Перейти до змісту

«Укрпошта» провела ребрендинг


Basil

Рекомендовані повідомлення

Новий слоган компанії – «Головна пошта країни. Здатні дивувати»

Цитувати

«Ці дев’ять місяців ми працювали над змістом. Щоб посилки почали доходити швидше або взагалі почали ходити. Сьогодні ми починаємо змінювати не тільки зміст, а й форму. Я в перший день обіцяв, що «Укрпошта» почне посміхатися і ми працюємо над цим. Ми недавно дали порошок листонош за зниженими цінами, вони починають посміхатися. Уявляєте, ми ощасливили таким чином 36 тис. осіб», — заявив Смілянський, якого цитує ЦТС.

 

Що ж це за такий цікавий веселий порошок дали листоношам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Я ото думаю, мо то і собі в листоноші податись?

Мо мені теж дадуть такого порошку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Oli сказано:

@Basil  нова пошта  не осилить купівлі такого порошку

вони не купують, вони самі його труть :) "Ці дев’ять місяців ми працювали над змістом

 

Цитувати

Новий слоган компанії – «Головна пошта країни. Здатні дивувати»

Мене вони два тижні тому здивували - лист з району ДПЗ (ЛУЦЬКОГО ДПЗ), відправлений 13-го (на печатці пошти 14-те) прийшов на Львівську (теж в ЛУЦЬК) 29-го чи 30-го (точну дату на запам'ятав) - ото я був здивований! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Мене два тижні тому здивували - лист з ДПЗ (ЛУЦЬКОГО ДПЗ), відправлений 13-го (на печатці пошти 14-те) прийшов на Львівську (теж в ЛУЦЬК) 29-го чи 30-го (точну дату на запам'ятав) - ото я був здивований! :) 

так роутінг побудований,

так як з Луцька в Луцьк мало хто шле листи - лист по дефолту поїхав на Київ, з Києва на Луцьк

от і зайняло часу трохи

 

заради одного листа ніхто схему переробляти не буде,

 

логічно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛОГІЧНО?! І де ж тут логіка? :) За такою логікою взагалі весь рух всього в Україні мав би бути через Київ :)

 

А чому так сталось з листом в Укрпошті, то я в курсі про їхній дебільний "роутінг" :)  От тому вони, з такою розвиненою потужною мережею, будучи, по-суті, монополістом поза конкуренцією, виявились в такій глибокій клоаці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, jack74 сказано:

ЛОГІЧНО?! І де ж тут логіка? :) За такою логікою взагалі весь рух всього в Україні мав би бути через Київ :)

не факт, все залежить від того де знаходяться поштові хаби

 

якби був великий поштовий трафік між Луцьком і Жмеринкою, "жмеринські" листи в Луцьку  відбиралибся і їхали б прямо туди, а не через Київ  

 

від мене, клієнта ДГ, до сусіда по сходовій клітці, клієнта КС, трафік може бігати через Франкфурт.

буде потреба - порвайдери зроблять точку обмін трафіком

все в гроші впирається

 

за 2 грн і одного клієнта це не варто робити

 

p.s. 20 грн і Нова Пошта доставить швидше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Ото ти зрівняв - Укрпошту і інтернет :)

А ти в курсі, для чого придумали індекс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені якось зі Львова доставили за 1 день.  відправили в понеділок 12:03 забрав у вівторок(сайт показав що в 14:00 вже прибула посилка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, jack74 сказано:

:) Ото ти зрівняв - Укрпошту і інтернет :)

А ти в курсі, для чого придумали індекс?

принципи однакові, ніхто нічого нового не придумав,

просто ноги замінили на колеса, а колеса на пакети даних

 

індекс пришвидшує машину обробку (якщо він читабельно заповнений) це аж ніяк не впливає на схеми роутінгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє-нє-нє, я не про форму написання індексу для можливості автоматичної обробки, я про саму суть індексу, зоновості... Він якраз для того і був придуманий, щоб лист не йшов "через Київ" (а в СССР через Москву мав йти за такою логікою?), а щоб він направлявся в потрібну зону/підзону на першому ж вузлі. Тобто мій лист з Луцька в Луцьк далі Луцького головпошампту (на Кривому Валі)  з Луцька й не мав вийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

нє-нє-нє, я не про форму написання індексу для можливості автоматичної обробки, я про саму суть індексу, зоновості... Він якраз для того і був придуманий, щоб лист не йшов "через Київ" (а в СССР через Москву мав йти за такою логікою?), а щоб він направлявся в потрібну зону/підзону на першому ж вузлі. Тобто мій лист з Луцька в Луцьк далі Луцького головпошампту на Кривому Валі далі з Луцька й не мав вийти.

нєа, не через Київ-Москву, а через хаби обміну, вони чисто випадково були в великих містах,

якби був великий трафік між Києвом і Мінськом - через Москву ніхто б не возив листи,

а заради 1го листа гнати машину прямо в  Мінськ?

 

індекси тут не до чого :(

гіпотетично, є на листі індекс, "автоматичний програмно апартний комплекс" розрізнав його у відділенні 43017 (Луцьк) як Жмеринка.

і що? відряджати машину на Жмеринку? ні, поїде він на 43001 в Луцьку, на 43001 розпізнався як Жмеринка, супер відправляти машину на Жмеринку?

ні, поїде він на Київ.....

 

і так далі

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке "відряджати машину СПЕЦІАЛЬНО"?! Укрпоштовські машини регулярно їздять по відділеннях, а не лише при наявності посилок. Це Укрпошта, а не Делівері чи Інтайм. В укрпошті постійно щось привозиться-відвозиться (пенсії, лотереї, консерви/канцтовари, листи/посилки) і т.д. А для економії "трафіку" вони працюють не щоденно. Це я про віддалені пункти. А про всередині міста я взагалі мовчу, тут постійно хтось совається. Тому тут справа не в наявності "попиту на напрямок", а якраз в відсутності отієї "логіки", про яку ти починав. Індекс був придуманий не для вивчення "потрібності" чи "вигідності" "моста" (напрямку), а для пришвидшення доставки відправлення прямо адресату. Не через великі вузлові "хаби", як ти пишеш, а чере найближчі вузли мережі.  Але ж в нас як в нас - і зуби рвуть через ж..пу, тому й листи їздять через Київ.

Нічого, тепер вони нас ще більше "здивують" :) Листи поїдуть через Гамерику :)

 

ПиСи: дронами вони вже посилки доставляють ;) Це тоді, певно, якраз той порошок випробовували, що тепер його роздають і від якого поштарі посміхаються :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jack74 на пройобі з одним своім листом вже похоронив діяльність укрпошти, то херня, що цей один лист в порівнянні з загальною кількістю кореспонденціі, яка пересилається, така собі пісчинка на пляжі)



Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

Індекс був придуманий не для вивчення "потрібності" чи "вигідності" "моста" (напрямку), а для пришвидшення доставки відправлення прямо адресату. Не через великі вузлові "хаби", як ти пишеш, а чере найближчі вузли мережі.

індекс, як і штрих-код  дуже допомагає при автоматичній (машинній) обробці  кореспонденції,

якщо маниш для обробки нема - все одно жіноча очима буде дивитися.

 

"вузли" це ж не кожне відділення, не факт що пошта з 43017 на 43016 піде напряму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

Але ж в нас як в нас - і зуби рвуть через ж..пу, тому й листи їздять через Київ.

Нічого, тепер вони нас ще більше "здивують" :) Листи поїдуть через Гамерику :)

керують люди без зеленого поняття - от так і є

 

якщо через Америку швидше і дешевше - нехай їдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, rl72 сказано:

Jack74 на пройобі з одним своім листом вже похоронив діяльність укрпошти, то херня, що цей один лист в порівнянні з загальною кількістю кореспонденціі, яка пересилається, така собі пісчинка на пляжі)

в мене колись лист до Львова з Луцька йшов 1 місяць :(

 

вже втратили будь яку надію,

але як ми були раді коли він все ж таки дійшов.....

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, rl72 сказано:

Jack74 на пройобі з одним своім листом вже похоронив діяльність укрпошти, то херня, що цей один лист в порівнянні з загальною кількістю кореспонденціі, яка пересилається, така собі пісчинка на пляжі)

Я похоронив??? Вони самі себе вже давно похоронили. Їхнє керівництво в Києві ще 20 років тому замість розвивати сервіс, понастворювали збоку своїх "приватних" аналогічних служб, а звичайну пошту хєрили як могли. (аналогічно Укртелеком) От і зара сидять ті дівчата на відділеннях, і здають "плани" з продажу консерв та мівіни (і це не жарт! Начальство сношає за невиконання продажів оцих "супутніх" і несупутніх товарів!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Київ був жарт, просто твій лист банально десь завалявся, людський фактор.

нічого страшного, якщо треба прискорити та впевнитися, відправляй заказним чи з трек-номером (це коштує просто смішну суму).

а на рахунок логістики всіх поштових служб, @jack74 почитай тут. може дещо проясниш собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Тих "людських факторів" в Укрпошті!...  вона вся - суцільний "людський фактор".

2. Відправляв не я, а мені. Департамент соцполітики.

3. Сенс мені це читати? Я ж Укрпоштою не керую ;) Про "формули комівояжерів" вчити треба менеджмент Укрпошти, хоча сумніваюсь, що вони дослухаються... В них же все і так класно. ...а тепер, з порошком - взагалі! :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Тих "людських факторів" в Укрпошті!...  вона вся - суцільний "людський фактор".
2. Відправляв не я, а мені. Департамент соцполітики.
3. Сенс мені це читати? Я ж Укрпоштою не керую [emoji6] Про "формули комівояжерів" вчити треба менеджмент Укрпошти, хоча сумніваюсь, що вони дослухаються... В них же все і так класно. ...а тепер, з порошком - взагалі! :_39:

А з чого ти взяв, що то пошта в твоєму випадку винувата, а не департамент соцполітики?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, jack74 сказано:

...лист з району ДПЗ (ЛУЦЬКОГО ДПЗ), відправлений 13-го (на печатці пошти 14-те) прийшов на Львівську (теж в ЛУЦЬК) 29-го чи 30-го (точну дату на запам'ятав)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Про що можна казати, якщо на УкрПошті досі неможливо розрахуватися карткою, це просто якісь динозаври... Видача посилки з оплатою - це комічний цирк з втратою надії, що щось...колись...зміниться... Але, то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...