Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

Только что, S30 сказал:

А ти здогадайся. Я і так достатньо дав інфи. Чи тобі біографію викласти?;)

Я тоже. И я не историк 18-й школы. Выпуск 82-го года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь
10 минут назад, Zevs_Isver сказал:

громадян України і Українець то, таки, трохи різні речі

 

після розвалу союзу громадянство давали всім кому попало :(

Вы не последовательны. Я писал, что родился в Украине, Вы расист? Нацист? В Европу, говорите? Национальности моих родителей я не оглашу принципиально, по причине того, что здесь нет откровенных собеседников. Если Вам будет легче - не евреи :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Cherman сказал:

Та канєшно, я ж пройшов расовий тест на арійськість.

И как минусовщик-профи  (четыре подряд без внятной аргументации)  - тоже, не стесняйтесь, мне не жалко  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Oberegy сказал:

за совок мені не треба розказувати, пожила, бачила. Тільки от коли про совок говорять, то все про застій чи дефіцит, ну нам це ближче, багато тоді жило з нас. Але совок - це також Голодомор, коли в центрі Європи в середині майже 20 століття в найсправедливішій в світі державі рабочіх і крєстьян люди їли людей. От і все. Вся аргументація. Живіть з цим, совкодрочери.

За 26 лет независимости убыло 10 миллионов украинцев, как минимум, это без Крыма и Донбасса. Это вы как потом назовёте? Подскажу: геноцид это называется. И большой вопрос отсюда , кто из нас совкодрочер. И да, в середине века говорите, эдак в годах 50-х? По истории Вам два. И контрольный: голод тогда был не только в Украине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вижу, что во всех темах вас интересует не сама тема, а моя персона, посему, дрочите тут без меня, молодые люди. Кто вслед за лодыжку куснёт - тому плюс в репу от сообщества. Скучно, всем привет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені 41, народився в Молдавії(тоді ще так правильно було), вчився у 18 школі, москаль потомствєнний. Хватить інфи, щоб ти поділився своєю?

16 хвилин тому, Alexasha сказано:

За 26 лет независимости убыло 10 миллионов украинцев, как минимум

да што ви гаварітє! Вах. А чому не 100 мільйонів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

Мені 41, народився в Молдавії(тоді ще так правильно було), вчився у 18 школі, москаль потомствєнний. Хватить інфи, щоб ти поділився своєю?

да што ви гаварітє! Вах. А чому не 100 мільйонів?

Дима, мы знакомы, раньше у фан-фото ещё когда Андрей и Вася в контейнере работали, здоровкались периодически.

По теме: давай свои цифры. Нас мае бути 52 миллиона, помнишь? А сейчас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Alexasha сказано:

За 26 лет независимости убыло 10 миллионов украинцев, как минимум, это без Крыма и Донбасса. Это вы как потом назовёте? Подскажу: геноцид это называется. И большой вопрос отсюда , кто из нас совкодрочер. И да, в середине века говорите, эдак в годах 50-х? По истории Вам два. И контрольный: голод тогда был не только в Украине.

ти ще щось, крім того що тобі таваріщі палітруки розказували, знаєш?

 

люди вмирали голодною смертю, їли дітей, щоб  залишитись живими і прогодувати інших дітей в сімї - це не геноцид? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спеціально не гуглю, але... не "убуло" 10 мільйонів за 26 років. 

Окей - заробітчане, "мігранти" і т.п. Але не стільки.

І трошки офтопу...

Для довідки: після "безвізу" на громадянство України претендує 7 мільйонів росіян. Які потім будуть голосувати за президента, за міського голову, за депутата ВР. Кого вони оберуть, здогадайтесь.

А ще... забув.... українців, які мають право голосувати - зовсім не 40 мільйонів. навіть не 30. А росіян "майбутніх українців" - реальних 7. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alexasha сказано:

Я вижу, что во всех темах вас интересует не сама тема, а моя персона, посему, дрочите тут без меня, молодые люди. Кто вслед за лодыжку куснёт - тому плюс в репу от сообщества. Скучно, всем привет!

манія величі і манія переслідування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Alexasha сказано:

Считаете, что служба в армии страны проживания позорна? Я призывался из военкомата этого города, без сумок с салом и откупных. Кажется, я понял, почему на форумах так много диванных патриотов.

То служба в армії країни окупанта, знайшов чим пишатись.

8 годин тому, Alexasha сказано:

И да, спустя пару десятков лет независимомти оказалось, что армии нет и спасать ситуацию должны добровольцы

виявилось, що міністр оборони та президент - кацапські агенти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Alexasha сказано:

За 26 лет независимости убыло 10 миллионов украинцев, как минимум, это без Крыма и Донбасса. Это вы как потом назовёте? Подскажу: геноцид это называется. И большой вопрос отсюда , кто из нас совкодрочер. И да, в середине века говорите, эдак в годах 50-х? По истории Вам два. И контрольный: голод тогда был не только в Украине.

о! гарний контрольний. А як же так, така порядочна країна, яку всі поважали і раптом Голодомор раз! 33-34-й рік дуже близько до середини 20 століття, не 15, не 12, навіть не 11 століття і не Африка, не острови Полінезії, а центр Європи. Країна рабочіх і крєстьян, пабєдівшего саціалізма. І раптом виморили голодом мільйони людей, дітей. От в тій хаті жила жінка, яка з*їла свою дитину, казала мені бабця. Це може в голові вкластися? От Вам може?  І не треба мені про те, що був неврожай. По всьому есесеру? чого ж не допомогли? чого ж не привезли їжу з Сибіру і не нагодували? не на конях же треба було везти? Але до кого я це кажу. Голодомор є лакмус для таких, як Ви. Заперечує, значить, не українець, а ворог України. І контрольний - голод 47-48-го років, середина століття? в Німеччині, країні переможеній, голоду не було чомусь. Як і стільки ресурсів. Як можна будучи просто людиною заперечувати, що голод був спланований, а селянам не тільки не допомагали, а й добивали їх, забираючи останнє. Нелюд Ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://112.ua/glavnye-novosti/za-dva-mesyaca-2017-g-naselenie-ukrainy-sokratilos-pochti-na-43-tys-chelovek-gosstat-384991.html

 

Цитата

 

В январе-феврале 2017 г. численность населения Украины сократилась почти на 43 тыс. человек, сообщила Государственная служба статистики (Госстат).

"Численность населения в Украине по оценке на 1 марта 2017 г. составляла 42541,6 тыс. лиц. В течение января–февраля 2017 г. численность населения уменьшилась на 42,9 тыс. лиц", - сказано в сообщении.

Отмечено, что остается существенным превышение количества умерших над количеством живорожденных: на 100 умерших – 57 живорожденных.

 

 

Вот это и есть геноцид, и не когда-то там "в середине прошлого века", а здесь и сейчас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alexasha сказано:
https://112.ua/glavnye-novosti/za-dva-mesyaca-2017-g-naselenie-ukrainy-sokratilos-pochti-na-43-tys-chelovek-gosstat-384991.html
Вот это и есть геноцид, и не когда-то там "в середине прошлого века", а здесь и сейчас.
Цитувати
 

 


І де ви такі дибіли беретесь?

 

Кількість людських втрат від Голодомору в 1932-33 роках становить 3942 тис. осіб. (з них 1 млн з них - діти віком до 10 років.), або (якщо рахувати з листопада 1932 року і повний рік 1933) 9,4 тис. осіб в день. Це люди, які в більшості померли від голоду.

 

а ті цифри, що ти навадиш за два місяці, як геноцид, це скорочення населення внаслідок різних причин, в тому числі природня смертність, смертість від ДТП і т.д., і еміграція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся "біда " почалася в 1917, нікому не потрібен був цей "єксперимент" під назвою революція! .... добре чи погано що ми родились на цій території ?! - за нас вибрали наші батьки ).Мій син родився в 1988.. внук в 2008, я радий з що вони не знають що таке ссср.

P/S  ніколи не був ні комсомольцем , ні партійним ( відчував неправильно це все!)

але справді трава тоді була зеленіша і небо було яскравіше))) просто це було наше дитинство і молодість

PP/S  Батьківшину не вибирають!  а далі  кожен додумає собі сам.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Alexasha сказано:

https://112.ua/glavnye-novosti/za-dva-mesyaca-2017-g-naselenie-ukrainy-sokratilos-pochti-na-43-tys-chelovek-gosstat-384991.html

 

 

Вот это и есть геноцид, и не когда-то там "в середине прошлого века", а здесь и сейчас.

я ж кажу, Ви нелюд, раз порівнюєте страшну голодну смерть мільйонів людей з природними демографічними процесами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На селі можна було на пальцях перелічити тих, хто мав касетний переносний магнітофон типу "Весна" чи "Электроника". Тугіше було із записами. Якщо хтось звідкись привозив кілька касет, то нас чотирьох-п'ятьох збиралось на одній хаті. Один магнітофон відтворює, інші підключені через шнури один до одного, записують. Та процедура була в реальному часі - 30 хв. відтворення -   30 хв запису. Лихим був той, чий магнітофон відтворював - він лишався без записів.

elektronika302_4.jpg.db66eef33a130248312db77a5834b27c.jpg

 

wesna202obq_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні був серисери і не скажу що сподобалось і що якась ностальгія, навпаки, згадалась вся убогість і безсенсовість існування цієї штучної формації. Воно і не могло бути інакше. Хто читав "Джерело" Айн Ренд, той знає, що там де прославляється колектив, величність народу, владу утримують сірі посередності, що продукують чи клонують таке ж сіре оточення з примітизованими ерзацами чужих ідей. За бажання виділитись з колективу, з сірої маси, наказувалось, висміювалось, осуджувалось. Це може подобатись тільки вторинним людям, які бачать сенс свого існування ховаючись в юрбі колективу, народних мас і під їх прикриттям вирішуючи свої циніччні питання. Радість перебування можна відчути погуляши по нашому центральному парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Laborant said:

Лихим був той, чий магнітофон відтворював - він лишався без записів.

Це як? Замість F5 він F6 натискав? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

Кількість людських втрат від Голодомору в 1932-33 роках становить 3942 тис. осіб. (з них 1 млн з них - діти віком до 10 років.), або (якщо рахувати з листопада 1932 року і повний рік 1933) 9,4 тис. осіб в день. Це люди, які в більшості померли від голоду.

 

а ті цифри, що ти навадиш за два місяці, як геноцид, це скорочення населення внаслідок різних причин, в тому числі природня смертність, смертість від ДТП і т.д., і еміграція

є в його словах правда, просто ви її вперто бачити не бажаєте!

Якщо хто не зрозумів, то я поясню.

Якщо в умовах голодомору  - померло майже 4 млн осіб.

То з 90-х років, коли нас було 52млн, за 20 з лишнім років, без голодомору, без війни і інших чинників, які спричиняють демографічну кризу - населення зменшилося на 10 млн. І це із врахуванням приросту народження (бебі-бум часів Ющенка і його 8000 за дитину).

Населення зменшилося. То як це назвати?

Еміграція? Ок. А чому? Чому люди тікають з країни? Хто винен?

Чому дитяча смертність і смертність в принципі доганяє Африку?? Хто винен?

 

Якщо відповідь на  два запитання однакова, то як це називається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, SunSeth сказано:

Це як? Замість F5 він F6 натискав? )

на його мафоні писали чийсь запис. І його, походу, динамили, не даючи записати ще для нього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...