Перейти до змісту

Не працює комп'ютер при заміні відеокарти


Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

2) заміна платформи на Інтел, або на іншу АМД відмінну від АМ3(+)

платформа ам3 тут ніпричому, це суто справа у самій мат платі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
37 хвилин тому, case_l сказано:

платформа ам3 тут ніпричому, це суто справа у самій мат платі.

Нічого не можу сказати.  Хто знає, що кипіло у мозку розробників, але, можливо, вся серія АМ3 взагалі не бачить Квадро-відях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Нічого не можу сказати.  Хто знає, що кипіло у мозку розробників, але, можливо, вся серія АМ3 взагалі не бачить Квадро-відях?

Звичайно бачуть :)

ось quadro fx 4600+ PHENOM II

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

Звичайно бачуть :)

я чітка сказав - можливо. Не юзав ніколи в житті ам2 / ам3 і т.д. тому сказати  не можу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

я чітка сказав - можливо. Не юзав ніколи в житті ам2 / ам3 і т.д. тому сказати  не можу .

або це:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

що саме там мало бути?

Запис зроблено на конфігурації nvidia quadro fx 4600+ AMD PHENOM II 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, case_l сказано:

fx 4600

ми ж говоримо про 4800.

можливо.  А можливо конкретно ця материнка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтопу. Dead Space 3 взагалі ідеал оптимізації, на древній 4870 проходив на максах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

@AnimaNoir  просто рушій старий, тому все без лагів.

Типу так, але місцями картинка шикарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по темі?

чоловіку що робити?

 

Я можу запропонувати Інтеловський комплект на ДДР3 із ксеоном Е5440. (правда, максимум 8 гіг озу :( )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.03.2017 at 7:23 PM, Fireboss said:

з метою продуктивнішої роботи в програмах відеообробки типу Адоб Премьєр

 

порада дуже проста, не заморочуватись, бо на 4800 нічого надзвичайного не буде з едоб, от я сидів до останнього на gts250, минулого літа змінив на gtx760, ну є чуть різниця, твікстор в рілтаймі іноді, плейбек з деякими плагінами став рілтаймовий і афтер чуть шустріше, якщо рейтрейс рендерер використовувати то небо і земля, але він раз в рік треба, загалом нічого надзвичайного, по ядрах куда gtx760 має на порядок більше за  квадро 4800.

ось тут реальні тести по ефективності карт

https://www.studio1productions.com/Articles/Premiere-Benchmark.htm  premiere

after - http://www.teddygage.com/AEBENCHCS6/

в теорії міг би дати на пробу свою gts250 мінімальна підтримка єдобу в ній є, як сподобається то продам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Revolver сказано:

в теорії міг би дати на пробу свою gts250

в чоловіка 9800, що по своїй суті - один йух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, Revolver said:

 

порада дуже проста, не заморочуватись, бо на 4800 нічого надзвичайного не буде з едоб, от я сидів до останнього на gts250, минулого літа змінив на gtx760, ну є чуть різниця, твікстор в рілтаймі іноді, плейбек з деякими плагінами став рілтаймовий і афтер чуть шустріше, якщо рейтрейс рендерер використовувати то небо і земля, але він раз в рік треба, загалом нічого надзвичайного, по ядрах куда gtx760 має на порядок більше за  квадро 4800.

ось тут реальні тести по ефективності карт

https://www.studio1productions.com/Articles/Premiere-Benchmark.htm  premiere

after - http://www.teddygage.com/AEBENCHCS6/

в теорії міг би дати на пробу свою gts250 мінімальна підтримка єдобу в ній є, як сподобається то продам.

та да, є сенс заморочуватись якщо буде відчутна прибавка в продуктивності.

gts250 навряд дасть відчутний прирост.

а якби дав потестить gtx760  оце інша справа :) щоб конкретно визначитись в якому напрямку рухатись

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

760 не хочу виймати, плотно все в корпусі,

Скажи конкретно, чого і в чому очікуєш, в премьєрі плавності на таймлінії, яка версія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Revolver said:

760 не хочу виймати, плотно все в корпусі,

Скажи конкретно, чого і в чому очікуєш, в премьєрі плавності на таймлінії, яка версія?

конкретно все цікавить! швидкість рендерингу, накладання фільтрів стабілізації, перегляд з накладеними фільтрами на таймлінії ітд

9.0.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, Fireboss said:

швидкість рендерингу

в більшості випадків не змінилась, ну може на 10-20% зросла, ясно якщо робити синтетичні тести типу апскейл чи даунскейл то різниця більша, якщо чистий н264 перерекодовувати то також буде десь на 30-50% приріст, але якщо там монтаж з фільтрами типу колористи, то нічого не змінюється, фільтри твікстора, сапфіра шустріші нормально, часто можна бачити рілтайм але не завжди, меркалі, здається не змінилась швидкість аналізу, вбудований стабілізатор мало використовував, ну і ще стикався з таким, що на сс2014 великі проекти шуршали(завантаження, мотання по таймлінії) краще ніж на2015, але то мені здалось була специфіка формату, більше сиджу на 2014.

ще мав казус, коли довелось вимикати прискорення гпу, бо премьер після накладання кожного фільтру чи зміни параметрів, постійно міняв полоску з жовтої на червону і тормозив.

можеш взяти малий проектик зробити і я покажу чи розкажу, що і як в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...