Перейти до змісту

Боти, як засіб маніпулювання свідомістю [концепт]


HWman

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, HWman сказано:

Ось цей ролик вже здається не таким і антиутопічним, котрим виглядав 5 років тому

Не факт. Виникає багато речей про які навіть не уявляли. Наприклад звичайна реклама втрачає позиції - партнерські програми більш актуальні. Енергетика теж навряд чи буде такою як передбачували - вже вперед виступає розподілена генерація, різна вартість на протязі доби, об'єднана генерація.

Розвиток інформаційних технологій дає можливість створювати речі про які футурологи навіть не мріяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.05.2017 at 07:16, Zevs_Isver сказал:

або генератор випадкових чисел

 

псевдовипадкових, попрошу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, fenmix сказано:

псевдовипадкових, попрошу

А можливо там апаратний генератор поставили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас тут є найкрутіший вид ботів - платні інтернет агітатори, які мають чіткий план, інструкцію, на них не впливають жодні аргументи, факти. Чи цікаво з ними спілкуватись? Думаю небагатьом. Притому що це реальні люди, чи принаймі людина. Який сенс в спілкуванні з комп'ютером, з досконалою програмою на потужному движку? Це інша форма, яку ви сприйматемете до того часу, поки вона буде корелювати з вашими егоїстичними людськими потребами. Де цієї кореляції не буде, там і не буде спілкування. Комп'ютер може спілкуватись з котиками, песиками, гратись з ними, але ж вам це не цікаво, вас цікавлять програми для людей, бо ви людина. Колосальну кількість інформації комп'ютер не може вам надати. Він немає дитинства і дитячих друзів, він не хворіє і немає проблем. Ви не поділитесь з ним як з старими друзями спогадами про дитинство і життя. Тому це цікаво, але чи є в цьому сенс ще велике питання. Егоїзм розробників очевидний, але сенс?

Суть впливу бігдата в тому, що аналізуючи профіль в соцмережі, знаходячи серед постів потрібні символи, слова, фрази, визначається умовне вподобання людини і під нього формується предвзятий контент з фраз, справ, аналізу претендента і його опонента. Колись це було у вигляді чорного піару, потім джинси, маніпуляцій з соціологічними рейтингами. Але це все хоча й переможні, але одноразові технології, до яких суспільство дуже швидко адаптується і знаходить антидот. Все залежить від людини і її здатності до мислення, аналізу, до особистого сприйняття чи антипатії. Порошенка також дуже технологічно обрали, але чи потрібний вам такий персонаж на другий термін? Хоча в плані маркетингу це цікавий момент, але знову ж таки, поки суспільство ним не приїсться, як новинкою технології. 

Я спостерігаю досить велику кількість людей, як вже нахавались технологій і стараються більше аналізувати власне життя, досліджувати і виправляти його, ане новий гаджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю хто з якими алгоритмами там працює. Нікого не хочу образити. Певен, що багато розробок корпорацій поза можливістю "пащупать". Щодо імунітету людей, то всі ми опираємось на власний емпіричний досвід. А от статистика (яка самі знаєте шо) каже мені що 93% спокійно хавають дибілізатор і іже з ним. Тут цікава питома вага впливу, а не реакція одного юніта)

 

Зи. IBM відкрило апі для квантових обчислень. Це, так просто, ще один штрішок. І то вже вам не куда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...