Перейти до змісту

Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї


romaxa11

Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї  

121 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

8 minutes ago, veter said:

А на рахунок "полив", ти краще в пам`яті покопайся

 

Я, навіть більше того, можу ще раз виставити на загал прінтсркін приватного повідомлення від тебе.

Ну як ілюстрацію того, що таке "поливати" ))

 

2 minutes ago, vaz75 said:

Вельми дякую за дозвіл, занотую.

Щодо "де поливав" я не такий віртуозний статист, просто закарбувалося намертво в пам'яті.

Але від @WebTraveller'а ти хоч на трохи відчепився, то факт. І це добре. Може хтось і по темі щось напише.

Батарея на смарті квакає, так що всім добраніч, було весело...

З Вебтревелером ми вели милу дискусію про справедливість у стосунках "громадянин-держава", моральність/аморальність сплати/несплати податків та праці на запоребрикових "братів". З невинними підколками, не більше. Ніхто нікого не посилав на південь і не ображався (знову таки ж, на відміну від...). Що там ти собі нафантазував я не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Я, навіть більше того, можу ще раз виставити на загал прінтсркін приватного повідомлення від тебе.

Ну як ілюстрацію того, що таке "поливати" ))

Нє нада, ми цей скрін пам'ятаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Я, навіть більше того, можу ще раз виставити на загал прінтсркін приватного повідомлення від тебе.

Ну як ілюстрацію того, що таке "поливати" ))

Та хоть 100 разів вистав, мені побоку, віриш, зазорного там нічого немає. Вліз в чужу розмову, почув тепле слівце в ході словесної перепалки і обідився - красавчик, що добавити.

 

П.с.: шкодую, що попросив твою пісеньку затерти, так би мав контраргумент проти твого скріна. Та ладно. Тішся чудо,  хоть десь самоутвердишся

 

П.п.с: тема про площі, не про політику, не про образи і суспільні відносини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

 

З Вебтревелером ми вели милу дискусію про справедливість у стосунках "громадянин-держава", моральність/аморальність сплати/несплати податків та праці на запоребрикових "братів". З невинними підколками, не більше. Ніхто нікого не посилав на південь і не ображався (знову таки ж, на відміну від...). Що там ти собі нафантазував я не знаю. 

Що для тебе миле, для інших треш. Не думав про таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, vaz75 said:

Що для тебе миле, для інших треш. Не думав про таке?

А хто тебе заствляє читати мою писанину? Листай та й все. В решті решт є функція ігнор.

 

Але ж душа вахтьора жаждєт публічного уніженія і наказанія, еге ж?)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 в тебе життєве кредо - не миті без провокації? :D Хоча, яке там кредо, воно видно якось саме пре :D до пори)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Але ж душа вахтьора жаждєт публічного уніженія і наказанія, еге ж?)))

 

Нєєє. Поганий ти наблюдун. Я не з таких вахтьорів. Це просто "дискусія" з тобою.

8 часов назад, yu2007 сказал:

А хто тебе заствляє читати мою писанину? Листай та й все. В решті решт є функція ігнор.

Нє дождьошся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, vaz75 said:

Я не з таких вахтьорів.

З таких, з таких.

 

До дорікаєш мене трешом, то пишеш, що не перестанеш читати. Їжачок плакався, але продовжував кохатися з кактусом ;) 

 

По темі. Хату вже прибрав до Паски? 90 квадратів то не хухри-мухри)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

До дорікаєш мене трешом, то пишеш, що не перестанеш читати. Їжачок плакався, але продовжував кохатися з кактусом ;) 

 

А я й не про себе писав, з чого ти взяв?

 

10 часов назад, vaz75 сказал:

Що для тебе миле, для інших треш. Не думав про таке?

 

Хлопче, логіка твоя пливе по-трошки і таких "вахтьорів" (ще один улюблений твій ярлик), як я це тішить. Продовжуй :)

1 час назад, yu2007 сказал:

По темі. Хату вже прибрав до Паски? 90 квадратів то не хухри-мухри)))

Тебе то так цікавить? Ні ще. Хочеш допомогти? Я вражений твоєю увагою :)

 

Вибач @romaxa11 а це срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 Але чомусь про треш пишуть не "інші", а сам Сірожа. Логічно, чо.

 

По темі. Прибирати не допоможу. Боюсь. Пам'ятаю ти фотки постив, як в тебе стіни в квартирі жахливо потріскали. А раптом завалиться? Розумію, що тобі не надто шкода буде, бо квартира обійшлася не дорого завдяки стрибку долара в момент купівлі, та все ж прийми мої співчуття наперед))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

@vaz75 Але чомусь про треш пишуть не "інші", а сам Сірожа. Логічно, чо.

 

По темі. Прибирати не допоможу. Боюсь. Пам'ятаю ти фотки постив, як в тебе стіни в квартирі жахливо потріскали. А раптом завалиться? Розумію, що тобі не надто шкода буде, бо квартира обійшлася не дорого завдяки стрибку долара в момент купівлі, та все ж прийми мої співчуття наперед))

Ланос, квартира, тріщини, долар, Сірожа... Що ж ти ще нариєш, аж на місці не всиджу, але певно то вже всі твої пошукові козирі. Хоча жгі.:D. мене то особо не зачіпляє. Бачиш, я під тебе не "рию"

А з чого ти взяв, що квартира мені дісталася не дорого? Трішки дешевше - так, але все ж дорого. Порівняно з тим, по яким цінам зараз квартири-мотлох продають то навіть дуже дорого :angry2:. Але вкусись за м'яку частину, я квартирою задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, yu2007 сказал:

вже регаюсь на різних фрілансру, аж дим іде))

Ну-ну. Ти думаєш зарегався на фралансру і все, бабло гребеш лопатою?))

Я 15 років займаюсь програмуванням. І постійно свої знання треба оновлювати, так як в цій сфері все міняється дуже швидко.

На всяких фрілансру я давно не сиджу, тільки на початку своєї діяльності. Знайшов клієнтів і з ними до цього часу працюю. Тепер шукають мене, а не я їх. Тому що старі клієнти дають рекомендації.

А фрілансом це називаю тільки тому що працюю вдома сам на себе, а не в офісі на дядю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі модерам треба потерти весь цей срач і залишити повідомлення по темі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А взагалі модерам треба потерти весь цей срач і залишити повідомлення по темі))

Це не срач :D, а жваве обговорення теми, просто життєві позиції і завдання у всіх різні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@WebTraveller Ти не міг це вчора написати??!! А я цілу ніч сидів регався на окупантських фрілансових платформах. Дістав лопату і сиджу чекаю, коли бабло почне перти, щоб гребти. Вже і проектик хатинки на 500 квадратів підшукав, щоб з понеділка починати будувати, а тут он воно що :( От і вір після цього людям.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

@WebTraveller Ти не міг це вчора написати??!! А я цілу ніч сидів регався на окупантських фрілансових платформах. Дістав лопату і сиджу чекаю, коли бабло почне перти, щоб гребти. Вже і проектик хатинки на 500 квадратів підшукав, щоб з понеділка починати будувати, а тут он воно що :( От і вір після цього людям.

 

То хоч би проголосував чесно в темі. А то ні одного голоса за житло до 500 квадратів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, WebTraveller said:

То хоч би проголосував чесно в темі. А то ні одного голоса за житло до 500 квадратів.

І то правда, одні ніщєброди на борді. До 200 квадратів то не житло, а шпаківня. Навіть якщо це без врахування прибудови для прислуги, кінотетра (мінімум 4К :) ) , спортзала, басейна і зимового саду, мені було б затісно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосував за 100 кв.м. Так як в назві теми ставилось питання "скільки достатньо". Якщо питання ставилось, наприклад, скільки ви б хотіли, без огляду на гроші і утримання, то звичайно хотєлка була б трохи більшою)). А так в моєї сім'ї (4 людини) зараз 3-кімнатна квартира на 64 квадрати, то хотілось ще б одну житлову кімнату, щоб у всіх по кімнаті було і одну технічну кімнату, для тримання речей і одежи, так як нема в нас ні подвалу, ні лоджії нормальної (2м х 1 м то не лоджія, а пародія), ні жодної кладовки в квартирі. Отже 64+12+14 = 90 кв.м. нам було б достатньо)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов мінімальні норми на кімнату :)

 

ДБН В.2.2-15-2005
2.24 Площа загальної кімнати в однокімнатній квартирі повинна бути не меншою 15 м2, в інших квартирах - не менше 17 м2. Мінімальна площа спальні на одну особу - 10 м2, на дві - 14 м2. Мінімальна площа кухні в однокімнатній квартирі - 7 м2, у дво- та більше кімнатних - 8 м2. Мінімальна площа робочої кімнати або кабінету - 10 м2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Юріч сказано:

Я проголосував за 100 кв.м. Так як в назві теми ставилось питання "скільки достатньо"

Уточню, достатньо при неврахуванні фінансового стану, що само по собі вказує на безлімітність достатності).

Маньяк писав, що пацани не поймуть. Ок, чого цивілізована Європа вже давно не світиться такою нерухомістю? Чого політики намагаються жити як всі? Чого головними клієнтами елітної нерухомості Європи є кацапські і хохляцькі олігархи і чиновники? Справа в тому, що твій будинок каже про тебе набагато більше за слова. Деколи він може сказати такі погані речі про господаря, що це краще втаємничити. В Європі вже давно керуються репутацією, яка з одного боку тебе обмежує рамками, але з іншої дає можливість стабільно якісно жити і не купувати очей у Сірка.

Звичайний єесівський чиновник не зрозуміє величі 500-1000 метрового палацу. Він побачить в ньому колосальну корупційну схему, проблему з правоохоронною, судовою системами. Це нормальна реакція, а не "що пацани подумають". Коли ми житемемо в країні де чиновник буде мріяти про 100-150 метровий котедж - це буде інша країна, з якої вже не прагнутимуть втікти наші діти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 500 квадратів, включаючи баню, гараж, майстерню та гостьовий будинок.

але то у мене сімя маленька))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Типова риса українця, видавати бажане за дійсне, піжонитись перед іншими. Від сільського весілля на 999 гостей, каєнів з лексусами (на газу, цука і так кредит ще вісить) до шизоїдних хат на 500-100500 квадратів.

2. Відсутність відповідальності, безкарність і боязнь втратити "зароблене", тому кеш різко конвертується у зазвичай жлобську нерухомість. (Сільські голови жирних сіл, митники, рішали, держслужбовці різних мастей, тощо..).

3. Раціоналізм та розумний/мудрий підхід - те чим керується зовсім невелика кількість людей з баблом +/-, як в дурного фантиків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і тойво, в сауні повішу 98" 4к телік, прийдуть пацани на пиво-ракі-футбол, всраються від заздрощів!!!!!

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...