Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

А мне вот это в СССР нравится - стабильность и возможность долгосрочного планирования.

Кто бы что не говорил, но сейчас, у большинства населения такого нет... (разве только зп не в $)

Элво.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Oli сказано:

ще можна глянути Сделано в СССР  трохи є серій...

а мені Намедни більше подобається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Prot А навіщо була електрика, коли не було електроприладів?

Ну, лампочки ілліча були. І тілівізор з однією-двома програмами
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Prot сказал:

стабильность и возможность долгосрочного планирования

Да і на Заході зараз так живуть! Країни не ковбасить, банки стабільно працюють, люди у кредит вільно все купують, влаштовують життя... А в нас до такої межі все заполітизувалось, що і не видно коли з того сра...у країна вибереться. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Все рівно, були такі, що електрику крали ))

От звідти, від тих крадіїв, все і зароджувалось, що зараз відхаркуємо - корупція!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От звідти, від тих крадіїв, все і зароджувалось, що зараз відхаркуємо - корупція!

Тобто, коли була держава в якій нічого не можна купити, то було дуже добре?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

коли була держава в якій нічого не можна купити, то було дуже добре?

А що не можна було купити, конкретно можна? В мене батьки і кольоровий телевізор купляли і джинси гарні мав і кроси адіки і дядько з Сахаліну ікру передавав або привозив і їли не на свята :) Чого вам не вистачало? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що не можна було купити, конкретно можна? В мене батьки і кольоровий телевізор купляли і джинси гарні мав і кроси адіки і дядько з Сахаліну ікру передавав або привозив і їли не на свята [emoji4] Чого вам не вистачало? [emoji4]

А ти пробував на будівництао власного будинку купити цемент , цеглу, блоки?

 

П.с. а якщо червону ікру тобі дядько привозив, то це не означає, що твій дядько возив іі всім. Чи що іі можна було на свята і не на свята купити в магазині.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, igorgame said:

А що не можна було купити, конкретно можна? В мене батьки і кольоровий телевізор купляли і джинси гарні мав і кроси адіки і дядько з Сахаліну ікру передавав або привозив і їли не на свята :) Чого вам не вистачало? :)

Тобто якщо зараз у мене є кольоровий телевізор, джинси, кроси адікі і червона ікра, то "всьо в порядкє"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо зараз у мене є кольоровий телевізор, джинси, кроси адікі і червона ікра, то "всьо в порядкє"?

Значить ти живеш в есесесері))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, rl72 said:


Значить ти живеш в есесесері))

Алеж в СССР треба було всьо "діставати"... А тут ти ідеш в магазин і купляєш - пропускаєш купу веселих кроків "діставання".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

П.с. а якщо червону ікру тобі дядько привозив, то це не означає, що твій дядько возив іі всім.

Дивлюсь тут багато таких "розумних" :) У темі наче кожен про своє життя у той період ділиться, (якщо дійсно жив, а не по розмовах рідних або знайомих щось знає, а сам під стіл пішки ходив, може...), а тут починається... От з такими "вумниками" і теми гарні загинаються, бо когось "тоді", образили, хтось щось не міг купити, ще щось і... загальний діагноз - тоді погано було! Повторюсь - радійте сьогоденню! :)))))))))

@rl72 Я так поняв ти вже тоді будувався і проблеми виникли? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, diezel сказал:

Тобто якщо зараз у мене є кольоровий телевізор, джинси, кроси адікі і червона ікра, то "всьо в порядкє"?

Тут мова про той період чи як? Що за люди... :( Тоді в людей були гроші, но не було асортименту товарів, а зараз все навпаки, відчуваєте різницю?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, diezel сказал:

ідеш в магазин і купляєш

Одне НО - якщо є за що! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь тут багато таких "розумних" [emoji4] У темі наче кожен про своє життя у той період ділиться, (якщо дійсно жив, а не по розмовах рідних або знайомих щось знає, а сам під стіл пішки ходив, може...), а тут починається... От з такими "вумниками" і теми гарні загинаються, бо когось "тоді", образили, хтось щось не міг купити, ще щось і... загальний діагноз - тоді погано було! Повторюсь - радійте сьогоденню! :)))))))))

@rl72 Я так поняв ти вже тоді будувався і проблеми виникли? [emoji4]

Якщо тобі дядько ікру привозив, то не значить, що у всіх вона була. Так зрозуміліше? А дядько в магазі купляв, чи давав початок корупціі?

П.с. я в той час не будувався, але про життя тоді знаю не з ббс))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

Якщо тобі дядько ікру привозив

Що ти до тої ікри докопався? :)

 

1 минуту назад, rl72 сказал:

А дядько в магазі купляв, чи давав початок корупціі?

Дядько у море ходив і працював клято!!! Так зрозуміліше?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, igorgame сказано:

Дядько у море ходив і працював клято!!! Так зрозуміліше?!

але ти це подав ніби у всіх було однаково. І за "адіки" згадав і джинси.

 

В більшості простого люду цього тупо не було. Більше скажу - можливості не було.

 

Доречі, оце "діставання" стосується далеко не усього періоду СРСР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В більшості простого люду цього тупо не було. Більше скажу - можливості не було.

а ти не плутай простий люд з завмагом-парторгом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

а ти не плутай простий люд з завмагом-парторгом

а де я сплутав? В якому із моїх речень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а де я сплутав? В якому із моїх речень?

то я так написав що до твого порівняння  "тих в кого все було" і "простого-люду"

 

правильніше було написати не порівнюй,

памілка закралася

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

А що не можна було купити, конкретно можна? В мене батьки і кольоровий телевізор купляли і джинси гарні мав і кроси адіки і дядько з Сахаліну ікру передавав або привозив і їли не на свята :) Чого вам не вистачало? :)

Все продавалось з під прилавку, потрібні були зв'язки ("блат"). Проста людина мала гроші але не мала що купити - на прилавках лежав відвертий непотріб. Було атрофоване суспільство - "елітою" були партійні бонзи, постійно підтримувався стан страху, щоб унеможливити появу вільнодумства. Подивіться на північну корею - ми жили при союзі трішки краще бо не було такої блокади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...