Перейти до змісту

Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї


romaxa11

Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї  

121 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я не поняв, вже можна начінать мачіть парашенка в цій темі чи ше рано?

Тут світоглядна концепція визначається. Це набагато серйозніше.Багатим бути не встидно і не погано. Бути патологічно хворим на багатсві - це погано. Тим більше це виставляти на показ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
18 minutes ago, romaxa11 said:

Тут світоглядна концепція визначається. Це набагато серйозніше.Багатим бути не встидно і не погано. Бути патологічно хворим на багатсві - це погано. Тим більше це виставляти на показ.

 

Ніхуасє. А можна для початку взнати, скільки собачих будок квадратів на 150-200 вже побудував пан @romaxa11 ?

 

П.С. Бути багатим в країні, де мільйони пенсіонерів отримують пенсію 50 доларів на місяць, - не погано? Та це кльово! Роздав раз на 4-5 років трохи гречки і далі багатієш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Чисто гіпотетично. От ви маєте гроші на купівлю квартири чи будівництво будинку. У вас вже є ділянка, комунікації і постає питання, якої площі будинок, чи квартиру придбати. Відійдіть на хвилинку від справжнього фінансового стану і можливостей і реально прикиньте ваші потреби, бажання і сконцентруйте їх в квадратурі опитування.

 

Якщо вирішили жити за містом і вам це комфортно, можна побудувати будинок з сіп панелей, основне що відносно не дорого та швидко бодується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бути багатим в країні, де мільйони пенсіонерів отримують пенсію 50 доларів на місяць, - не погано? Та це кльово! Роздав раз на 4-5 років трохи гречки і далі багатієш.

Ти як наша мільйонерна-мільярдерна влада. Хто має гроші? Ми йдемо до вас! Проблема не в багатсві, а в бідності. Світ вже давно генерує багатсво не продукуючи бідність. Багатсво з бідності - це наша технологія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, yu2007 сказано:

А можна для початку взнати, скільки собачих будок квадратів на 150-200 вже побудував пан

Немає собаки(, а будувати будку, щоб щось довести пану президенту, бажання немає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, romaxa11 said:

Хто має гроші? Ми йдемо до вас!

Ааа, я зрозумів. Так от для чого створена тема "Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї" )))

Тобто я помилився. Якби ти хотів поганити нашу владу, то створив би тему "Скільки життів треба прожити, щоб чесною працею в Україні заробити на 150-200 квадратних метрів житла".

 

П.С. Так скільки будок будинків побудував/квартир придбав сам і якої квадратури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему створив, бо мені цікаво наскільки відрізняється ментальність, бажання звичайних громадян, від того, що ми бачимо на фотках зроблених дронами за високими парканами. Якщо б було хоча б декілька голосів тих, які захотіли б 1000 квадратів і більше - це мене б справді здивувало. А так ще раз доведена прірва між суспільством і владою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Ааа, я зрозумів. Так от для чого створена тема "Скільки квадратних метрів житла достатньо вам і вашій сім'ї" )))

Тобто я помилився. Якби ти хотів поганити нашу владу, то створив би тему "Скільки життів треба прожити, щоб чесною працею в Україні заробити на 150-200 квадратних метрів житла".

 

П.С. Так скільки будок будинків побудував/квартир придбав сам і якої квадратури?

Заробити можна. Було б бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, WebTraveller said:

Заробити можна. Було б бажання

 

Ну потужним і чесним платникам податків видніше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

 

Ну потужним і чесним платникам податків видніше))

Та шо ж ти до тих податків причепився))

Ну оформлю я підприємця, буду сплачувати 5% від обороту. Це ніяк не помішає мені будувати будинок))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

 

Ну потужним і чесним платникам податків видніше))

Чесність переслідується по закону. Нагадати про Марушевську?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, romaxa11 said:

Нагадати про Марушевську?

 

Хто ж її забуде. Це ж та клята корупціонерка, яка скористалась службовим становищем і сама собі премію на 8 березня виписала.

 

10 minutes ago, WebTraveller said:

Та шо ж ти до тих податків причепився))

Ну оформлю я підприємця, буду сплачувати 5% від обороту. Це ніяк не помішає мені будувати будинок))

 

Там було написано "чесною працею". Мало того, що податків не платиш, так ще й сидиш на отсосі в країни-окупанта.

Нє, ну всьо чесно, а чьо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Там було написано "чесною працею". Мало того, що податків не платиш, так ще й сидиш на отсосі в країни-окупанта.

Нє, ну всьо чесно, а чьо))

А от не можу зрозуміти, тебе жаба давить чи що?

Я ж пишу, навіть якщо працювати офіційно то процент, який буду сплачувати не помішає мені будувати той самий будинок.

 

А країна-окупант це не тільки пуйло. Є там і нормальні люди

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, WebTraveller said:

А от не можу зрозуміти, тебе жаба давить чи що?

Я ж пишу, навіть якщо працювати офіційно то процент, який буду сплачувати не помішає мені будувати той самий будинок.

 

А країна-окупант це не тільки пуйло. Є там і нормальні люди

 

 

Я от не можу зрозуміти. Я ж пишу:

43 minutes ago, yu2007 said:

Скільки життів треба прожити, щоб чесною працею в Україні заробити на 150-200 квадратних метрів житла

 

Ти сам будуєш будинок і аргументуєш:

34 minutes ago, WebTraveller said:

Заробити можна. Було б бажання

 

При цьому не сплачуючи жодних податків з доходів і працюючи фактично на москалів.

Це, по твоєму, чесна праця в Україні???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як тобі ще відповісти шоб ти зрозумів. 

Попробую отак, конкретно:

Якщо я завтра починаю працювати офіційно, сплачую всі податки, що стосуються моєї діяльності, мені вистачить 3 роки щоб побудувати будинок на 200 квадртатів. 

 

Така відповідь влаштовує?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

При цьому не сплачуючи жодних податків з доходів і працюючи фактично на москалів.

Це, по твоєму, чесна праця в Україні???

 

І да, я рахую що це чесна праця. Я не пішов грабити магазини чи сумки красти.

Те що я дещо не сплачую, я не рахую що правильно, але й нічого смертельного не бачу. Держава теж не дає мені того що повинна давати.

І та ж держава забрала в людей кучу бабла (в бабушок і дєдушок). А там на книжках було ого-го. Вистачило і на будинок, можливо й не один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святий @yu2007 ! Давай вже мочи цього "жлоба-податкоухильника" і заспокойся. Певно все ж в тебе "жаба"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі: маю квартиру 90 кв. В звичайні дні - ідеально. Коли сваряться діти в своїй кімнаті - то мало, ще б одну кімнатку. Коли плачу комуналку - то багато. Коли прибираю -  краще б я і далі жив в 45 квадратах :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, vaz75 said:

Святий @yu2007 ! Давай вже мочи цього "жлоба-податкоухильника" і заспокойся. Певно все ж в тебе "жаба"

 

О, латентні вахтьори в темі про 4К вже піськами перемірялись і сюди вже добралися ;)   

 

Та жаба, жаба. А коли хтось пише, що на диво анусі їздить, так взагалі кушать нє могу.

 

16 minutes ago, WebTraveller said:

І да, я рахую що це чесна праця. Я не пішов грабити магазини чи сумки красти.

Те що я дещо не сплачую, я не рахую що правильно, але й нічого смертельного не бачу. Держава теж не дає мені того що повинна давати.

Так петя й вова з мого юзерпіка теж магазини не грабують і сумки не крадуть. Так, дещо не сплачують, але ж нічого смертельного)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Так петя й вова з мого юзерпіка теж магазини не грабують і сумки не крадуть. Так, дещо не сплачують, але ж нічого смертельно)))

По темі я тобі відповів. Далі без толку шось пояснювати.

А в тебе точно "жаба". Бо тут бачиш куркулі будинки будують, а ти не можеш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосувалка є, а результатів ніц не видно, це в мене одного такий глюк? Цікавить лідируюча позиція в опитуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я хз, тикнув меньше 50квм. Перечитавши тему певне змінив би свій голос. Я живу в квартирі 45квм, по великому рахунку нам на двох з дружиною - погорло. Якби будинок - 100-120квадратів потолок. Баню я не хочу а от гараж і майстерню так, хай це ще 20-30 квадратів. І про сад мрію, такий хоч би на пів гектарика=)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, veter сказал:

голосувалка є, а результатів ніц не видно, це в мене одного такий глюк? Цікавить лідируюча позиція в опитуванні

4fca8664c4.png

був глюк, але потым само собою показало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...