Перейти до змісту

Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї


romaxa11

Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї  

121 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

5 minutes ago, WebTraveller said:

По темі я тобі відповів. Далі без толку шось пояснювати.

А в тебе точно "жаба". Бо тут бачиш куркулі будинки будують, а ти не можеш))

 

Та не жаба, а ЖАБИЩЕ. 

Отже твоя відповідь така: не сплачуючи податків з доходів і працюючи в московії (дистанційно) хату можна побудувати за 3 роки. Окей, приймається))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, yu2007 сказал:

 

Та не жаба, а ЖАБИЩЕ. 

Отже твоя відповідь така: не сплачуючи податків з доходів і працюючи в московії (дистанційно) хату можна побудувати за 3 роки. Окей, приймається))

Ні. Моя відповідь не така. Читай уважніше попередні пости

Якщо я завтра відкрию підприємця і буду платити все що мені "полагається" то за 3 роки. Якщо і далі не буду сплачувати то за 2 роки і 10 місяців))) 5% ролі особливої не грає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, yu2007 сказал:

і працюючи в московії (дистанційно) хату можна побудувати за 3 роки. Окей, приймається))

Не тыльки в московії. Маю клієнтів ще в Азербайджані і Литві))

Але дуже мало, в основному через недостатню кількість часу. Можу повністю переключитися наприклад на Азербайджан. Пропозиції поступали не раз.

Але з московією працюю вже біля 10-ти років з  одними і тими ж клієнтами. Ще коли ми були "братами" і "сестрами".

А через те що деякі дяді не награлись у дитинстві у войнушки, зв"язків цих втрачати не хочу і не буду. Є там нормальні люди, у нас навіть розмов на політичні теми не було по тому шо робиться зараз.

І повір, пуйла там тоже не люблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Polehan сказал:

@WebTraveller не треба виправдовуватись і щось пояснювати. воно того не варте.

Та може зрозуміє людина, почне роботу іншу шукати, заробляти більше, жаба давити перестане))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, WebTraveller said:

Та може зрозуміє людина, почне роботу іншу шукати, заробляти більше, жаба давити перестане))

 

вже регаюсь на різних фрілансру, аж дим іде))

 

Чувак, ти реально не розумієш, що коли ти на загал пишеш "а я податків не плачу, бо не хочу щоб в когось з'явилася нова яхта, і держава мені абсолютно нічого не дає, і все стає тільки гірше, і вся влада суки, і мусора суки, і лікарі суки... і т.д.", це аж ніяк не допомагає країні змінитися на краще, а зовсім навпаки??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

Тему створив, бо мені цікаво наскільки відрізняється ментальність, бажання звичайних громадян, від того, що ми бачимо на фотках зроблених дронами за високими парканами. Якщо б було хоча б декілька голосів тих, які захотіли б 1000 квадратів і більше - це мене б справді здивувало. А так ще раз доведена прірва між суспільством і владою.

судження впринципі не вірне, бо не враховуєш один простий, але важливий момент - апетит приходить під час їжі. Імхую, що в більшості випадків, олігархи і іже с німі, ті палаци будують не тому, що хочуть, чи мріяли про нього в дитинстві, а тому, що можуть, ну і заодно, заради того, що *пацани не поймуть* , якщо буде *халупа* на 150 квадратів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 заради того, що *пацани не поймуть* , якщо буде *халупа* на 150 квадратів

Вибачаюсь за оффтоп, та нах тоді ті "пацани, які не поймуть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

Вибачаюсь за оффтоп нах тоді ті "пацани, які не поймуть"?

в даному випадку *пацани* - це люди зі схожими статками чи на рівноцінному щаблі еволюції карьєрного росту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

в даному випадку *пацани* - це люди зі схожими статками чи на рівноцінному щаблі еволюції карьєрного росту

та я це прекрасно розумію, про це і маю на увазі, якщо статус дозволяє побудувати палац, то він же може і дозволити забити на думку "пацанів", чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

О, латентні вахтьори в темі про 4К вже піськами перемірялись і сюди вже добралися ;)   

 

Та жаба, жаба. А коли хтось пише, що на диво анусі їздить, так взагалі кушать нє могу.

 

Певно слово "латентний" то твоє улюблене, що ти ним розкидаєшся. А що, з піською маєш проблеми? Шкода.

Я там, де ти, люблю тебе...

А щодо Ланоса що не так, маєш краще щось? Давай мірятися ..цими, як вони... хтось за "Мерсами" ганяється, хтось за 4к телевізорами, хтось за банями... тобі яке діло? Те що ти в більшості тем починаєш ображати людей пояснюється нехваткою чогось в житті. Я припустив, що то банальна українська "жаба". Бачу що ні, треба копати глибше.

По темі, а в тебе що за хороми? Хочу теж не поїсти, може похудаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, romaxa11 сказано:

Чисто гіпотетично. От ви маєте гроші на купівлю квартири чи будівництво будинку. У вас вже є ділянка, комунікації і постає питання, якої площі будинок, чи квартиру придбати. Відійдіть на хвилинку від справжнього фінансового стану і можливостей і реально прикиньте ваші потреби, бажання і сконцентруйте їх в квадратурі опитування.

Ромко, все відносно... Як що  діток 8 душ+ жінка і чоловік, то певно чим більше тим краще))) Та й маю сумнів, що як би хто мав можливість побудувати і утримувати аля-Хонку як у Віті шапкокрада, навряд чи б хтось відмовився. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

та я це прекрасно розумію, про це і маю на увазі, якщо статус дозволяє побудувати палац, то він же може і дозволити забити на думку "пацанів", чи не так?

нєа, не так.

Приклад 1 : зустрічаются декілька дерикторів заводів, у всіх палаци по 500-1000 квадратів, а в одного 120. Як ти думаєш, вони будуть з ним мати справу ? Бо напевне думають, що той директор лох, раз така хата маленька, або ще гірше - чесний й з ним не заробиш відкатів чи інших муток

Приклад 2 те ж саме, тільки топ менеджери великих компаній, у всіх айфони чи інші топ телефони, а в одного нокія 3310, бо він її дуже любить. 

То не є добре, але в нас такий менталітет, що навіть ті, що можуть *забити х*й* на думку інших, чомусь цього не роблять, а пнутся, щоб не вивалюватись з образу, створеного для представників їхнього серидовища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, veter сказал:

та я це прекрасно розумію, про це і маю на увазі, якщо статус дозволяє побудувати палац, то він же може і дозволити забити на думку "пацанів", чи не так?

В нашій державі ПАНТИ наше всьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

 чесний й з ним не заробиш відкатів чи інших муток
 

Допоки буде ось так, добра не буде ніде. Хоча в реальності наведені приклади побутують в любій галузі діяльності, нажаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

нєа, не так.

Приклад 1 : зустрічаются декілька дерикторів заводів, у всіх палаци по 500-1000 квадратів, а в одного 120. Як ти думаєш, вони будуть з ним мати справу ? Бо напевне думають, що той директор лох, раз така хата маленька, або ще гірше - чесний й з ним не заробиш відкатів чи інших муток

Виходячи з результатів голосувалки на Борді директорів заводів нема. Чи шифруються, правда @yu2007? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, vaz75 said:

Певно слово "латентний" то твоє улюблене, що ти ним розкидаєшся. А що, з піською маєш проблеми? Шкода.

Я там, де ти, люблю тебе...

А щодо Ланоса що не так, маєш краще щось? Давай мірятися ..цими, як вони... хтось за "Мерсами" ганяється, хтось за 4к телевізорами, хтось за банями... тобі яке діло? Те що ти в більшості тем починаєш ображати людей пояснюється нехваткою чогось в житті. Я припустив, що то банальна українська "жаба". Бачу що ні, треба копати глибше.

По темі, а в тебе що за хороми? Хочу теж не поїсти, може похудаю. :)

 

"Латентний" я вжив вперше. 

Любиш мене - ти геєрас шолі?

Кого я образив в цій темі? Відпишіться, люди, я вибачусь :) 

"В більшості тем" саме ти намагаєшся мене "підколоти", хоча я веду дискусію з зовсім іншою людиною. Образив я тебе чимось?)))

Я  на відміну від декого (не буду показувати на С. В. Тк... пальцем) не люблю мірятись піськами і виставляти на загал своє особисте життя, тому я пас, худай без мене.

 

8 minutes ago, vaz75 said:

правда @yu2007? :)

 

Бачу, свербить тобі сильно. І так, і сяк намагаєшся зачепити. Дитячий садок...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

"В більшості тем" саме ти намагаєшся мене "підколоти", хоча я веду дискусію з зовсім іншою людиною.

 

54 хвилин тому, yu2007 сказано:

вся влада суки, і мусора суки, і лікарі суки... і т.д.

 

Бля я шось геть вже походу дупля не відбиваю. Або з лижами повний пздц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

 

"Латентний" я вжив вперше. 

Любиш мене - ти геєрас шолі?

Кого я образив в цій темі? Відпишіться, люди, я вибачусь :) 

"В більшості тем" саме ти намагаєшся мене "підколоти", хоча я веду дискусію з зовсім іншою людиною. Образив я тебе чимось?)))

Я  на відміну від декого (не буду показувати на С. В. Тк... пальцем) не люблю мірятись піськами і виставляти на загал своє особисте життя, тому я пас, худай без мене

 

Ти? Дискусію? Ха. Насмішив. Ти піднімаєш все болото, вишукуючи пости ще з початку створення Борди, і давай "опонента" поливати. Ото так дискусія? Он навіть С.В. Тк. нарив, статист.

От отримую я насолоду від підколювання тебе, не тільки ж тобі насолоджувати ( а я помітив, як ти в кураж входиш, особливо як плюсануть тобі двійко-трійко).

Ну ладно, без тебе, так без тебе. Щоб похудати, нафантазую, що в тебе 3500 квадратів палац, шоколадна фабрика і Ламборджині Д'ябло в гаражі. Та й на аві це ти. Блін, нє, побіг до холодильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для @veter, який пропустив першу серію, діалог з  @WebTraveller починається ось тут:

@vaz75 Окей, зрозумів. Підколюй скільки влізе. Я не проти. А якщо підколиш по темі, я буду тільки за.

Тільки, будь ласка, покажи, де саме і кого я тут "полив"?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 лижам походу дійсно пздц. Не бери в голову

 

А на рахунок "полив", ти краще в пам`яті покопайся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, veter said:

@yu2007 лижам походу дійсно пздц. Не бери в голову

 

Нічосє, як ти швидко вмієш читати. І не скажеш шо "ваєнний" ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

І не скажеш шо "ваєнний"

 

Не дивно, що соромишся виставляти на загал своє особисте життя. Вже 99% користувачів здогадалось ким я працюю, крім тебе звичайно (ваєнний-мусорилкін-гранатометник).

 

Успіхів в особистому житті, звивини не перегружай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

 @veter@WebTraveller

@vaz75 Окей, зрозумів. Підколюй скільки влізе. Я не проти. А якщо підколиш по темі, я буду тільки за.

Тільки, будь ласка, покажи, де саме і кого я тут "полив"?

Вельми дякую за дозвіл, занотую.

Щодо "де поливав" я не такий віртуозний статист, просто закарбувалося намертво в пам'яті.

Але від @WebTraveller'а ти хоч на трохи відчепився, то факт. І це добре. Може хтось і по темі щось напише.

Батарея на смарті квакає, так що всім добраніч, було весело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...