Перейти до змісту

С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ: ЮРИЙ ГАГАРИН НИКОГДА НЕ ЛЕТАЛ В КОСМОС


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

32 хвилин тому, Itzamna сказано:

:D - бачив дурників які тіпа в "російськіх банках" вікна били ? То це ті хто думає мало, патріотична біомаса, не будь таким...

ти трошки передьоргуєш, я писав про мову, бо один мутний юзер тихенько прощупував грунт на рахунок толерастії на форумі, щоб мати змогу виливати кацапське гівно тут під приводом плюралізму думок і інтернаціоналу.

Я тобі скажу що сам бачив в супер толерантній Європі: в Польші говорять польською, в Чехії - чешською, в Словаччині - словацькою, в Німеччині німецькою, в Австрії - німецькою (нажаль австрійської не чув. тобто одна мова пересічного спілкування, вивіски і все таке), в Франції - французькою, в Італії - італійською. Я не побачив інтернаціоналу і супертолерастії. переходити на англійську мову для абсолютної більшості важко, також кидається в очі відсутність гомосексуалістів в публічних місцях і справді, присутня помірна расова терпимість, хоча змішаних пар бачив дуже мало. Тобто щоб німець і туркеня чи навпаки, негритянка і білий. Воно є але рідкість. навіть в більшості голівудських фільмів негр буде одружений на негритянці, латинос на латинці і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь
25 хвилин тому, Itzamna сказано:

Москаль є москаль, і не важливо на якій мові він розмовляє. Це моє кредо

Багато знаєш москалів, що принципово говорять українською і дітей своїх виховали українцями? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що там про день космонавтики??? )))) Ви знаєте шановна громадо, хотілося б і собі, як україномовному, внести пару реплік, але..... бачу що тут на форумі є певна "команда" користувачів, яким начхати на істину важливості аргументу того чи іншого характеру. А процвітання "однобокості" тут просто процвітає.  І в кінці кінців поважайте думку іншого. Бо так і потонете в своєму поносі слів!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vitaliy2010 сказано:

Так що там про день космонавтики??? ))))

день космонавтики по версії "СовІнформБюро"....

"Совьєцкі новити" треба фільтрувати, фільтрувати 2 рази

 

бо те що було новинах, відредагована версія того що сталося,

і про пуски повідомляли вже "за фактом", якщо успішний був,

а якщо НЕ успішний - то нема чого і говорити

списали на небойові втрати і все тут

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.05.2017 at 13:32, difoto сказано:

А сама ФАУ-2 має китайські корні. То першими в космос людину китайці запустили? :)

 

 

Первые китайские баллистические ракеты базировались на основе конструкций советских ракет (которые в свою очередь основывались на немецкой ракете Фау-2).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oli сказано:

 

 

Первые китайские баллистические ракеты базировались на основе конструкций советских ракет (которые в свою очередь основывались на немецкой ракете Фау-2).

бггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малолетние клоуны, скрывающие в профиле свой возраст и считающие весомым аргументом в беседе минусование репутации в количествах больших, чем ответов по сути вопроса учат меня уму разуму. Минусаните ещё этот пост, я вам даю такую возможность  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alexasha сказано:

боянчик

 

полистай борду, ми десь мірялися результатами тестів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вашей позиции, кроме минусов в репе и обсуждения меня я вообще не прочитал. Дайте мне адреса правильных сайтов и цитаты, с которыми вы согласны. В этой теме по делу я читал только о контрактах Антонова, но без подробностей. Подробности таковы: контракты не выполняются, самолёты не строятся, контракт с арабами на 200 самолётов означает экспорт кадров и технологий на территории вне Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подробиці такі, що басейн КБ Антонова для випробування герметичності фюзеляжу наповнений і експлуатується. Останні три роки точно. А далі - логика. (в басейн вміщається все, крім "Мрії")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но за прошлый год - не построено ни одного самолёта, Дима. Меня это не радует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

Напомним, Ан-132 является модернизированной версией самолета Ан-32 с новыми двигателями, который может использоваться на песчаных аэродромах.

При создании Ан-132 изменениям подвергнутся носовая часть фюзеляжа, центроплан крыла и мотогондола Ан-32. После подобного обновления самолет сможет перевозить до 9,2 тонн при скорости 500 км/час.

По соглашению между Антоновым и Taqnia из Саудовской Аравии, украинское предприятие обеспечит проектирование самолета, однако его сборка будет выполняться на новом заводе в Саудовской Аравии.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Alexasha сказано:

 

Круто!

 

Але для людини, яка все життя прожила і виросла в Україні, та ще й (якщо вірити) старша за мене :

Надто мало!  

Мій словниковий запас  【26830】  А у тебе .png

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

 

Круто!

 

Але для людини, яка все життя прожила і виросла в Україні, та ще й (якщо вірити) старша за мене :

Надто мало!

Мій словниковий запас  【26830】  А у тебе .png

Hide

Женя, когда ты мне проц продавал, этот вопрос между нами не стоял, верно?  Кстати, всё работает, спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alexasha сказано:

Женя, когда ты мне проц продавал, этот вопрос между нами не стоял, верно?  Кстати, всё работает, спасибо!

Нехай служить.

Розмовляти можна хоч на урду чи суахілі. Мені байдуже. але рідну мову знати все ж таки варто.

Та й  тема уже з'їхала хз куди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Ох, вже ці тести - надумані і натягнуті. Рівень доктора філологічних наук мене тішить. Бо у першому класі був суто російськомовним. І народився у СРСР, нині територія РФ.

 

А хто говорить суржиком - поважає свою державу?

А хто говорить російською, але розуміє українську і при цьому комфортно почуває себе в україномовному середовищі - москаль?

А хто говорить українською і при цьому бреше, і брехнею своєю шкодить цілій державі - це українець?

А хто говорить російською і при цьому робить свою справу та на благо громадян - це українець?

А хто говорить українською, а матюкається серед гурту дітей - це українець?

А хто говорить українською ...

А хто говорить російською ...

 

Важливо хто говорить. Який приклад він показує, що робить, як ставиться до тих хто поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"День працівників космічної галузі України" - І призначити, коли подобається.

Фільм по темі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
2 годин тому, Cherman сказано:

З Вознесінням Юрія Першопроходця!

він був першим хто живим повернувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...