Перейти до змісту

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?


romaxa11

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?  

103 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

39 хвилин тому, phantom сказано:

 

невже вчителюєш?

ні дня. потрібно було колись перекантуватись, як і більшості. Вчився непогано, але не розумів для чого і вчителі також не розуміли для чого вчити. Все всіх задовільняло. П'ять років спецалізованої самоосвіти могли б дати потужного спеціаліста в якійсь галузі. А так був весело прожитий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
41 minutes ago, romaxa11 said:

ні дня. потрібно було колись перекантуватись, як і більшості. Вчився непогано, але не розумів для чого і вчителі також не розуміли для чого вчити. Все всіх задовільняло. П'ять років спецалізованої самоосвіти могли б дати потужного спеціаліста в якійсь галузі. А так був весело прожитий час.

 

Українські реалії: людина з вищою освітою (та ще й з аспірантурою) не розуміє навіщо це їй потрібно !!! Інфантилізм?

Хоча це тема для іншої розмови ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

А так був весело прожитий час.

Ну так на платному ж напевно вчився, які там турботи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

Ну так на платному ж напевно вчився, які там турботи))

Я вчився на державному (математичний факультет, спеціальність інформатика) і теж підтримую @romaxa11 стосовно непотрібності більшості тих знань, які нам давали в універі. Особливо в плані програмування.

 

Єдине з чим не погоджуюсь:

13 часа назад, romaxa11 сказал:

Зараз вже не потрібно давати освіту

 

Освіта - не тільки дає / не дає знання, але ще й вчить мислити системно і "вчить вчитися". Я більш ніж впевнений, що маючи доступ до потужних джерел інформаціїї, дитина не буде самонавчатися, бо в неї немає такого стимулу / мотивації вчитися, як в дорослих. До того ж без наставників (викладачів) буде важко правильно вибудувати навчальний процес, щоб він залишався ефективним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю двійнят синочків, яким скоро буде рочок. Дружина хоче ще донечку, коли пацани трохи підростуть. Я не проти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старшій - 22 роки, сама собі раду вже дає, дякувати Богу. Меншому - 2 рочки))) Нормально все, аби здорові були. Але шкодую, що раніше не трапилось. Старша, мабуть, добрішою би виросла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Nana сказано:

Старшій - 22 роки, сама собі раду вже дає, дякувати Богу. Меншому - 2 рочки)))

Зустріч випускників, 20 років по випуску. Одна однокласниця стала мамою, інша - бабусею. А тут - теоретично майже два в одному :))) Радий за вас, щиро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша освіта - дитина сім років - до неї вже застосовується система оцінювання. Наголошую, не система навчання, а система оцінювання. Якийсь дуже розумний придурок складає програму таким чином, що неможливо пояснити за один урок матеріал, або вчителька має слабкі педагогічно-методичні здібності. Дитина не сприймає його на уроці, з батьками щось розв'язує, але вже має певні прогалини. І цю дитину потім вчитель, який не зміг їй пояснити оцінює, визначаючи її інтелектуальний рівень. Замість знань оцінювання.

Вчився я на державній формі. Три роки теоретичної фізики, головні розрахунки якої базувались на рівнянні Шредінгера. Нам на старті ніхто не пояснив що це таке і три роки 30 чоловік тупо впиралися в дошку переписуючи незнайомі символи. Коли вже вступав в аспірантуру, тоді сам прочитав з вникненням Бонч-Бруєвича - 500 сторінок і зрозумів що ж це таке, той Шредінгер. Хоча в кого як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Богу,дав моїй сім'ї 2 діток,4 роки не виходило.Приймав участь при виробництві;) та при народженні.Діти моє все...Вважаю це мінімум.

IMG_20170415_225051.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, romaxa11 said:

Вчився я на державній формі.

 

А-йя-йяй, і не соромно?

5 (8?) років держава безкоштовно навчала тебе, і що в результаті?

В результаті маємо: ти багато років безцільно протирав штани за державний кошт, держава не дорахувалась ще одного вчителя і десятки-сотні-тисячі українських школярів матимуть прогалини з фізики-математики-астрономії. :( Адже на твоєму місці міг би бути якийсь хлопець з сільської місцевості, який би після закінчення ВУЗу повернувся би до себе в район та навчав би діточок в місцевій школі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію куди тебе повело. Не хвилюйся, моя діяльність дала факультету точно не менше ніж він мені. В хлопця з сільської місцевості могло б так і не вийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, romaxa11 said:

Я розумію куди тебе повело. Не хвилюйся, моя діяльність дала факультету точно не менше ніж він мені. В хлопця з сільської місцевості могло б так і не вийти.

 

Ти пишеш загадками. 

Я не хвилююсь, я констатую факти. Купа "дітей" поступає вчитися на вчителів (переважно за державний кошт). І лише невеликий відсоток з них потім йде працювати в школи чи ВУЗи. Ти вважаєш, що це нормально і "хвилюватись" не треба?

Десь траплялось на очі, що в Китаї конкурс на одне місце у ВУЗі доходить до 200 абітурієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дороговізна побуту і послуг та мізерні зарплати це тільки половина причини чому в Україні демографічна криза по причині низької народжуваності.За крайні років 50т дуже змінилися матері тобто жінки в цілому.Ну реально більшість з чоловіків тут з досвідом сімейного життя.Покласти руку на серце і чесно відповісти-ну не хочуть жінки зараз народжувати багато дітей.Розказують про жахи родів, про нереальні напряги з здоров ям, про відсутність будь якого життя до випонення дітям 5ти років ,про відсутність грошей, про повноту, розтяжки, підтяжки, затяжки....Короче тотальні відмазки.А якщо ще й красивенька...і батьки чи чоловік толком заробляють...Одна дитина.Потолок.Правда вона з цього посту жінкам буде різати очі, та правда є правда, нікуди не дінешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Адже на твоєму місці міг би бути якийсь хлопець з сільської місцевості, який би після закінчення ВУЗу повернувся би до себе в район та навчав би діточок в місцевій школі. 

Якщо забрати умовного Ромаху із списку тих хто поступив, то доведеться знизити прохідний бал настільки, щоб замість нього у хвіст списку попав менш розумний хлопець із сільської місцевості. В мене купа одногрупників/однокурсників із фізичного факультету не працюють за спеціальністю, але при цьому все одно приносять користь суспільству. При чому більшість із них з успішністю в навчанні проблем не мали. З іншої сторони цікаво, чому в майбутньому навчить той хлопець з сільської місцевості, якщо тільки заради його вступу знижували прохідний бал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

щоб замість нього у хвіст списку попав менш розумний хлопець із сільської місцевості.

Пан @Vadimm  вважає сільських жителів менш розумними? Чи згадав кріпацтво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он допустил возможность более низкого уровня качества образования сельских школ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Alex S сказано:

Дороговізна побуту і послуг та мізерні зарплати це тільки половина причини чому в Україні демографічна криза по причині низької народжуваності.За крайні років 50т дуже змінилися матері тобто жінки в цілому.Ну реально більшість з чоловіків тут з досвідом сімейного життя.Покласти руку на серце і чесно відповісти-ну не хочуть жінки зараз народжувати багато дітей.Розказують про жахи родів, про нереальні напряги з здоров ям, про відсутність будь якого життя до випонення дітям 5ти років ,про відсутність грошей, про повноту, розтяжки, підтяжки, затяжки....Короче тотальні відмазки.А якщо ще й красивенька...і батьки чи чоловік толком заробляють...Одна дитина.Потолок.Правда вона з цього посту жінкам буде різати очі, та правда є правда, нікуди не дінешся.

колись читав що це стратегія по сповільненню росту населення планети. Поширення освіти серед жінок в країнах з високою народжуваністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчив спеціалізований математичний ліцей і в рейтингу групи я входив десь в 5-ку з 30-ти чоловік. Ю, а скільки в тебе дітей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, romaxa11 сказал:

 Ю, а скільки в тебе дітей?

Дівчинка 9-ти років, як мінімум. Але це таємниця, єслі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

Я закінчив спеціалізований математичний ліцей і в рейтингу групи я входив десь в 5-ку з 30-ти чоловік. Ю, а скільки в тебе дітей?

Одна штука і тій раду давати вже не легко. 

Є  в мене швагро, чотири дитини від трьох жінок. Вже і двох онуків має. Сидить на пенсії, палить сигари і пише мемуари. Заздрю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Alex S сказано:

Дороговізна побуту і послуг та мізерні зарплати це тільки половина причини чому в Україні демографічна криза по причині низької народжуваності.За крайні років 50т дуже змінилися матері тобто жінки в цілому.Ну реально більшість з чоловіків тут з досвідом сімейного життя.Покласти руку на серце і чесно відповісти-ну не хочуть жінки зараз народжувати багато дітей.Розказують про жахи родів, про нереальні напряги з здоров ям, про відсутність будь якого життя до випонення дітям 5ти років ,про відсутність грошей, про повноту, розтяжки, підтяжки, затяжки....Короче тотальні відмазки.А якщо ще й красивенька...і батьки чи чоловік толком заробляють...Одна дитина.Потолок.Правда вона з цього посту жінкам буде різати очі, та правда є правда, нікуди не дінешся.

є ще й інші причини. наприклад чоловіки. інфантильні, перерослі підлітки. які уникають відповідальності. звикли, щоб вся увага діставалася тільки їм. з таким чоловіком жінка підсвідомо уникатиме народження дітей. бо вона не впевнена в тому, що він зможе утримувати родину. чи в тому, що лишиться з нею у скрутні часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ті жінки...

інфантильні чоловіки...

...і тільки китайці мовчки роблять свою справу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, alexvvv сказано:

Пан @Vadimm  вважає сільських жителів менш розумними? Чи згадав кріпацтво?

 

12 годин тому, romanc сказано:

Он допустил возможность более низкого уровня качества образования сельских школ.

Хрєн там. Умовно, Ромаха займає при вступі 15 місце із 45 безкоштовних, з балом 120/200. Умовно, "хлопець з села", якому Ромаха з якогось перепугу має дати шанс, займає 46 місце, тобто втрапляє на платне навчання, з балом 78/200. Прохідний бал, умовно 80/200. Ромаха кладе болт на вступ, і комісія, почухавши рєпу, мусить знизити прохідний бал до 78/200, щоб кращий з "платних" зайняв бюджетне місце. Ітого, замість того щоб вчити толкового Ромаху, факультет вчить "хлопця з села" який не розуміє 3й закон Ньютона і не покаже точку на координатній сітці. Зате хлопець потім вчитиме дітей, бо в нього диплом, він скористався шансом сповна. Багато він навчить? Казатиме, "читайте параграф такий-то, єслі шо я в каптьорці"?

Вираз "хлопець з села" взятий з чийогось коментаря, мені пофіг насправді чи з села чи з міста. Його роль може зіграти наприклад, сирота, чорнобилець, чи хто там ще має пільги при вступі. Ефект один, якість освіти знижується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

...і тільки китайці мовчки роблять свою справу

Цитувати

Кстати, суть Таблицы Размножения заключалась в том, что кролики, размножаясь с опережением удавов, уменьшают риск каждого отдельного кролика настолько, насколько кроликов будет больше, чем удавов. Из этой таблицы следовало, что в будущем шанс встретиться с удавом у каждого кролика станет, уменьшаясь, стремиться к нулю и в конце концов достигнет его и даже превзойдет! Поэтому кролики очень любили размножаться.

...

— Размножаться с опережением — вот наше оружие! — крикнул Король и в знак того, что собрание закончено, взяв за лапку Королеву, удалился к себе во дворец.

Фазіль Іскандер, філософська казка "Кролики та удави"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...