Перейти до змісту

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?


romaxa11

Скільки діточок в своїй сім'ї хотіли б мати?  

103 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Давайте проведемо опитування про наше реальне майбутнє - дітей. Яку кількість ви вважаєте оптимальною для своєї сім'ї, чи плануєте в майбутньому. Питання одне з базових для виживання народу і країни загалом. Для себе оптимальна кількість, звісно якщо все буде добре, це троє діток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

теж троє маємо)

хотілося б ще малюка, та здоров'я на жаль не дозволяє.

часто стикалися раніше зі зверхнім ставленням оточуючих, мовляв нащо народили купу, що ви їм дасте в житті.. тепер відповідаю коротко. головне я їм вже дала- це життя. вони не матимуть айфона чи крутого одягу. зате матимуть набагато більше. матимуть рідних людей в дорослому житті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки - двох...але - "ще не вечір"...життя - складна штука,треба думати як всім раду дати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви не олігарх і не депутат/суддя/податківець/митник тощо, світлого майбутнього у ваших дітей в цій країні немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, vaz75 сказал:

Якщо ви не олігарх і не депутат/суддя/податківець/митник тощо, світлого майбутнього у ваших дітей в цій країні немає.

А ты правда считаешь, что у их детей оно светлое? Родители или на работе или в тюрьме... И не Факт, что они лююбят своих детей и уделяют им много времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

Якщо ви не олігарх і не депутат/суддя/податківець/митник тощо, світлого майбутнього у ваших дітей в цій країні немає.

 Якщо діти будуть займати інфантильну позицію до такого явища - то так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби більш високооплачувана робота, якби не було проблем із житловим питанням, якби ..... то багато 4-6 :)

а так 2 максимум, 1 вже є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби дозволяло фінансове становище, то точно трьох)) дійсно, перед тим, як народжувтаи велику кількість діток, потрібно добре подумати, що ти зможеш дати їм в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, romanc сказал:

А ты правда считаешь, что у их детей оно светлое? Родители или на работе или в тюрьме... И не Факт, что они лююбят своих детей и уделяют им много времени.

Посвітліше, ніж у інших, приземляйся торохи. Багато сівших олігархів\суддей\прокурорів\ДЕПУТАТІВ знаєш? Любов кажеш, якже це:

12 минуты назад, Lorelia сказал:

Якби дозволяло фінансове становище, .... що ти зможеш дати їм в житті.

 

17 минут назад, PEACH сказал:

якби більш високооплачувана робота, якби не було проблем із житловим питанням, якби .....

 

1 час назад, Bliksss сказал:

життя - складна штука,треба думати як всім раду дати...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно когда всевышний ограничил, и из этого выход есть, медицина. И глубже- Вы ж хотите воспитывать ребенка или родить?

А деньги всегда можно заработать, большее жилье можно снять, если нельзя сразу купить.

Мы родили в чужом городе,  и дом снят до лета))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, romanc сказал:

Все отмазки, было бы желание, это относится ко всему в жизни

 

42 минуты назад, romanc сказал:

Ладно когда всевышний ограничил, и из этого выход есть, медицина. И глубже- Вы ж хотите воспитывать ребенка или родить?

А деньги всегда можно заработать, большее жилье можно снять, если нельзя сразу купить.

Мы родили в чужом городе,  и дом снят до лета))

Навіть не знаю, як коментувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Второе выделение, если не понял, про тот случай, когда медицина бессильна... Много деток без родителей((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Lorelia сказано:

Якби дозволяло фінансове становище, то точно трьох)) дійсно, перед тим, як народжувтаи велику кількість діток, потрібно добре подумати, що ти зможеш дати їм в житті.

того нас меншає, а індусів, арабів, китайців - більшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, lanima сказал:

теж троє маємо)

хотілося б ще малюка,

Також маю трьох: хлопець, дівчина, хлопець. Я хочу ще, дружина майже не проти. Но поки літають над нами і гудуть то нічого не виходить. Навіть кури перестали нестись. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Grekus сказано:

Також маю трьох: хлопець, дівчина, хлопець. Я хочу ще, дружина майже не проти. Но поки літають над нами і гудуть то нічого не виходить. Навіть кури перестали нестись. :)

 

так це, літають з 16 до 24 год.

Кури несуться зранку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю двох. Хотів би - ще трьох.

Але тоді треба власний будинок, території з 20 соток, мінівена/буса. Коротше кажучи грошей з пів лимона єнотів. Ну, і напевно не в нашій країні... 

В даний час, я і так використовую всі "50 відтінків" заробітку в нашій країні. На пів лимона життя не вистачить ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В народі кажуть - Одна дитина не сім*я. Дві дитини-пів сім*ї. Троє дітей справжня сім*я! Як для мене то двоє дітей оптимальний варіант. Маю сина,йому б ще сестричку... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю сина, більше дітей не хочу. Чому ? Не хочу писати здоровенні *простині* й доходчиво розжовувати кожний пункт. Залишу так як є

12 часа назад, lanima сказал:

головне я їм вже дала- це життя

прикольний аргумент :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас дві доці (на фото). Більше не плануєм, але якщо Бог дасть, я буду радий. Таке щастя не може бути обузою).

 

 

IMG_0669._1493419273682.jpg

Копия DSC0jh059.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

але якщо Бог дасть, я буду радий.

Тобто не виходить, нажаль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

Маю сина, більше дітей не хочу. Чому ? Не хочу писати здоровенні *простині* й доходчиво розжовувати кожний пункт. Залишу так як є

прикольний аргумент :) 

це не прикольний аргумент. це найцінніше, що ми отримуємо.

уявіть на секунду, що десь там в іншому вимірі, душі чекають, щоб знову народитися. підходить черга. особистість вся в передчуттях нового і незвіданного. чекає, що ще трохи і вона знову попаде в яскравий світ відчуттів. а тут БАЦ!! і її різко викидає назад. бо якась дура на землі вирішила, що нова цяцька для неї важливіша, ніж дитина. і все. можливість втрачено. знову в чергу на століття..

коли відспівують покійників, там є дуже цікаві слова. " де немає ні радості ні печалі".

тільки на землі людина здатна відчувати. наші почуття, емоції, здатність приймати рішення- ось найбільше багатство і дар.

на жаль в нас зараз настільки споживацьке середовище, що все це для більшості людей немає ніякої ваги. новий забор кругом хати важливіший за малюка. чистої води егоїзм насправді. не хочу тратитися на дитину, якщо можна все це потратити на себе.

я не кажу, що потрібно народжувати чим побільше. але й мотивувати небажання фінансовим становищем, це просто відмазки.

хтось висував своїм батькам претензії, що його народили і не забезпечили при цьому квартирою машиною, дачою на канарах? в дитинстві це було важливим? 

не знаю, як інші, а особисто я глибоко вдячна своїй мамі за подароване мені життя. для мене це найцінніший подарунок. і я постаралася передати його далі- своїм дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, halcogen сказал:

Ну вас і понесло ))) 

 

але гарно і емоційно висловлено власну думку і ставлення до піднятого питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...