Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

48 минут назад, yura-patriot сказал:

  Ото шо значить інтернета в людей не було))

І були чимось заняті. А зараз одна розвага - піти побухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, volks сказано:

І були чимось заняті. А зараз одна розвага - піти побухати.

Зараз в людини ще більше можливостей, хто вибирає побухати то їх проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, alexvvv сказал:

Зараз в людини ще більше можливостей, хто вибирає побухати то їх проблеми.

 

Так, але дійсно тоді інету не було (як не крути, але зараз він багато часу забирає у дітей і молоді...та й в мене також :D) і гуртки, спортивні секції, були безкоштовними, та й, на мій суб'єктивний погляд, більш поширені, тобто більш культивувалися серед дітей і молоді...та й серед дорослого населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, alexvvv сказал:

Зараз в людини ще більше можливостей, хто вибирає побухати то їх проблеми.

Малась на увазі молодь і діти. Хоча Юріч вище вже відповів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, volks сказано:

Малась на увазі молодь і діти. Хоча Юріч вище вже відповів.

Ну треба ж якийсь спосіб мати для відділення зерна від полови, хто встояв, той і на коні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halcogen сказал:

Хто мав електрогітару - всі дворові дєвки його. Зараз тільки за Айфон :D

 

Хватало просто гітари і вміння гарно грати і співати). Говорю "со знанієм дєла" :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ой як цікаво. Виявляється в ссср було декілька "Врадієвок", в т.ч. в Украіні

 

Покой и стабильность в СССР

https://petrimazepa.com/pokoi_i_stabilnost_v_sssr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, rl72 сказал:

Ой як цікаво. Виявляється в ссср було декілька "Врадієвок", в т.ч. в Украіні

Покой и стабильность в СССР

https://petrimazepa.com/pokoi_i_stabilnost_v_sssr

А скільки мирних протестів було, що навіть не увійшли в історію? Недавно довідався, що мамин дядько, для мене дід Гаврило, був сільським головою  у Звірові багато років і весь цей час його пресували зверху щоб закрив церкву, могли до ночі тримати в сільраді, а могли й усю ніч. На що дід Гаврило завжди відповідав: не я відкривав і не я закриватиму. Хочете зберу село і ви їм запропонуєте це зробити. Якщо громада погодиться, то закриємо. Жоден кгбіст чи партпрацівник не наважився. Церква пропрацювала весь час і працює і досі, правда, належить московському патріархату.  Я запитав в мами: це получається, усі церкви закрилися з мовчазної згоди інших голів і простих людей? Отже влада боялася простих людей, і все те, що робилося поганого за союзу, відбувалося завжди за мовчазної згоди простих людей? Получається так - відповіла мама.

І зараз також влада (люба) боїться простих людей. І лише мовчазна згода розв'язує їй руки. Так що ти можеш мене критикувати, але я не буду мовчати, "бо у нас війна" чи ще щось. Вже один раз мовчали... 70 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

А скільки мирних протестів було, що навіть не увійшли в історію? Недавно довідався, що мамин дядько, для мене дід Гаврило, був сільським головою  у Звірові багато років і весь цей час його пресували зверху щоб закрив церкву, могли до ночі тримати в сільраді, а могли й усю ніч. На що дід Гаврило завжди відповідав: не я відкривав і не я закриватиму. Хочете зберу село і ви їм це запропонуєте це зробити. Якщо громада погодиться, то закриємо. Жоден кгбіст чи партпрацівник не наважився. Церква пропрацювала весь час і працює і досі, правда, належить московському патріархату.  Я запитав в мами: це получається, усі церкви закрилися з мовчазної згоди інших голів і простих людей? Отже влада боялася простих людей, і все те, що робилося поганого за союзу, відбувалося завжди за мовчазної згоди простих людей? Получається так - відповіла мама.

І зараз також влада (люба) боїться простих людей. І лише мовчазна згода розв'язує їй руки. Так що ти можеш мене критикувати, але я не буду мовчати, "бо у нас війна" чи ще щось. Вже один раз мовчали... 70 років.

 

в нас в селі церква теж працювала весь час.

а в костьолі (бо до 1939 була Польща) був склад колгоспний.

а на Різдво кожного року були бійки колядників з міліцією, які приїжджали вертеп розганяти.

ну якби між критикою влади і розповсюдженням фейків, є різниця. але це не тема цього топіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, rl72 сказал:

ну якби між критикою влади і розповсюдженням фейків, є різниця. але це не тема цього топіка.

Ти мене звинувачуєш у розповсюдженні фейків? То вже лінк давай, щоб не бути балаболом. Можеш і в іншому топіку, мені без різниці, головне процитуй мене чи нік мій встав, щоб я це побачив. Бо ти різні фейкновини цитуєш на борді набагато частіше за мене, а звинувачуєш чомусь мене в цьому. Можливо робиш це у іншому ніж я контексті, але, якщо мова про розповсюдження, то за тобою гріха більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти мене звинувачуєш у розповсюдженні фейків? То вже лінк давай, щоб не бути балаболом. Можеш і в іншому топіку, мені без різниці, головне процитуй мене чи нік мій встав, щоб я це побачив. Бо ти різні фейкновини цитуєш на борді набагато частіше за мене, а звинувачуєш чомусь мене в цьому. Можливо робиш це у іншому ніж я контексті, але, якщо мова про розповсюдження, то за тобою гріха більше.

 

та ладно. коли ти постив новину про 130 місце України в рейтингу доріг? вчора чи позавчора? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

та ладно. коли ти постив новину про 130 місце України в рейтингу доріг? вчора чи позавчора? )))

І де там фейк? Такого рейтингу не існує? Всесвітній економічний форум його не складав? Підмінили місце? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

І де там фейк? Такого рейтингу не існує? Всесвітній економічний форум його не складав? Підмінили місце? 

:D

 

та все там вірно, не нервуйся. точно так само як те, що за 25 років відремонтували Львів-Луцьк, Львів-Володимир-Нововолинськ і ремонтують Львів-Ковель :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

От по таких білетиках ми ходили в кінотеатри на мульти і на кіну :) 

image.thumb.png.76db20b89a4c38f4db1240512176f36c.png

(ото-то запаслись в Драмтеатрі тією макулатурою, що аж досі мають!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

От по таких білетиках ми ходили в кінотеатри на мульти і на кіну :) 

image.thumb.png.76db20b89a4c38f4db1240512176f36c.png

(ото-то запаслись в Драмтеатрі тією макулатурою, що аж досі мають!)

Не бреши, це театральні білети. В кіношку були такі:

Результат пошуку зображень за запитом "билет в кинотеатр ссср"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jack74 сказал:

да, і такі теж :) 

Це ти зберіг, чи шо?

Ні, але я їх добре пам'ятаю. Біля нас була звалка, я на ній знайшов цілу пачку білетів в кінотеатр Промінь (стояла печатка кінотеатру на звороті). Але він на той час вже називався Москва. Я не наважувався піти з таким білетом в кінотеатр, але й викинути рука не піднімалася. А з часом кінотеатр перейменували знову в Промінь. Я ту пачку всю виходив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.11.2019 в 12:45, jack74 сказал:

аферист! :D

 

В 09.11.2019 в 15:58, Юріч сказал:

Предприниматель :)

 

22 часа назад, MANJAK11 сказал:

непмен ))))

Ойфсьо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
28 хвилин тому, Alex S сказано:

Вопрос: Что мужик заказал и как звали официантку

водку Столичная, кильку в томате, папиросьі Беломорканал, коробку спичек.

НАТАША

Спойлер

на этикетке водки Столичной - здание гостиницы 33 эт., кильку в томате называли при Союзе "братской могилой", на Беломоре карта СССР, в коробке спичек (при СССР) было 60 спичек.

НАТАША - буквы состоят из 12 палочек и 6 чёрточек.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хоть чесно признався що з нета скопіпастив.

А сірників в коробці було за срср спочатку 100шт, 60 це вже потім появилось (при Хрущу чи пізніше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spoiler

ЧТО БЫЛО ПРИ СТАЛИНЕ. ЧТО МЫ ПОТЕРЯЛИ.
1. ПЕНОПЛАСТ ДЕЛАЛИ ИЗ МОЛОЧНОЙ ПЕНЫ. МОЖНО БЫЛО ДЕТЕЙ КОРМИТЬ.

2. СИЛА ГРАВИТАЦИИ БЫЛА СЛАБЕЕ ПРОЦЕНТОВ НА 80. ЛЮДИ НА ДОМ ЗАПРЫГИВАЛИ С РАЗБЕГУ.

3. ЧЕЛОВЕК ЖИЛ В СРЕДНЕМ 150-190 ЛЕТ. БОЛЕЗНЕЙ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО КРОМЕ ТРУДОВЫХ МОЗОЛЕЙ.

4. ЕСЛИ НА УЛИЦЕ СПОТКНЕШЬСЯ И УПАДЕШЬ - ЛЮДИ ПОДБЕГАЛИ, ДЕНЬГИ В КАРМАН ЗАСОВЫВАЛИ, В ГУБЫ ЦЕЛОВАЛИ, ПРЕДЛАГАЛИ ВЫПИТЬ, ПОРОДНИТЬСЯ.

5. ЗАЙЦЫ И КУРОПАТКИ СРАЗУ НА СКОВОРОДУ ЗАЛЕТАЛИ.

ХЛЕБ ПОКУПАЕШЬ - ТЕБЕ ЕЩЕ ДОПЛАЧИВАЮТ.

К РЕКЕ СТРАШНО ПОДОЙТИ БЫЛО: НАЛИМЫ В КОТЕЛОК ПРЫГАЛИ.

6. ДЕД РАССКАЗЫВАЛ: ЛЮДИ НОЧЬЮ ПРОСЫПАЛИСЬ ОТ СЧАСТЛИВОГО ДОБРОГО СМЕХА. УТРОМ ВСЕ ОБЛИВАЛИСЬ ЛЕДЯНОЙ ВОДОЙ ИЗ ВЕДРА.

7. СРОК БЕРЕМЕННОСТИ СОСТАВЛЯЛ 4.5 МЕСЯЦА. ДЕТИ РОЖДАЛИСЬ ПО 12-15 КИЛОГРАММ С БЕЛОКУРЫМИ ВОЛОСАМИ И ЯСНЫМИ ГОЛУБЫМИ ГЛАЗАМИ И ВОЛЕВЫМИ УМНЫМИ ЛИЦАМИ - СРАЗУ НА ПРОИЗВОДСТВО ПРОСИЛИСЬ.

8. ВОДА В ВОЛГЕ БЫЛА СЛАДКАЯ КАК ПАТОКА. А ЕНИСЕЙ СОСТОЯЛ ИЗ ТЁМНОГО ПИВА.

9. ЗИМОЮ БЫЛО МИНУС ТРИСТА, ВСЕ РУМЯНЫЕ ХОДИЛИ.

10. ЯГОДЫ РОСЛИ НА ОПУШКЕ С КОТА РАЗМЕРОМ. КОТЫ БЫЛИ С СОБАКУ, СОБАКА С КОРОВУ, А КОРОВА КАК ЦЕХ, А В ЦЕХУ МУЖИКИ В ШАХМАТЫ ИГРАЛИ ПО МЕТОДИКЕ БОТВИННИКА - КОНЁМ МАТ СТАВИЛИ С ПЕРВОГО ХОДА!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 25.12.2019 at 21:12, S30 сказано:

А сірників в коробці було за срср спочатку 100шт, 60 це вже потім появилось (при Хрущу чи пізніше).

48-50-52. Сам перераховував.

100 - не пам'ятаю такого!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...