відразу, принаймні в цього серіалу. ЛостФільм вроді нічьо... Кубік теж... але я поки не дивився, лише по початках 8-ї серії послухав-зрівняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, fisherman friend сказано:

І я в кубіках дивився, хоча швидкість їхнього перекладу справді бажає бути кращою, але воно того варте. Думаю, що є категорія серіалів, які краще за кубіків перекласти нікому не вдасця.

особливо "Теорія великого вибуху"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталька сказано:

особливо "Теорія великого вибуху"

Теорія великого вибуху тіко від куража як і Как я встретил вашу маму )))

а якшо хочеться мату в серіалі і то там де він дійсно потрібен і є в оригіналі то тре кубіків .... лост хороший і люблю його як і новастудіо але для деяких серіалів не підійде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Pavelix сказано:

Теорія великого вибуху тіко від куража як і Как я встретил вашу маму )))

а якшо хочеться мату в серіалі і то там де він дійсно потрібен і є в оригіналі то тре кубіків .... лост хороший і люблю його як і новастудіо але для деяких серіалів не підійде...

хіба що Шерлок і Лост )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трохи в продовження теми. Вчора почав дивитись перший сезон ,,Проповедник'', хоча зараз вже виходять серії другого. Дивлюсь в Кубіках, серіал - бомба. Чимось перегукується з American gods, але дуже частково, для тих кому сподобались Боги - зайде і цей. 

 P.S.: серіали в перекладі Кубіків почав дивитись дуже давно. Для себе зробив висновок, що їхня озвучка ідеально підходить для кримінальних історій, коли є потреба передати якісь сленгові моменти ( ,,Во все тяжкие'' ,,Лучше звоните Солу'' ), коли сюжет такий чорнушно-шизофренічний ( ,,Уилфред'' , ,,Идеал'' ), і от зараз їхня робота для двох вищезгаданих серіалів також на найвищому рівні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.07.2017 at 00:29, jack74 сказано:

що скажете по дубляжах, кому який сподобався? В якому перекладають написи?

Люблю Невстудію, але останнім часом чую від них одні мати. Тому обрала Лост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті подивився першу серію... З кубіками... Не сподобалось, забагато матів. Цієї срані мені і в реалі вистачає. Другу пробую в Лостфільм.

А про серіал - по першій серії - муть якась. Заявка на загадковість, інтригу, а поки дурь... Ну, спробую далі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Нарешті подивився першу серію... З кубіками... Не сподобалось, забагато матів. Цієї срані мені і в реалі вистачає. Другу пробую в Лостфільм.

А про серіал - по першій серії - муть якась. Заявка на загадковість, інтригу, а поки дурь... Ну, спробую далі 

також зараз в більшості на Lostfilm перекладі дивлюсь. кубики зі своїми матами де треба і де не треба остогидли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Нарешті подивився першу серію... З кубіками... Не сподобалось,

 

 

32 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

кубики зі своїми матами де треба і де не треба остогидли.

 Народ? ви шо? вобше? Ви ще подивіться "Секс в большом городе"(якщо таке є) в  Кубик в кубе!  Бляха,наприклад серіал "Настоящий детектив" треба дивитися тільки в кубіку!!! і "Во все тяжкиє"! також,ну ви блін дайьотє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився ще дві серії... змусив себе... сподівався, що може хоч далі щось краще буде... галіматня якась. Замахнулись на все відразу - і містику, і фантастику, і детектив, і треш, а вийшло... коли дитина в пісочниці "тортик" ліпить. Короче, для себе я його "закрив"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yura-patriot сказал:

 

 Народ? ви шо? вобше? Ви ще подивіться "Секс в большом городе"(якщо таке є) в  Кубик в кубе!  Бляха,наприклад серіал "Настоящий детектив" треба дивитися тільки в кубіку!!! і "Во все тяжкиє"! також,ну ви блін дайьотє.

тут друже питання не в якості перекладу і підборі голосів акторів, а в морально-етичній стороні. можливо дивитесь в навушниках або вночі, коли дітки сплять. а тут ні при дітях, ні при гостях не включити фільм. пам'ятаю серіал "Босс" 2 сезони в кубіках дивився, то син зайшовши в кімнату робив великі очі, які мати лунають з акустики. солідний мер Чікаго у висловах не стримувався. деколи знайомі просять записати щось з того що сподобалось і почувши, що є нецензурна лексика відразу відмовляються. саме про це мова, а не про якість дубляжу/закадрового перекладу. "Місце зустрічі змінити не можна" ми любимо і без нецензурщини, а дай його кубикам, то Семенович, Джигарханян і Бортник тільки матом би і крили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vitaliy L сказано:

тут друже питання не в якості перекладу і підборі голосів акторів, а в морально-етичній стороні

 Ну да є таке. Я то в основному дивлюся сам, а якщо не дома то в навушниках :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.08.2017 at 08:46, jack74 сказано:

подивився ще дві серії... змусив себе... сподівався, що може хоч далі щось краще буде... галіматня якась. Замахнулись на все відразу - і містику, і фантастику, і детектив, і треш, а вийшло... коли дитина в пісочниці "тортик" ліпить. Короче, для себе я його "закрив"

 варто книжку прочитати. В серіалі купу дрібних деталей викинули... Вийшов трохи сумбур..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...