Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

 

стандартні совьєцкь штуки:

"а ти служил?"

"армія школа жизні"

"єсли ви такіє умниє - почему строєм не ходітє"

Считаете, что служба в армии страны проживания позорна? Я призывался из военкомата этого города, без сумок с салом и откупных. Кажется, я понял, почему на форумах так много диванных патриотов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь
16 хвилин тому, Alexasha сказано:

В армии вообще служили?

і ця людина буде розповідати про порядок при совку. Бо в армії був такий бардак, що далі можна вже не цікавитись. Я вже мовчу про повальні крадіжки всього, що погано лежить скрізь, куди дотягувались руки радянської спраглої до шари людини. А як було не красти? елементарні речі не можна було купити. Вітчим працював на м*ясокомбінаті, одному з найбільших в есесері, а в нас в магазинах не можна було нічого купити його виробництва. Все йшло на рашку. От і крав. І я їла ту крадену московську ковбасу. Бо купити її було нереально. Я вже мовчу про телячі язики, печінку телячу, вирізку і проч делікатеси, які ми зараз пальчиком колупаємо, бо перебираємо харчами і шукаємо ще краще м*ясо, бо це не таке. А за синьою куркою треба було вистояти чергу, качку ж можна було купити тільки в Києві. А про гусей в магазинах я і не чула, тільки з рук. Що сказати, парядок! це тільки маленька замальовка з мого бабського погляду чим нагодувати родину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, diezel сказал:

Але ж вас, консерв, багато на цьому форумі.

Аргументы есть, или абы пукнуть? Аргументируйте, чем Вы больший патриот Украины, чем я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по тексту, вы или каптёрщиком служили, или наподобие. Я даже не понял, о чём Вы пишете. Я вырос в семье лётчика-истребителя, ему украсть было нечего, взяток тоже не давали. И да, спустя пару десятков лет независимомти оказалось, что армии нет и спасать ситуацию должны добровольцы, которых, пока что, в этой теме не обнаружилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Alexasha said:

Аргументируйте, чем Вы больший патриот Украины, чем я?

Я не патріот України взагалі. Мене просто розсмішило оце:

1 hour ago, Alexasha said:

страну уважали и в ней был порядок

 

1 hour ago, Alexasha said:

социальная справедливость. 

 

19 minutes ago, Alexasha said:

возраст важен.

 

8 minutes ago, Alexasha said:

страны проживания

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Alexasha сказано:

Я вырос в семье лётчика-истребителя, ему украсть было нечего, взяток тоже не давали.

ну так. Крали, але не я. Хто ж тоді розкрадав все? починаючи від керосину і закінчуючи милом господарчим? з заводів навіть вєтош виносилась. А не розумієте, то вчіть українську, раз ви такий патріот записний або користуйтесь гугл перекладачем, якщо мізків не вистачає вивчити. І не треба розказувати, що за мову ніхто не балакав при совку. Бо українську тоді принижували, називаючи мовою кугутів. А вип*ячували російську скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 минуты назад, diezel сказал:

Я не патріот України взагалі. Мене просто розсмішило оце:

 

 

 

 

Тогда всё понятно. Потому и смешно, что не патриот, спасибо за откровенный ответ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за совок мені не треба розказувати, пожила, бачила. Тільки от коли про совок говорять, то все про застій чи дефіцит, ну нам це ближче, багато тоді жило з нас. Але совок - це також Голодомор, коли в центрі Європи в середині майже 20 століття в найсправедливішій в світі державі рабочіх і крєстьян люди їли людей. От і все. Вся аргументація. Живіть з цим, совкодрочери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Oberegy сказал:

ну так. Крали, але не я. Хто ж тоді розкрадав все? починаючи від керосину і закінчуючи милом господарчим? з заводів навіть вєтош виносилась. А не розумієте, то вчіть українську, раз ви такий патріот записний або користуйтесь гугл перекладачем, якщо мізків не вистачає вивчити. І не треба розказувати, що за мову ніхто не балакав при совку. Бо українську тоді принижували, називаючи мовою кугутів. А вип*ячували російську скрізь.

Вы явно не коренной житель Луцка, иначе бы знали, что в 80-м году из 18-ти школ русских было только четыре. При этом многие украинцы своих детей отправляли учиться именно в русскую, хотя рядом была украинская.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alexasha сказано:

 При этом многие украинцы своих детей отправляли учиться именно в русскую, хотя рядом была украинская.

то не українці були, то хохли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Якщо вашому батьку не було що вкрасти, значить, все було вкрадено ще до нього. Я народився в спадковій військовій сім'ї. Батько, дідусь, два дядька та інші більш далекі родичі, віддали не один десяток років військовій службі. Їхні розповіді кардинально протилежні тому, що ви тут кажете.

Вы наверное, не понимаете, что может украсть лётчик. Керосин? Так он сожжён во время полёта.  Или что? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Alexasha сказано:

Считаете, что служба в армии страны проживания позорна? Я призывался из военкомата этого города, без сумок с салом и откупных. Кажется, я понял, почему на форумах так много диванных патриотов.

"страна проживанія" - звучить гордо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Русскоязычные патриоты страны проживания.:D

Если бы они могли, сейчас бы пели в унисон с Вами, поверьте на слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alexasha сказал:

Вы явно не коренной житель Луцка, иначе бы знали, что в 80-м году из 18-ти школ русских было только четыре. При этом многие украинцы своих детей отправляли учиться именно в русскую, хотя рядом была украинская.

Так і зараз , багато хто пхає свою дитину в 10ту преповнену школу, патамуша *гімназія* коли через забор полупуста 19та. В 10ій 5 перших класів, в 19ій лише два. Тому нічого дивного :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

"страна проживанія" - звучить гордо

Вы легко ведётесь на троллинг. Хотите оспорить моё украинское гражданство? По секрету: родился я тоже в Украине, но в другой области. Не Крым, не Донбасс, не Харьков. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Alexasha сказано:

При этом многие украинцы своих детей отправляли учиться именно в русскую, хотя рядом была украинская.

Ой не свисти. Вчився в 18-й (бо по місцю прописки була найближчою) до 5-го класу (бо лише до 5-го навчали українською).

Побудували 19-ту і наші класи всі перевели туди. Навіть питання не виникало йти в російську. Хоча ходити чи їздити було в рази дальше.

 

Та хто там ведеться на Ваш тролінг. Так, ваньку валяєм просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, S30 сказал:

Ой не свисти. Вчився в 18-й (бо по місцю прописки була найближчою) до 5-го класу (бо лише до 5-го навчали українською).

Побудували 19-ту і наші класи всі перевели туди. Навіть питання не виникало йти в російську. Хоча ходити чи їздити було в рази дальше.

Я же писал, пацаны. Ты даже не в курсе, что 18-я раньше и была русской, а рядом - 17-я, украинская, зачем ждать строительства ещё одной? Капец.... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alexasha сказал:

Вы легко ведётесь на троллинг. Хотите оспорить моё украинское гражданство? По секрету: родился я тоже в Украине, но в другой области. Не Крым, не Донбасс, не Харьков. :)

Таганрог ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, так ти виявляється і не вкурсах, що в рускай школє нумер 18 було 5-ть класів українською.

Ти точно мєсний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Alexasha сказано:

Вы легко ведётесь на троллинг. Хотите оспорить моё украинское гражданство? По секрету: родился я тоже в Украине, но в другой области. Не Крым, не Донбасс, не Харьков. :)

громадян України і Українець то, таки, трохи різні речі

 

після розвалу союзу громадянство давали всім кому попало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

Таганрог ?

Нет. Я тут и так наговорил о себе. Ключевые оппоненты-минусовщики стесняются даже своего возраста, поэтому, не скажу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, S30 сказал:

Опа, так ти виявляється і не вкурсах, що в рускай школє нумер 18 було 5-ть класів українською.

Ти точно мєсний?

Это смотря когда. Когда развалилась 10-я, были украинские классы, пока строили новую 10-ю, а потом - хез. Года указывайте, если хотите понимать, о чём речь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

Матвієнко, Кобзон та багато інших кацапів чи просто манкуртів, теж народилися в Україні.

Ваша-то благонадёжность естественно не подлежит сомнению?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...