Перейти до змісту

Продаю старий телевізор


Рекомендовані повідомлення

Продаю старий телевізор так як стоїть на шкафчику без діла. 2 роки тому був робочий, як зараз - не знаю

Ціну не вказую бо не знаю, що запропонуєте так і віддам :) 

20170416_044252.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за такий телефізор ще потрібно доплатити, щоб його знесли і вивезли... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Basil сказал:

за такий телефізор ще потрібно доплатити, щоб його знесли і вивезли... імхо

 

Доплачувати точно не буду, В такому випадку він відправиться на смітник

Але раптом комусь потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Amor said:

Доплачувати точно не буду, В такому випадку він відправиться на смітник

Я на дачі такий поставив на обочині. Поки повернувся за 5 хв з другим, першого вже не було )) До речі, тут же на днях була тема, що скуповують таку техніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Не викидайте електроприлади і побутову техніку на смітник! Це заборонено за законом

Головне правило - стару техніку категорично заборонено викидати в сміттєвий бак. Це дуже шкідливо для навколишнього середовища. Справа в тому, що в деталях телевізора містяться різні важкі метали, а при пластик горінні виділяє отруйні речовини. Просто кажучи, таке сміття довго лежатиме на звалищі і не розкладатися під дією зовнішніх факторів. Старий телевізор не підлягає викиду на загальну смітник і за законодавством. Так як має третій клас небезпеки для навколишнього середовища.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Saddy сказал:

Дякую, написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

за такий телефізор ще потрібно доплатити, щоб його знесли і вивезли... імхо

якшо нема чим зайнятися на метал розкорочити.на 150 грн буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, продавець111 сказал:

якшо нема чим зайнятися на метал розкорочити.на 150 грн буде.

Це на вашу думку, чи маєте власний досвід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Shipshinka сказал:

Це на вашу думку, чи маєте власний досвід?

власний досвід.там транформатор меди хватае+з плаи цвет мета.на киноскопи катуха медна.плата шо тримають черняк.по зарашних цінах на метал десь так и буде біля 150 грн.картінки прикрепив шо в середині ховаеться

23540_320.jpg

24042_320 (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В телевізорі топікстартера, немає трансформатора (великої котушки).  Міді грам 800 буде, разом з проводом. Звичайно що все залежить від ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, продавець111 сказал:

якшо нема чим зайнятися на метал розкорочити.на 150 грн буде.

Нема там (в телевізорі ТС-ра) нічого крім деревяно-пластмасового ящика, кінескопа і купи плат. Курочити можна якщо реально нічого робити.

На метал можна ламати телики хіба що типу "Огонек" і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Litovets сказал:

Нема там (в телевізорі ТС-ра) нічого крім деревяно-пластмасового ящика, кінескопа і купи плат. Курочити можна якщо реально нічого робити.

На метал можна ламати телики хіба що типу "Огонек" і т.п.

під цифрою 1 назвав той блок трансформатором.там найбильше меди.и черняка на 4 кг буде точно.під цифрами 2-3 тоже медь.

23540_320.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, продавець111 сказано:

під цифрою 1 назвав той блок трансформатором.там найбильше меди.и черняка на 4 кг буде точно.під цифрами 2-3 тоже медь.

23540_320.jpg

Якщо зайдете в телевізорі,якого продають, того трансформатора під №1- дам Вам 100грн^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав електрон ц380д з декодером пал секам. 

Віддав в 2-гу лікарню в якусь там палату. Хай пацієнти дивляться. 

P. S. Заплатив ще 50грн. на таксі, щоб завезти. Благодійність вийшла мені платна))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, kushmiruk сказал:

Мав електрон ц380д з декодером пал секам. 

Віддав в 2-гу лікарню в якусь там палату. Хай пацієнти дивляться. 

P. S. Заплатив ще 50грн. на таксі, щоб завезти. Благодійність вийшла мені платна))) 

Підтримую.якшо річ стара і робоча.краще відати на благодійність ніж розбити на метал.так хоть комусь приемно і в пригоді буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тема вже неактуальна. Але розкажу історію.

Продали його декілька тижнів тому. Правда не пам'ятаю хто це був, в той момент в мене не було часу з тим розбиратись та й номер не записав. Ситуація така, що домовились за ціну 50грн за телевізор. Так як я був на роботі, а людина спішила, домовились що телевізор віддасть йому мій дідусь. Зустрілись вони, телевізор віддали, але в покупця з собою було тільки 100грн однією купюрою, та й в діда теж не було здачі. Тому покупець забрав і телевізор і гроші, скориставшись тим що це була старша людина. 

Неприємна ситуація, шкода що номер не зберіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Amor сказал:

Тому покупець забрав і телевізор і гроші, скориставшись тим що це була старша людина.

Так як ви написали, більш схоже на те, що я відібрав цей  телевізор силою.

Тобто я винен в тому що: 

1. дідусь не мав здачі.

2. дідусь сам запропонував забрати телевізор без грошей.

Телевізор мені віддали, а не я забрав. Коли я давав гроші, ми та телевізор, знаходились у квартирі. Як я його міг забрати? По вашому, це якась  чітко спланована операція по віджиманню тєлека.
Як би людина  не мала здачі, але хотіла гроші, я пішов би десь міняти. Але про це не було мови. 

Якщо вам це принципово, давайте номер картки, як тільки я побачу його, відразу скину 50 грн.

48 минут назад, Vitaliy L сказал:

які низькі і жадібні людці трапляються...

Не судіть людину по одному форумному посту, не знаючи її особисто.

Якщо жадібність в даній ситуації і присутня, то аж ніяк не в мене.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно коли порядних людей більшає. і ситуація прояснюється.

нічого особистого в попередньому пості не було.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Dim@ said:

До речі, якщо кінескоп не посаджений, то цей телевізор на звичайному аналоговому тб по якості картинки дасть фору більшості новіших кінескопним моделям.

Супервипуклий дизайн та суперконтрастний світлосірий. Роздільна здатність - страшно подумати.  Де знайти такого динозавра з непосаженим кінескопом, якщо будь-який наступний після рідного жив не більше 2 років? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Shipshinka сказал:

Так як ви написали, більш схоже на те, що я відібрав цей  телевізор силою.

 

Ситуація така що домовились ми з вами про одні умови, а по факту вийшло зовсім інше. Тимбільше ми пішли вам на зустріч, так як в вас не було часу і я попросив щоб вдома хтось побув заради того щоб віддати телевізор. Як розумієте, старші не сприймають адекватно ситуацію, а дехто цим користується. З таким самим успіхом я міг його десь викинути, не витрачати свій час та своїх родичів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...