Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

Випадково натрапив на це відео, і відразу згадалися неодноразові запитання дітей "СССР - що це було?" Час-від-часу малі та й запитують, ЯК тоді було, ЩО це була за країна, ЯК тоді жили... а й дісно, як крути, але це частина нашої історії. В тій країні жили наші батьки, та й немало з нас теж виросли в тій країні. От нехай в цій темі і збираються отакі "відеоілюстрації" тієї епохи, яка зараз здається якимось "паралельним світом", якимось сюрреалізмом...

Забытые детали жизни, 1945 - 1960 г. СССР, Избранное в цвете. В кадре Москва и окраины города  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

ще можна глянути Сделано в СССР  трохи є серій...

 

https://www.youtube.com/channel/UCAYYm4eEvS691nalhgCuynA/videos

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на камеру знімали тільки хороше, постановки. багато чого залишилось поза кадром

створювалась ілюзія що все чудово, всі живуть щасливо. а насправді ....

а топку той союз. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нород ностальгує..... і навіть не та кубасою за 2.20... а за тим що в той час вони буди молоді і гарні і все в них було по переду.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@flashmax  там де я запостив, переважно взагальному обговорюють, зустрічається всяке-різне в тому числі і погане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, flashmax сказал:

знімали тільки хороше, постановки. багато чого залишилось поза кадром

А типу зараз не так? :) Радіємо сьогоденню!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, flashmax сказано:

на камеру знімали тільки хороше, постановки. багато чого залишилось поза кадром

створювалась ілюзія що все чудово, всі живуть щасливо. а насправді ....

в топку той союз.

це все зрозуміло, але ця тема не про те.

Та й хорошого там теж було багато. Наприклад, мене батько щоліта возив машиною на море. Нехай і Запорожцем (спочатку "Горбатим", потім "Вухатим", а потім вже Москвичем). нехай і жили ми там чи в палатках, чи в фанерних будках, але щороку! Зараз же я такого для своїх дітей зробити не можу.

 

Повторюсь, тема не для холівару "добре чи погано було", а про ЯК було. Совок "фтопку" і це аксіома. А тут просто хочу збирати відеофрагменти того життя, щоб можна було дітям "на пальцях" наочно показати, що це було, як це було, бо самими лише словами не завжди можна передати атмосферу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74

памятаєш?

 

3768505-razvlekali-sebya-perestroyki-eto

 

показали старші хлопці...  

я замість нижнього болта взяв гайку з дном(на фото нижче), ох і бабахнуло!!!!!, навіть трохи оглох, по цей день памятаю, злякався добре...

оце була школа життя!!!!!

gayka-kolpachkovaya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) звичайно! І ще багато інших і небезпечніших "забав":0007: (ох і безпечні ми були) але тут "інструкції" викладати не буду, це ж тема для дітей dolf_ru_869.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Oli сказано:

оце була школа життя!!!!!

 

виживали найшутріші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

виживали найшутріші...

 

болт з целофаном ми так і не знайшли, дуже високо полетів небуло видно, а в гайці відірвало дно...  і вона застрягла в асфальті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, jack74 сказал:

нехай і жили ми там чи в палатках, чи в фанерних будках, але щороку! Зараз же я такого для своїх дітей зробити не можу.

Нема нічого кращого чим віпочинок в палатках..

Ми з малим почали їздити за самого-самого дитинства. Перший раз поїхали, малому було 2 роки.

Відпочивали 25 днів в Криму. "Лісья бухта" є там така. Ні разу малий не захворів. І після того разів 4 їздили туди ж... Ну а потім настали події самі знаєте які... І зараз не їздимо. Зараз в Європу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, WebTraveller сказано:

 

1 година тому, jack74 сказано:

нехай і жили ми там чи в палатках, чи в фанерних будках, але щороку! Зараз же я такого для своїх дітей зробити не можу.

 

 

так в чому проблема то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до 15-ти років (до 1990-го року) був з сім'єю ( мама, я і старший брат, так як з батьком не жили зовсім) 12 раз на морі і 14 раз в піонерських таборах ( їздив в табори з садіка, мама влаштовувала з старшим братом-піонером, а в деякі роки по два рази був в різних таборах...). Мама сама все робила для того, щоб в нас було щасливе дитинство. Я просто обожнював піонерські табори з їх "Зарніцами", дискотеками під Модерн Токінг, перегляд фільмів по вечорах в павільйонах без стін, з кінопроекторів на плівках, мазання дівчат зубними пастами по ночах, розповідями в палатах про різні страшилкі до самого ранку, прям до устячки...))) А чемпіонати по футболу між таборами, а коли з поляками в одному таборі - це взагалі жесть, жвачкі турбо, дональди, обмін галстуками... Перше кохання, поцілунки... Єх, був хороший для нас,  дітей, час. А в селах як час проводили городські діти, то на поле горох красти, то на ферму, то на ставок, то на комбайні покататись... А зараз, що ті діти бачать, крім гаджетів? В село до бабусі не загониш, бо, відіш лі, там вайфаю нема....Печалька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

За минулим тільки старі сумують , вірніше - за молодістю :D

ну як би там не було, моєму поколінню вже давно не 20ть....

так, ми стали розумніші, так, ми стали багатші, так, ми чогось досягли.... але дивишся на 20ть років назад і розумієш... і трава була зеленіша і дерева вищі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, case_l сказано:

За минулим тільки старі сумують , вірніше - за молодістю

 да тут сусідів на поверсі не знаєш як звати, боятися треба а не сумувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oli сказано:

 да тут сусідів на поверсі не знаєш як звати, боятися треба а не сумувати...

Напевно за тим, що знали як звати сусідів і не боялись, за тим і сумують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

дивишся на 20ть років назад і розумієш... і трава була зеленіша і дерева вищі...

Важко не погодитись, але це не заслуга ковбаси по 2,20.

Мине ще років надцять, і від 2017го будуть тільки спогади, цифро відео та фото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Deemon сказал:

Понесло формаліном...)

 

Чому формаліном? Можливо, нафталіном? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...