Перейти до змісту

Наш хороший ОЛХ


Holy

Рекомендовані повідомлення

Ну принципі там вже є готовий бланк до заяви, 
http://blog.olx.ua/15798/znayti-shahraya-chomu-varto-zvertatisya-v-politsiyu/
але смисл

1 час назад, продавець111 сказал:

можиш звернутися в мвс може повезе.в знайомих були таки ситуацій вже рік заяви лежать.тільки слідаки миняються наново кожен слідак на допит визивае і все далі не рухаеться

хз що робити, як варіант дати кулібінами на ремон, можливо, що можна зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Holy сказано:

хз що робити, як варіант дати кулібінами на ремон, можливо, що можна зробити

спробуй.

А загалом, купуй або в перевірених у Луцьку, або на ОВерах чи колишньому аукро.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zheny@ said:

купувати ТЕХНІКУ на ОЛХ, можна лише в тих, хто там давно, і то, лише після того, як нададуть хоча б якісь факти того, що прилад робочий.

 

тю, а як хто нарегав собі пачку акаунтів, як карамба )), ще з часів сландо. і зараз періодично має собі приємний бонус до зарплати.

 

мене от що цікавить. забирати "налошку" продаван прийде зі своїм паспортом? чи як ці аферюги діють в таких випадках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

забирати "налошку" продаван прийде зі своїм паспортом? чи як ці аферюги діють в таких випадках?

в теорії так, але відрізнити "чесність" паспорта, працівники НП навряд чи зможуть. Є. та й є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вимагай тести відяхи, бублика і т.д. скріншоти чи краще фото екрана на телефон.

Де гарантія, що не пришле таку саму, але не робочу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

тю, а як хто нарегав собі пачку акаунтів, як карамба )), ще з часів сландо. і зараз періодично має собі приємний бонус до зарплати.

 

мене от що цікавить. забирати "налошку" продаван прийде зі своїм паспортом? чи як ці аферюги діють в таких випадках?

Якщо карта б/у і прийшла покупцю, то довести що він аферист буде важко. Бо б/в то є б/в. Безпечніше купувати тільки в людей, що мають відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Де гарантія, що пришле таку саму, але не робочу?

переклеїть серійники і т.д.?  Сумнівно.

 

купував кілька разів відяхи на олх. 2 рази виявилися грітими. Решта, ніби норм. Були навіть з рідними коробками.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

 

що що. продай її комусь на багатші села))

а куди совість діти( 
та нічо нормально, могло бути і гірше, головне, що живий залишився) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Holy сказано:

та нічо нормально, могло бути і гірше, головне що живий залишився) 

оптиміст, йопт! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

купував кілька разів відяхи на олх. 2 рази виявилися грітими. Решта, ніби норм. Були навіть з рідними коробками.

Я також купував на олх, і все було ок. Тут як пощастить, олх це лотерея однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Holy said:

а куди совість діти( 

ну так, проблємка є. совість на ОЛХ не продасиш, вона й задарма нікому не треба. в принципі, можна спробувати якісь аутотренінги :)

 

21 minutes ago, Zheny@ said:

в теорії так, але відрізнити "чесність" паспорта, працівники НП навряд чи зможуть. Є. та й є.

та все ж налошка - це, як я розумію, якась система грошових переказів (не пам'ятаю назву і немає під рукою їхньої квитанції). а раз так - то повинні бути якісь вимоги до ідентифікації відправника/отримувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я називаю такого роду проколи платними уроками.

 

Яка ціна питання відяхи була?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, yu2007 сказал:

та все ж налошка - це, як я розумію, якась система грошових переказів (не пам'ятаю назву і немає під рукою їхньої квитанції). а раз так - то повинні бути якісь вимоги до ідентифікації відправника/отримувача.

PayPal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, yu2007 сказано:

якась система грошових переказів (не пам'ятаю назву і немає під рукою їхньої квитанції)

ForPost вона називається в Нової Пошти

 

12 хвилин тому, Такер сказано:

я називаю такого роду проколи платними уроками.

Яка ціна питання відяхи була?

ТС писав у першому пості - 1900 грн. Дорогі уроки нині...

 

7 хвилин тому, Такер сказано:

PayPal

шонебудь, шо-небудь. напишіть ще гайд як гроші отримувати, а не відправляти. в Україні. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Demeter said:

ForPost вона називається в Нової Пошти

 

О, дякую

З публічного договору "Форпост"

 

Quote

Верифікація – встановлення (підтвердження) Фінансовою установою як суб’єктом первинного фінансового моніторингу відповідності особи Платника у його присутності отриманим від нього ідентифікаційним даним. Верифікація проводиться у випадках та порядку визначеними Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинними шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;

Ідентифікація – отримання Фінансовою установою як суб’єктом первинного фінансового моніторингу від Платника ідентифікаційних даних. Ідентифікація проводиться Фінансовою установою у випадках та порядку визначеними Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинними шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І мені вперше з продавцем на олх не підфартило.

Шукав регулятор потужності. Заводський. Знайшов. Подзвонив, проплатив, приїхала посиль.

Перші три фото з оголошення.

Три останніх - що прийшло.

На мій дзвінок "товар не відповідає оголошенню і є кустарщиною" чувак послав мене нахуй і кинув трубу. Ледве встиг обізвати його гопніком :D

Поржав.

По суті за 85+30=115 грн купив симістора і то не впевнений, що робочий.

Таку "хрень" зібрав би сам "навісним способом" за 20 хв, але ні - захотів цивілізований заводський варіант, щоб регулятор не "фонив" в мережу. Такі то справи....

Показати прихований контент  

Номер чувака видно на оголошенні 0989218705, смс-ки скидав з 0638804439. Платив через Приват 24.

IMG_20170414_215736.jpg

IMG_20170414_214426.jpg

004.jpg

IMG_20170414_214414.jpg

003.jpg

Hide  
Показати прихований контент  

002.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, все, що на фото в оголошені, співпадає з тим, що прийшло. Навіть ще й клемник поставили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Orfey сказано:

ну подай скаргу в приват24. Є можливість повернути гроші

а можна, більш детально? теж прислали не те що потрібно, міняти відмовились...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Michaylo сказано:

По-моєму, все, що на фото в оголошені, співпадає з тим, що прийшло. Навіть ще й клемник поставили.

Те що з клемником це якраз заводський варіант який мав прийти, а прийшло оте що на макетній платі коричневій з купою дирочок спаяно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму випадку - хрен з ним. Сам симістор вартує біля 30-40 грн. Перероблю плату по нормальній схемі - поставлю. Добре, що сума невелика.

Хоча. Картку привата того хлопа можна блоканути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, antrakt сказано:

Так не платіть наперед людям, яких не знаєте

В тебе запитував? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Opel75 сказано:

Хоча. Картку привата того хлопа можна блоканути.

 

От мене і цікавить як? теж сума невелика, більше 100грн. ніколи не відправляю, писав в чат привата, там сказали - іди в поліцію, тоді будемо приймати міри...

мож є простіший спосіб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

От мене і цікавить як? теж сума невелика, більше 100грн. ніколи не відправляю, писав в чат привата, там сказали - іди в поліцію, тоді будемо приймати міри...

мож є простіший спосіб?

Це той випадок, коли час дорожче коштує, ніж ті гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...