Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Да нормально було в перестройку, в смислі, молодьожі було чим зайнятись. Було куча клубів по інтересам, і радіокружки, і авіамоделювання, і вело-мото спорт, і брейкданси всякі, і качалки, і походи, туризм, дискотеки...тощо. А зараз, по суті, молодь тусується в основному, або в качалках, або в нічних клубах, ну ше на вєліках, якщо зберуться... 

Я не знаю, може там десь в росії, при союзі, була жопа (що скоріше всього), але в Луцьку було не скучно. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Юріч сказано:

А зараз, по суті, молодь тусується в основному, або в качалках

та ні, як хто хоче, той знайде, чим зайнятись. Все як тоді. Хтось в поетичний клуб, а хтось в гендель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі "Маленькую веру" знімалі в Жданові, теперішньому Маріуполі.

Один з моїх улюблених фільмів, і хто бачив як там все показано - символічно дуже, не дивлячись на те все лайно, не дивлячись що наче такий самий Донбас... А все таки в людей є щось хороше, вони не покидьки, все-таки, вони не вурдалаки. Я дуже радий що Маріуполь лишився в Україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oberegy сказал:

та ні, як хто хоче, той знайде, чим зайнятись. Все як тоді. Хтось в поетичний клуб, а хтось в гендель

 

Воно то так. Я ж сказав, в основному. Все одно, раніше інету не було, молодь вся спілкувалась вживу, тому всі ті клуби були масовіші і багаточислені.

Я от дивлюсь по своїх дітях (10 і майже 14 років дівчата), меньша ще хоть через день гуляє, в них там тусовка на скейтах, деколи виходять кататись. Але от вже два дні (ладно вчора дощ був) вдома сидить. Старшу взагалі з дома не виженеш, сидить в смартфоні, в ютубі, добре хоч лялькам одежу шиє, може дизайнером одягу виросте...

От виростуть вони і будуть розповідати, як в дитинстві було скучно і хєрово, по прикладу тих, хто в цій темі розповідає про своє хєрове дитинство при союзі.

В моєму дитинстві дівчата в 13-14 років якось тусовались разом, ходили один до одного в гості, якісь там щоденники-анкети вели, з хлопцями дружили, були якісь дружні компанії.... Щось я не бачу всього цього в своєї старшої дочки.

Блін, літо, канікули, та мене хрєн додому в 10 вечора могли загнати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, я якимось окольними путями вам хочу пояснити, що:

1. якби не совок - не було б зараз війни,

2. якби не совок - не було б в країні такої корупції,

3. якби не совок - рівень життя був би не гірше як в поляків, а то й фінів,

4.  якби не совок - ви б не згадали б воду із спільного стакана за 3 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SunSeth сказал:

хз, я якимось окольними путями вам хочу пояснити, що:

1. якби не совок - не було б зараз війни,

2. якби не совок - не було б в країні такої корупції,

3. якби не совок - рівень життя був би не гірше як в поляків, а то й фінів,

4.  якби не совок - ви б не згадали б воду із спільного стакана за 3 коп.

 

Сансет, якби в роті росли гриби). Це все твої домисли. Вже як було, минуле не змінеш. В цій темі ділимся своїм життям в союзі, а не його історією.

1. В Сірії (наприклад) совка не було - йде війна, а в Білорусії, Латвії чи Казахстані совок був, а війни нема.

2. В тій же Білорусії, Латвії чи Естонії був совок, але там певно нема такої корупції як в нас.

3. В Польщі рахуй також совок був і жили вони не краще нас, в кінці 80-х їздили до нас по товар. Де вони тепер?

4. А чим погана та вода зі смачним натуральним сиропом за 3 копійки?

Хто тобі мішав прийти зі своїм стаканом, якщо такий брезгливий?

Так що, не бачу ніякого зв'язку між совком і тим, що ти написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Юріч said:

Так що, не бачу ніякого зв'язку між совком і тим, що ти написав.

охбля, не думав, що потрібно буде розписувати по пунктах, ніби для тупих. Та й не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, SunSeth сказал:

охбля, не думав, що потрібно буде розписувати по пунктах, ніби для тупих. Та й не буду.

 

Та й не треба :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SunSeth сказано:

хз, я якимось окольними путями вам хочу пояснити, що:

1. якби не совок - не було б зараз війни,

2. якби не совок - не було б в країні такої корупції,

3. якби не совок - рівень життя був би не гірше як в поляків, а то й фінів,

4.  якби не совок - ви б не згадали б воду із спільного стакана за 3 коп.

 

2 годин тому, SunSeth сказано:

охбля, не думав, що потрібно буде розписувати по пунктах, ніби для тупих. Та й не буду.

А нахєра нам твої пояснення? Тут хіба хтось про щось запитує? Чи хтось спорить про щось? Тут всі й без твоїх пояснень добре розуміють "темну сторону" СССР. Не потрібно строїти з себе єдиного зрячого серед сліпих (чи єдиного гострого серед тупих), бо виходить лише "капітан ачєвіднасть".І ніхто тут не доводить, що СССР - це суцільне добро. Просто була така країна. До речі, вона була Батьківщиною для багатьох з нас. А хороша вона була, чи погана - ця тема не для пошуку цієї "істини". Та й не знайдемо ми її тут...

... в кожного вона була своя...

Тому давайте без холівару і образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

І "до успєха" можна було прийти.

З отвором в лобі..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SunSeth сказал:

хз, я якимось окольними путями вам хочу пояснити, що:

1. якби не совок - не було б зараз війни,

2. якби не совок - не було б в країні такої корупції,

3. якби не совок - рівень життя був би не гірше як в поляків, а то й фінів,

4.  якби не совок - ви б не згадали б воду із спільного стакана за 3 коп.

Не пам'ятаю, який саме це був рік, але десь між 91 та 94, отже потрапив я у Таллллллін (Єстонія), саме з таким довгим Л, полюбляли слухати назву свого міста естонци.

Так от, ще у ті роки, кількість мусорних маленьких баків на тротуарах, чисті дороги, відсутність хламу, в парках можна було просто лягти на травку відпочити, відсутність пилу, чемність водіів по відношенню до пішоходів, взаємність пішоходів....ой, тут цілий топік можна писати. Але ж Єстонія, була частиною совдепії, чому там змогли,,,,у ті часи, щось змінити, а в нас досі не можуть???

Я потрапив на свято Івана купала, так от, там є одне із еайбільших сісцеве озеро.......я ще був пацаном....лазив там скрізь, і мене дивувало, чого бля в нас на Стирю, скрвзь загажене гавном,,,а там...чистенька травичка!!!! Ось тоді, я отримав той уколл чи прививку чистоти!!!! Оці спогади і те, що я бачив, вплинули на мій світогляд настільки, що я досі, можу нсити старий чек з магазина, поки смітник не знайду. А, сука, бидло малолєтнє стоїт на пвдїзді, і харкає на сходи....і хєр ти його чим переконаєш....бо во відітєлі срало на ваші прінципі, бо ви вже старпьор для них!

Поки в бошку не влізе розуміння, причому або з поактикою або з кулею, толку не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Юріч сказано:

В моєму дитинстві дівчата в 13-14 років якось тусовались разом

моїй 11. Все це є. Може таки від дитини залежить. А от я в свій час тільки книжки й бачила, вигнати з хати не можна було

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, kayot said:

Але ж Єстонія, була частиною совдепії, чому там змогли,,,,у ті часи, щось змінити, а в нас досі не можуть???

Тому що естонці завжди ненавиділи совок, потрапили в нього найпізніше, були в ньому найменше, в 20 ст. вони змогли згуртуватися й мати власну незалежну державу, а ми тоді свій шанс просрали, ось чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kayot сказано:

Але ж Єстонія, була частиною совдепії, чому там змогли,,,,у ті часи, щось змінити, а в нас досі не можуть???

Нічого там не змінювали, вони такі й були. Вони навпаки, не дали совку себе змінити.

А нас переселяли, засилали, винищували, в результаті чого українця з його автентичністю в Україні конкретно стало значно менше, натомість населення конкретно розбавили переселенцями з московії, от і результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Юріч сказано:

а в Білорусії, Латвії чи Казахстані совок був, а війни нема.

Бо вони "прогнулися" під рашку.

12 годин тому, Юріч сказано:

Латвії чи Естонії був совок, але там певно нема такої корупції як в нас.

Прибалтику не можна було ніколи назвати повною мірою "радянськими республіками". Вони завжди були ближче до Європи. Чомусь.

12 годин тому, Юріч сказано:

. В Польщі рахуй також совок був і жили вони не краще нас, в кінці 80-х їздили до нас по товар. Де вони тепер?

В Польщі совок був насильницьким, а в нас майже добровільним.  (І не лише в Польщі!)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, kayot сказано:

я ще був пацаном....лазив там скрізь, і мене дивувало, чого бля в нас на Стирю, скрвзь загажене гавном,,,а там...чистенька травичка!!!! Ось тоді, я отримав той уколл чи прививку чистоти!!!! Оці спогади і те, що я бачив, вплинули на мій світогляд настільки, що я досі, можу нсити старий чек з магазина, поки смітник не знайду. А, сука, бидло малолєтнє стоїт на пвдїзді, і харкає на сходи....і хєр ти його чим переконаєш....бо во відітєлі срало на ваші прінципі, бо ви вже старпьор для них!

Поки в бошку не влізе розуміння, причому або з поактикою або з кулею, толку не буде

Показати прихований контент  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Alex S сказано:

Саме так розруха не на вулицях, а в головах.Розказав би я Вам багато про те як буває соромно за своїх земляків за кордоном, та не хочу деталізувати, бо не люблю публічності.І не на відпочинку цю жесть спостерігаю, а на роботі.Таке відчуття ,що вони всім хочуть показати, що вони з України, точніше з бувшого савдепу.І майже всі хто савдеп застав досить нормально тим і виділяються.За столом між собою англомовних людей називають піндосами , хоча самі в роботі лижуть їм сраку років так по 5ть як мінімум.Смітять на вулиці та в приміщенні завжди .Можуть стати посцяти за метрів 20-30 ,відвернувшись від жінок, хоча біотуалет буде за рогом будівлі.Зайшовши в столову до повністю англомовного контингенту можуть з роздачі кричати на всю глотку до своїх соплемінників -Пацани берітє єтого сира побольше-он на Украіне ох...ительно дорогой!.......І в постійно кругом расизм вищого ступеня.Сяде напроти в столовці  індус з американським паспортом чи афроамериканець - демонстративно встануть візьмуть свої підноси і пересядуть. І так кругом з цими рібятами.     Я чомусь думав що пройде 20-25 років і все це минеться само собою.Та помилявся - і близько не проходить.Савдепи продовжують народжувати та виховувати собі подібних.

 

кацапчику, за тобою парашют волочиться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 23.06.2017 at 07:57, Alex S сказал:

Саме так розруха не на вулицях, а в головах.Розказав би я Вам багато про те як буває соромно за своїх земляків за кордоном, та не хочу деталізувати, бо не люблю публічності.І не на відпочинку цю жесть спостерігаю, а на роботі.Таке відчуття ,що вони всім хочуть показати, що вони з України, точніше з бувшого савдепу.І майже всі хто савдеп застав досить нормально тим і виділяються.За столом між собою англомовних людей називають піндосами , хоча самі в роботі лижуть їм сраку років так по 5ть як мінімум.Смітять на вулиці та в приміщенні завжди .Можуть стати посцяти за метрів 20-30 ,відвернувшись від жінок, хоча біотуалет буде за рогом будівлі.Зайшовши в столову до повністю англомовного контингенту можуть з роздачі кричати на всю глотку до своїх соплемінників -Пацани берітє єтого сира побольше-он на Украіне ох...ительно дорогой!.......І в постійно кругом расизм вищого ступеня.Сяде напроти в столовці  індус з американським паспортом чи афроамериканець - демонстративно встануть візьмуть свої підноси і пересядуть. І так кругом з цими рібятами.     Я чомусь думав що пройде 20-25 років і все це минеться само собою.Та помилявся - і близько не проходить.Савдепи продовжують народжувати та виховувати собі подібних.

Такої ж думки. Я це ж саме спостерігав на відпочинку. Огидно.

Але це не зовсім "совдеп" в мізках, а певна адаптація нерозвинених (незаповнених нормами моралі) мізків до змін сьогодення, а це гірше за "совдеп", це як мутація вірусу. На сьогодні основою формування поведінки є суспільство - прогниле, аморальне, жадібне. Сімейні ціності, гени, тощо виконують другорядну функцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, vaz75 сказал:

На сьогодні основою формування поведінки є суспільство - прогниле, аморальне, жадібне.

А зло, на привеликий жаль, породжує зло. От і замикається коло!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Alex S сказано:

Він мав на увазі ,що тіль дякуючи савдепу до них прийшла освіта, медицина, та хоч якийсь та добробут.

Совок в голові у нього повний. Можна подумати де не було совєтів цього немає? А південна Корея, Тайвань, араби? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...