Перейти до змісту

Лікування алкоголізму


Sanyakolutsk

Рекомендовані повідомлення

НА КРЗ в наріку,не дивляться за хворими,працюють 2 точки наскільки мені відомо,за все треба платити,Все залежить від людини як сказав Zheny@,не допоможуть ні кодировки ні підшивки ні гіпнози,якщо людина сама не захоче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Andrey_Lutsk сказал:

не допоможуть ні кодировки ні підшивки ні гіпнози,якщо людина сама не захоче!

Людина, читай алкаш, САМ ніколи і не захоче лікуватися. А щоб він захотів, то має побачити, що він комусь ще треба, навіть такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

Людина, читай алкаш, САМ ніколи і не захоче лікуватися. А щоб він захотів, то має побачити, що він комусь ще треба, навіть такий.

Та батька возив на те КРЗ 100 раз,там жостко,ніхто за ними не дивиться,самі лікарі водяру наливають,жах,та щей бабло деруть  нереальне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Andrey_Lutsk сказал:

Та батька возив на те КРЗ 100 раз,там жостко,ніхто за ними не дивиться,самі лікарі водяру наливають,жах,та щей бабло деруть  нереальне!

Перше, що взнає пацієнт на КРЗ - де можна дістати те, від чого його лікують, від інших пацієнтів. Нащо туди возити родичів, не розумію. А потім ще й казати, що поки він сам не захоче, то нічого не вийде. Возіть туди де лікують, а не на КРЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Людина, читай алкаш, САМ ніколи і не захоче лікуватися.

не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

Перше, що взнає пацієнт на КРЗ - де можна дістати те, від чого його лікують, від інших пацієнтів. Нащо туди возити родичів, не розумію. А потім ще й казати, що поки він сам не захоче, то нічого не вийде. Возіть туди де лікують, а не на КРЗ.

Наркодиспансер - заклад відкритого типу, допомагає тим, хто добровільно туди здався. Решта знаходяться там тому, що дали ФОРМАЛЬНУ згоду і хочуть тільки полегшити свій стан. Як вони напиваються на свободі і скільки вони можуть крадькома випити в нарко - різниця в рази.
Знаю одного діяча, на свободі не просихає, а в нарко зовсім не п'є. Випишеться - на третій-четвертий день вже знов бухий.
Ну а якщо вашому алкоголіку треба заклад закритого типу - тоді до його послуг психлікарня. Куди теж кладуть ФОРМАЛЬНО добровільно. Обхідний шлях вкласти туди примусово є, лікарі ним користуються. Курс лікування три тижні. Але толку, що заклад закритого типу. Це грає роль тільки якщо ваш алкоголік - психопат або соціопат (по п'яні б'є дітей, матір, жінку, по п'яні скакав і вбив-зарізав-пристрелив когось...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю знайомого, що співпрацює з клінікою закритого типу "Ренесанс" на Володимирській. Відгуки хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ivanna сказал:

Наркодиспансер - заклад відкритого типу, допомагає тим, хто добровільно туди здався. Решта знаходяться там тому, що дали ФОРМАЛЬНУ згоду і хочуть тільки полегшити свій стан. Як вони напиваються на свободі і скільки вони можуть крадькома випити в нарко - різниця в рази.
Знаю одного діяча, на свободі не просихає, а в нарко зовсім не п'є. Випишеться - на третій-четвертий день вже знов бухий.
Ну а якщо вашому алкоголіку треба заклад закритого типу - тоді до його послуг психлікарня. Куди теж кладуть ФОРМАЛЬНО добровільно. Обхідний шлях вкласти туди примусово є, лікарі ним користуються. Курс лікування три тижні. Але толку, що заклад закритого типу. Це грає роль тільки якщо ваш алкоголік - психопат або соціопат (по п'яні б'є дітей, матір, жінку, по п'яні скакав і вбив-зарізав-пристрелив когось...)

Ви прям капітан очєвідность. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Ivanna сказал:

Як вони напиваються на свободі і скільки вони можуть крадькома випити в нарко - різниця в рази.

Я глибоко помилялася. Навела справки - палата 6 чоловік за день може приговорити дві літри...:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викрили підпільний "реабілітаційний центр" "Волна" в Гаразджі
http://www.volynpost.com/news/100668-bez-telefoniv-ta-odiagu-pid-luckom-vykryly-reabilitacijnyj-centr
Судячи з усього, таких підпільних центрів по Україні безліч.
 

У Запоріжжі сектанти насильно «лікували» 100 алко- і наркозалежних людей

На тілі звільнених пацієнтів «клініки» виявили сліди побоїв
https://zaxid.net/u_zaporizhzhi_sektanti_nasilno_likuvali_100_alko_i_narkozalezhnih_lyudey_n1436918

У Бірках всім селом вийшли виганяти реабілітаційний центр
https://zaxid.net/u_birkah_vsim_selom_viyshli_viganyati_reabilitatsiyniy_tsentr_n1385588

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім форумчанам, за багато корисної інформації про лікування алкоголізму, поради. Була в шоці від цих жахливих історій про КРЗ та підпільні центри! Це просто жесть, віддавати рідну людину в подібні заклади дуже страшно, адже від такого “лікування” може бути взагалі зворотний ефект((( Прикро, що трапляються такі “клініки”… 

Добре, що хоч тут на форумі можна дізнатися більше інформації, реальні враження. Теж хочу поділитися своїм  свіжим досвідом про лікування сестри, можливо комусь теж ця інформація буде корисною. На минулому тижні їздили на консультації в кілька центрів за рекомендаціями знайомих та форумчан, щоб подивитися на ці заклади, умови проживання своїми власними очима так сказати,особисто поспілкуватися з лікарями. Все таки вирішили зупинитися на центрі реабілітації Можу, це біля Трускавця.

Ми з сестрою та її чоловіком були приємно вражені умовами проживання в цьому центрі, сучасні номери з усіма зручностями, абсолютно не схоже на совдепівські лікарні, більш подібне на гарний готель чи санаторій, можна жити в одно чи двомісному номері. Територія центру теж велика, є де прогулятися, немає відчуття якоїсь “в’язниці”. Враження про лікарів також позитивні. Лікарі, та й навіть дівчата на ресепшені, чуйні і професійні, видно що люди на своєму місці, все показали, розповіли, відповіли на всі наші нескінчені запитання.

З понеділка сестра їде вже в центр на лікування, спочатку на днів 14, а далі видно буде. Якщо комусь буде цікаво, напишу згодом як наші успіхи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хотіла запитати, може хто в курсі.. В інтернеті ще читала про таке явище як алкогольна співзалежність, це типу залежність, яка розвивається в членів родини, де є алкоголік. Коли дружина, мама чи інші близькі алкоголіка стають психологічно залежними від цього алкоголіка.. 

Цікаво більше про цю співзалежність почитати. Знайшла по відгукам в інтернеті книжку “Зависимость семейная болезнь” Москаленко. Може хтось порадить ще якісь книжки чи сайти на цю тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Nokian сказано:

Якщо це реклама,то молодець. Здалека зайшла.

150% - реклама, а це - сумно, бо не можна маніпулювати чужим горем.

Ну сказала б одразу,нє.., треба "сльозну" історію про сестру придумати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Нікель повівся....

Нікель батька вилікував від алкоголізму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, VitaminkaD сказал:

Ще хотіла запитати, може хто в курсі.. В інтернеті ще читала про таке явище як алкогольна співзалежність, це типу залежність, яка розвивається в членів родини, де є алкоголік. Коли дружина, мама чи інші близькі алкоголіка стають психологічно залежними від цього алкоголіка.. 

Цікаво більше про цю співзалежність почитати. Знайшла по відгукам в інтернеті книжку “Зависимость семейная болезнь” Москаленко. Може хтось порадить ще якісь книжки чи сайти на цю тему?

Перечитай коментарі в цій темі від 31 жовтня.
А також  рекомендую посилання на літературу з короткими анонсами
https://notdrink.ru/index.php?showtopic=5742

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.11.2017 в 22:53, nickel сказал:

Людина, читай алкаш, САМ ніколи і не захоче лікуватися. А щоб він захотів, то має побачити, що він комусь ще треба, навіть такий.

І справді, вмовить полежати в стаціонарі тільки людина, якій алкоголік довіряє і на підтримку якої надіється в подальшому житті. Тобто - співзалежна людина.
Що варто підкреслити. Алкоголік своїх запоїв чи зловживання не соромиться. А от перебування на лікуванні - вважає тавром. Тобто пити йому не соромно, соромно пролікуватися в стаціонарі наркодиспансеру. Начебто туди потрапляють "кончені", а він - не такий!

Насправді наркодиспансер проводить тільки дезінтоксикацію отруєного алкоголем індивідуума. Там можуть підшити, закодувати. Це свого роду милиці для колишнього пацієнта. Далі все залежить тільки від того, буде він працювати над собою чи повернеться до собутильників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АЛКО дивиться на созіка (співзалежну людину) з "висоти" своєї дзвіниці.
Ходять тут всякі, жити заважають. Сверблять і сверблять, мовляв, кидати треба. А я хіба алкаш? Так я в будь-який момент кинути можу. Просто не хочу. І чого вам всім від мене треба? Я живу неправильно? Та пішли ви всі! Це ви неправильно живете. І не розумієте, що людині треба іноді відірватися. Та досить вам, подумаєш, другий тиждень відриваюсь. Ну, смуга у мене зараз така в житті. Ось, з проблемами розберуся, і з питтям зав'яжу. Буду вживати як всі, раз на тиждень. Це моє життя. Що хочу з ним, те й роблю. Та чим я тобі заважаю? тим, що я п'ю? А ти налий і відійди. Тільки не сверби.
 

Свербиш, заразо?! Так ось тобі - на зло нажерусь. Мені кайфово, я щасливо живу, а ти? Та мені твоя плаксива фізіономія набридла гірше гіркої редьки. Не п'єш? Ну і дурепа! Щастя людського не тямиш ... Кажеш, п'яним не приходь. Так отримуй! Взагалі не прийду, тиждень не прийду!
А погано з бодуна - вимагаю, щоб доглядали за мною, няньчилися. А як же? Ти ж мені нерви вимотала, ти ж мене змусила ниттям і свербінням з дому піти і напитися, щоб не чути тебе, не пам'ятати тебе. Твоя вина - доглядай тепер!
І демонстрації твої з підібраними губами і скорботним поглядом з очима, повними сліз, на хрін не потрібні! Навіщо цирк влаштовуєш? На жалість тиснеш, дура!
Які ще обов'язки виконувати? На фіга вони мені? Тобі треба - ти і роби! Я вільна людина - без твоїх (ремонту, дачі, обідів, роботи, прання - потрібне підкреслити, своє додати) проживу. Дик я в тебе шматок хліба не візьму - колом в горлі встане. Сама пхає, сама душу мотає, що не мною за нього заплачено!
Так, п'ю! Для мене не ваша туга зелена важлива. а спілкування, живе, з друзями. Не можна ж без пляшки, про що говорити-то тоді. І настрій як підняти? Чи не твоєю кислою пикою?
Захочу - легко кину, тільки не хочу. Від туги в вашому болоті здохну. Без іскри живете, без радості ... Розслаблятися не вмієте, дружити не вмієте.

Що? З роботи мене поперли? Так я сам пішов - начальник козел, тітки, що поруч сидять, дурепи набиті, пліткарки! Мене ще попросять, в ніжки поклоняться, повернути захочуть!
Мені так погано з бодуна. А все ти винна, менше пиляти треба. Принеси водички ... Помовч. Ось вчора б промовчала, я б випив свою пляшку, заспокоївся і спатоньки (ги, коли це було, щоб я з однієї пляшки заспокоївся). А коли ти кричиш (свербиш, плачеш), мені тільки і залишається за новою бігти. А тепер мені погано. Ну не сверби, краще за пивом сходи ... Візьми дві, щоб другий раз не ходити...

Хто телефонував? Твоє яке діло? ... дзвонив. Погано йому. Піду сходжу, підтримаю. Хто нажрется? Я? Так ні в жисть. Треба ж людині допомогти. Посидимо, вип'ємо, поговоримо. Ну да, проблеми у нього з алкоголем. Але у мене то їх немає ... які у мене проблеми? Я в будь-який момент зав'язати можу. Але допомогти я зобов'язаний. Ти нічого не розумієш, людині допомога потрібна. Бездушна ти. І він мені допоможе. Ну да, прийде з пляшкою, поговорить зі мною. Від тебе співчуття не дочекаєшся. Тільки й знаєш одну пластинку ... Та хто тобі сказав, що я п'ю? Це брєд твоєї хворої уяви. Все, я пішов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Созік (співзалежна людина):
Вечір:
Знову нажерся, скотина, скільки можна? Коли ж ти нарешті все вип'єш? Совісті у тебе немає. Я пашу, тягну на собі весь віз, а ти ... Та коли ж це скінчиться? Як мені все набридло! Ну давай вже кодуватися, чи що? Не хочеш? Не алкаш? Алкаш натуральний! Ненавиджу! .....
Ранок:
Бідненький, правда закодуєшся? Водички тобі принести? Як же ти на роботу підеш, бідолаха? Давай кави зроблю. Що, зовсім погано, так? Давай, збирайся, ось сорочка чиста ...
Вечір:
Знову нажерся ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.11.2017 at 23:21, Ivanna сказано:

Перечитай коментарі в цій темі від 31 жовтня.
А також  рекомендую посилання на літературу з короткими анонсами
https://notdrink.ru/index.php?showtopic=5742

 

Дуже дякую за поради та корисну інформацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Знайомі просять допомоги.. Погуглила - нічого не знайшла. В наркодиспансері - ремонт. Може, хтось має координати спеціаліста, який допоможе вивести людину із запою? Фізично гине чоловік. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Володимирській є реабілітаційний центр, в приміщенні де колись був ресторан Золоте яблуко. Тел. не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, frv сказано:

На Володимирській є реабілітаційний центр, в приміщенні де колись був ресторан Золоте яблуко. Тел. не знаю.

Є, але чи на довго... Судяться з владою, якісь замороки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...