Перейти до змісту

каркасний будинок. за і проти. потрібні будівельники з досвідом


CLS

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Вирішив побудувати каркасний будинок на сваях металевих. на ділянці високо грунтові води. порадьте друзі гарних будівельників, і де добре дерево можна купити. і напишіть відгуки хто вже будував каркасний будинок(плюси й мінуси каркасника). дякую.

E32E6A63-D914-483B-BF6A-E4C750EA5DD5-796-0000015C4D010E71.jpeg

E7D7DC77-5584-4D48-80FA-64CDC10E9C05-796-0000015C5BBB9731.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Покури цю тему:

Бордівчанин @Zalepok44 будувався по цій технології, була й тема відповідна, але десь зникла (чи я просто не можу її знайти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, мінуси лише два, 1 - це висока пожежонебезпечність і 2 - вплив всіляких шкідників і паразитів, як деревних шкідників, так і різноманітних гризунів, все інше лише плюси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

імхо, мінуси лише два, 1 - це висока пожежонебезпечність і 2 - вплив всіляких шкідників і паразитів, як деревних шкідників, так і різноманітних гризунів, все інше лише плюси

Один х.. що згорить кірпіч чи дерево, ну залишиться в тебе коробка і що. Треба все грамотно зробити щоб нічого не загорілося, а сірниками можна підпалити все що завгодно.

2.  За шкідників згідний, треба все норм обробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

Як це зникла. Я вже там живу місяць)

чим опалюєш?

В скільки обходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

чим опалюєш?

В скільки обходиться?

Пелети, 2-3 рази в тиждень по 3 години. Ну кілограм 60-80 в тиждень спалюють. Кг по 2.2 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

1 - це висока пожежонебезпечність

уяви, в селах ратнівщини, камінь-каширська, любешова - досі КУПА дерев'яних хат. Яким ОВЕР 50 років.

Скажу більше - в кожній хаті ПІЧ на ДРОВАХ!

Знаєш який відсоток згорання?  Я теж не знаю. Але не такий і великий.

Грамотно зовні обмуровують цеглою. Всередині  рівні стіни (гіпсокартон чи дранка і штукатурка)

І Супер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zalepok44 сказано:

Пелети, 2-3 рази в тиждень по 3 години. Ну кілограм 60-80 в тиждень спалюють. Кг по 2.2 грн.

тобто фактично те ж саме, що й в квартирі. Але якщо холодно - нагрів. В квартирі - мерзнути :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Zalepok44 сказал:

Один х.. що згорить кірпіч чи дерево, ну залишиться в тебе коробка і що. Треба все грамотно зробити щоб нічого не загорілося, а сірниками можна підпалити все що завгодно.

2.  За шкідників згідний, треба все норм обробити

проблема не тільки в тому, що згорить, проблема в тому, як швидко

2 щось мені здаєтся, що повністю захиститись від гризунів, майже не можливо й якщо в звичайному будинку дирку залив бетоном зі склом та й по проблемі, то в каркасі імхо, все набагато складніше й проблема значно ширша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас не вміють будувати сучасні каркасні будинки. Те що зветься каркасні будинки за канадською технологією це як китайська копія Iphone, ніби й подібне, але в суті своїй зовсім не то пальто. 

По перше у каркасних будинках є недостаток вентиляції, наскільки я знаю у нас системи вентиляції мало хто планує так як у Канаді.

В Канаді проектують системи вентиляції і при купівлі будинка можна замовити до тих систем додаткові плюшкі такі як: центральний загальний кондиціонер, очищувач повітря, зволожувач повітря, центральний загальний пилосос і навіть + така цікава штука як щілина в кухні куди змітається мусор, який всмоктується пилососом.

Опалення не парове, а теплим повітрям.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, tarasmv сказано:

По перше у каркасних будинках є недостаток вентиляції, наскільки я знаю у нас системи вентиляції мало хто планує так як у Канаді.

Ем.. в нас і ЗП не як в Канаді, і це задоволення, ніфіга не з дешевих!

Є фірми які це можуть зробити. От тільки хто готовий платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zalepok44 сказал:

Як це зникла. Я вже там живу місяць)

Не поняв. а де гучне заселення, могорич за поради. Та ну тебе, обідно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, CLS сказано:

Доброго дня. Вирішив побудувати каркасний будинок на сваях металевих. на ділянці високо грунтові води. порадьте друзі гарних будівельників, і де добре дерево можна купити. і напишіть відгуки хто вже будував каркасний будинок(плюси й мінуси каркасника). дякую.

E32E6A63-D914-483B-BF6A-E4C750EA5DD5-796-0000015C4D010E71.jpeg

E7D7DC77-5584-4D48-80FA-64CDC10E9C05-796-0000015C5BBB9731.jpeg

ми собі дерево купляли в Деражному. сосна. гарної якості. порізка брусів теж досить непогана.

восени було 2000грн за куб бруса.

в нас дерев'яний будинок. другий поверх хотіли робити каркасний. та коли взяла калькулятора в руки, то зрозуміла, що з дерев'яного бруса вийде значно дешевше.  тому восени купили дерево і в травні почнемо добудову. 

буквально вчора бачила на олх оголошення про продаж нового дерев'яного будинка в розібраному вигляді.7*10 плюс трьохметрова веранда за 60 тис грн. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов, до речі, он-лайн калькулятор по карканому будинку:  http://stroy-calc.ru/raschet-karkasa . Може комусь згодиться.

А будинок з бруса за 60тис.грн. - це дуже нормальна ціна, єдине, потрібна нормальна обробка від букашок-таракашок.

До речі, доводилось побувати на Франківщині в гуцульській хаті 1830-х років побудови, то там шашеля навіть і в помині не було. Правда, ліс заготовляли не так як зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zalepok44 сказано:

Один х.. що згорить кірпіч чи дерево, ну залишиться в тебе коробка і що.

В основному питання не в тому,що в тебе залишиться,а чи вцілієш  ти сам.Не дуже давно біля луцька згоріла деревяна хата(не буду казати чия,багато хто здогадається),так там ледь встигли вибігти люди з другого поверху.Це я знаю точно,в мене навіть фото є цієї хати в середині,є і на стадії будівництва.Там було з бруса не пиляного,тільки кора знята,пошліфовано,полаковано.А обробка проти горіння була найсучасніша.І що?Секунди і не має хати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін чуваки, якось буде час все напишу, покажу пофлткаю. Але реально, ласкаво прошу в гості, кого цікавить, що таке каркасник, все рлзкажу-покажу!!! Я на львівській біля "ліона"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будівництві все просто, якщо у вас є купа грошей то ви будуєте швидко і так як хочете.

 

А коли особливо грошей немає, і максимальна задача заїхати в будинок чим швидше то каркасний будинок виправдає себе в якійсь мірі, можеш поряд будувати хоть з броні плити де затишно і  комфортно :)

 

А деякі будуть по 10 років будинкі, поки заїхав то вже й нема часу жити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Itzamna сказано:

Мені за кірпіч,бетон, камінь стіною спокійніше

А ти в житті заробив на свою стіну з бетону/кірпіча? Чи ти просто експерт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

098-545-3312 Рома. Скажете, що з форума порадили - буде більш лояльніший в ціноутворенні.

Краще дзвонити після 18:00.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.04.2017 at 13:21, Zalepok44 сказал:

Пелети, 2-3 рази в тиждень по 3 години. Ну кілограм 60-80 в тиждень спалюють. Кг по 2.2 грн.

А де купуєте пелети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zalepok44 сказано:

Підгайці

де саме в підгайцях?

це майже поруч біля нас.можна потрохи навозити собі за літо, щоб восени не викидати велику суму відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, lanima сказано:

де саме в підгайцях?

це майже поруч біля нас.можна потрохи навозити собі за літо, щоб восени не викидати велику суму відразу.

Як їхати з Луцька зразу за знаком закресленим Підгайці поворот на право, там в тому повороті ще якийсь шрот(вивіска вісить). І плямо метрів 100, побачиш там дим завжди валить.

 +380508870188

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...