Перейти до змісту

Яке майбутнє України?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

5 minutes ago, alexvvv said:

О так,  потртсіті це показник :D

а шо, ваші люди в булошну на таксі не їздять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, antrakt сказано:

По законах економіки брак робочих рук в Україні мав би викликати підвищення зарплат. Закон попиту і пропозиції ніхто не відміняв.

Ні, не завжди, деколи бізнес або просто не відкриваається, оскільки не може платити податків і зарплати, або закривається чи скорочується.Не кожен бізнес може генерити чистими по 6000+грн. Але за рік і ця сума буде нічого не варта і оплата зміститься до 8000+. Бізнесів стане ще менше, а еміграція зростатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, antrakt сказано:

Завжди було цікаво, що цьому бізнесу заважає підняти зп за рахунок підняття ціни. Це ж би збільшило платоспроможність населення. І сам бізнес був би у виграші.

Мабуть те саме, що і відмінити субсидії та видати живі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, antrakt сказано:

Завжди було цікаво, що цьому бізнесу заважає підняти зп за рахунок підняття ціни. Це ж би збільшило платоспроможність населення. І сам бізнес був би у виграші.

 

))) так населення не готове платити. Бачив черги до Єврошопу? Такі черги вже давно не бачив, ще з 90-х років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, antrakt сказал:

Завжди було цікаво, що цьому бізнесу заважає підняти зп за рахунок підняття ціни. Це ж би збільшило платоспроможність населення. І сам бізнес був би у виграші.

Якщо до тебе черги не стоять, бо в тебе дешевше ніж будь-де, то, після підняття ціни, в тебе взагалі не будуть брати. Багато хто працює в нуль, тобто про підняття ціни і зарплати працівникам навіть мова не йде, бо якщо ти таки піднімеш ціну і зарплату своїм працівникам, це не підніме платоспроможність всього населення, а лише твоїх робітників. І якщо ти продаєш свою продукцію не лише своїм працівникам, то решті твоїх покупців стане важче купувати твою продукцію і вони підуть шукати дешевший аналог. А ти можеш потихеньку закриватися.

Зрозуміло що не у всіх так "на межі", в декого справи йдуть набагато краще, а в декого навпаки - ще гірше, ніж я описав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, romaxa11 said:

Ні, не завжди, деколи бізнес або просто не відкриваається, оскільки не може платити податків і зарплати, або закривається чи скорочується.Не кожен бізнес може генерити чистими по 6000+грн. Але за рік і ця сума буде нічого не варта і оплата зміститься до 8000+. Бізнесів стане ще менше, а еміграція зростатиме.

Еее, як так?

Держава може платити мінімалку 3200, а бізнес не тягне 6000? Що ж то за бізнес?

Ти своїм батракам кіко платиш?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, antrakt сказано:

На тролейбусах хочуть нових їздити

це питання до оренди землі і продажу комунальної нерухомості, яка тихенько попадає в кишені депутатам, а по місту колесить рухлять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, antrakt сказано:

Е ні. Не плутайте грішне з праведним. Наша влада мало в чому зацікавлена, що не дає кеш їм в карман. Тут інше питання. В нас люди самі не хочуть платити більше аби їздити на нових тролейбусах. Я проводив опитування на рахунок цього Вконтакті. 10% згідні платити 5 грн, 25% - 4 грн. А 65% не згідні платити більше заради оновлення рухомого складу.

Громадський транспорт в містах типу Луцька дотаційний в будь-якому аналогічному місті ЄС. І дотують його з продажу землі, нерухомості чи оренди. У нас головні статті наповнення бюджету практично нічого не приносять. Для прикладу ми в Ризі їхали в неділю в центр безкоштовно тролейбусом, хоча проїзд в будні десь біля євро. 

десь гарно написали, що в нормальних країнах малолітражки розсікають автобанами, а в проблемних бентлі катають по ямах замість доріг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) гандони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубів красавчик, поки було міжсезоння між президентами, на свій рахуночок (ряд фірм прокладок) відразу мільярд перевів навсяк випадок. Думав посадять, але таких у нас не садять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"я дуже люблю свою рідну землю, але я ненавиджу свою державу"... якось так...

мені 25, ще не одружений... з кожним днем все менше хочеться тут залишитись

чому? а тому що тут виживання, а не життя... тому, що в багатьох бачу все більше деградації і все менше людяності

тому, що ми знаємо, як нас обкрадають, але нічого не можемо з цим зробити... бо у нас вирішується усе чиїмось бажанням і карманом, а не законом...

 

 

...взагалі можна писати ще довго, але від того усвідомлення аж гидко стає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Werwolf777 сказал:

"я дуже люблю свою рідну землю, але я ненавиджу свою державу"... якось так...

мені 25, ще не одружений... з кожним днем все менше хочеться тут залишитись

чому? а тому що тут виживання, а не життя... тому, що в багатьох бачу все більше деградації і все менше людяності

тому, що ми знаємо, як нас обкрадають, але нічого не можемо з цим зробити... бо у нас вирішується усе чиїмось бажанням і карманом, а не законом...

 

 

...взагалі можна писати ще довго, але від того усвідомлення аж гидко стає

Мо же все ж не тікати? А міняти? Насильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

А міняти? Насильно.

Пане @vaz75 , на що Ви натякаєте? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

Пане @vaz75 , на що Ви натякаєте? 

А що? може не так? Як це свавілля можна ще побороти? А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vaz75 сказано:

Мо же все ж не тікати? А міняти? Насильно.

 

вже наміняли... та й мізки 70% людей не поміняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Werwolf777 сказал:

 

вже наміняли... та й мізки 70% людей не поміняти

Мізки одночасно не можливо змінити, потрібен час. але це можливо за правильних дій. Якщо ти про Майдан, то початок вірний був, продовження не вірне. Вся люстрація мала бути така, як на сцені на театральному майдані. От і маємо результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vaz75 сказал:

Вся люстрація мала бути така, як на сцені на театральному майдані.

Ага - точно! :) Ще якщо вона такими "люстраторами" проводилась і що вони зараз з себе уявляють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, vaz75 сказано:

Мізки одночасно не можливо змінити, потрібен час. але це можливо за правильних дій. Якщо ти про Майдан, то початок вірний був, продовження не вірне. Вся люстрація мала бути така, як на сцені на театральному майдані. От і маємо результат.

 

ніхто не дасть нам цього зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Україна - загадка. Деколи мені здається що її вже немає, тобто є якісь символи, історія, пам'ять і розуміння, але самої країни вже немає. А отже і немає майбутнього. Є люди які вмерли за неї, є, які продовжують захищати її, вірячи в неї як в добру легенду про "щасливу країну українців". Це реальні, але вже міфічні герої, які доповнять цю легенду. Все решта намагається її знищити. Аналогія - дитя яке з одного боку п'є живильне молоко з груді, а в іншу весело встромляє ножа, заколюючи свою матір і при цьому говорячи:"так по іншому ж нєльзя, всє так дєлают". Ті хто присягає іменем України - руйнують її вщент, докрадають, ніби попереду вічне життя і потрібно більше запхати в мішки, все запхати. Їм помагають і ті хто б мали їх ловити іменем України, садити, забороняти. Всі, як вампіри в останній раз п'ють її кров і дивуються, що вона ще тепла. Це кончєне кацапське телебачення на всіх українських каналах, спілкування, радіо, музика, кожен найменший чиновник, найвищі держслужбовці - всі ненавидять її, прагнуть зрадити, обікрасти, вбити. Ну а чого, всі ж так роблять. Я не знаю чи вмерла вже ота міфічна Україна, чи ще жива. І це в час коли все має цвісти і буяти, свої ж діти висмоктують як з берізки живильний сок, до останньої краплі. Організм вже не здатний боротись внутрішніми резервами. Максимум розвалитись на шматки, а потім на ще менші шматки і порозлазитись по світу. Хто куди. Єдина надія на іноземців. Що прийдуть сюди здорові психічно люди, які будуть здатні поставити на місце пожирачів, сказавши тихо але чітко"ні". І ті хто ще зміг вціліти потягнуться до них і країну врятують. Ну не раз вона зникала і воскресала. Може ми на порозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які шанси в дитини вижити коли мати вирішила зробити аборт, а лікар вже взяв гроші за операцію? Десь так і з нашим майбутнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Werwolf777 сказал:

 

ніхто не дасть нам цього зробити

10 часов назад, vaz75 сказал:

Насильно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Для мене Україна - загадка. Деколи мені здається що її вже немає, тобто є якісь символи, історія, пам'ять і розуміння, але самої країни вже немає. А отже і немає майбутнього. Є люди які вмерли за неї, є, які продовжують захищати її, вірячи в неї як в добру легенду про "щасливу країну українців". Це реальні, але вже міфічні герої, які доповнять цю легенду. Все решта намагається її знищити. Аналогія - дитя яке з одного боку п'є живильне молоко з груді, а в іншу весело встромляє ножа, заколюючи свою матір і при цьому говорячи:"так по іншому ж нєльзя, всє так дєлают". Ті хто присягає іменем України - руйнують її вщент, докрадають, ніби попереду вічне життя і потрібно більше запхати в мішки, все запхати. Їм помагають і ті хто б мали їх ловити іменем України, садити, забороняти. Всі, як вампіри в останній раз п'ють її кров і дивуються, що вона ще тепла. Це кончєне кацапське телебачення на всіх українських каналах, спілкування, радіо, музика, кожен найменший чиновник, найвищі держслужбовці - всі ненавидять її, прагнуть зрадити, обікрасти, вбити. Ну а чого, всі ж так роблять. Я не знаю чи вмерла вже ота міфічна Україна, чи ще жива. І це в час коли все має цвісти і буяти, свої ж діти висмоктують як з берізки живильний сок, до останньої краплі. Організм вже не здатний боротись внутрішніми резервами. Максимум розвалитись на шматки, а потім на ще менші шматки і порозлазитись по світу. Хто куди. Єдина надія на іноземців. Що прийдуть сюди здорові психічно люди, які будуть здатні поставити на місце пожирачів, сказавши тихо але чітко"ні". І ті хто ще зміг вціліти потягнуться до них і країну врятують. Ну не раз вона зникала і воскресала. Може ми на порозі.

Та все ти правильно пишеш. Я це зрозумів ще на піку Майдану. Пробував довести цю думку родичам, знайомим, друзям. Але на радощах "перемоги над сім'єю" мене не чули і сприймали як дивака, що не вірить в світле майбутнє. Питання: ти готовий діяти (я тобі вже не раз ставив таке питання в різні часи)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vaz75 сказал:

Питання: ти готовий діяти (я тобі вже не раз ставив таке питання в різні часи)?

щоб почути відповідь, став правильно питання. В даному випадку, воно звучить приблизно так : * ти готовий покласти *на плаху* життя і благополуччя своє і своєї сімьї заради світлого майбутнього України ? Заодно й сам крепко подумай над цим питанням, перед тим як комусь його задавати. Чи ти думаєш, що режим безболісно дасть з собою боротись й отак просто дозволить себе завалити ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...